V zajetí posedlosti (TV film)

• Kanada

Richard Benwick

Scénografie:

Peter Andringa
  • Tsuki

Důkaz, že v televizi běží často samé brakovité filmy. Ještě že se běžně na televizi vůbec nekoukám. Tomuhle uškodil už i ten příšerný dabing, ale i tak to nebyla žádná sláva. Na thriller to bylo dost nudné a hloupé, spíš jsem se tomu musela smát. Herecké výkony slabé. ~(1,2)~(23.12.2015)

• otík

Zapne si takhle manželka romantický německý film a v půlce filmu zjistí, že má špatný kanál a jede jí ta TV tahle kravina. A i když jsem viděl jen druhou polovinu filmu, musím potvrdit, že JE to opravdu kravina. Debilní zpomalené záběry, nesmyslné střihy, nastavovaná minutáž ještě trapnějšími záběry, nesmyslné jednání postav a především policistů. Prostě blbost, která neměla vůbec vzniknout.(13.8.2017)

• Kity162

Jediný, co se mi libilo byly závěrečné titulky, kde sestříhaly celý film asi do jedné minuty, kdybych to věděla, tak bohatě stačí vidět jen titulky.(14.10.2014)

• Blecha

Od Thrilleru bych čekala víc napětí... :o)(15.1.2010)

• katuuuska

Na thriller hrozná nuda, o hereckých a hlavně tanečních výkonech "baletky" škoda slov.(17.7.2011)