poster

Mission Zero

Krátkometrážní / Sci-Fi / Akční / Thriller

Itálie, 2007, 8 min

Režie:

Kathryn Bigelow

Hudba:

Machine Head

Hrají:

Uma Thurman

Scénografie:

Barbara Ling

Kostýmy:

Julie Weiss
(další profese)
 • Isherwood
  *

  Takže si to shrňme: Pneumatiky Pirelli umí skvěle brzdit. Jenže proč režisérka s opravdu velkýma koulema Kathryn Bigelow neumí přijít s opravdu dobrým vlastním nápadem a bez jakékoliv vlastní invence kopíruje to, co už před ní ukázali Dominic Sena (60 sekund) či Joe Carnahan (Hire: Ticker)? Je to pouze bolestných devět minut filmařského plagiátu, který navíc prohrává i na poli marketingovém. Víc než pneumatik si užijete žlutého Diabla a Umy Thurman. Být šéfem reklamního oddělení u Pirelli, žádám od filmařů vrácení nákladů a dobrovolně podávám rezignaci.(30.12.2007)

 • Malarkey
  **

  Opět neskutečně efektivní pitomost snažící se o reklamu na Pirelli si tenkrát sehnali Umu Thurman, což není vůbec na škodu. Velká honička s koli Pirelli je rozhodně dobrá, ale nebudu takhle přeci jezdit furt. Kola Pirelli by na mojí jízdu nebyly stavěné. Kola Pirelli potřebují zápřach, takový jaký umí jen Uma Thurman a proto Uma Thurman doporučuje kola Pirelli. Možná o trochu lepší než předcházející díl z minulého roku, ale děsně hektická kamera to příšerně sráží dolů. --- 50 % ---(23.9.2007)

 • MM_Ramone
  ***

  Prvý Pirelli film, ktorý som mal možnosť zhliadnúť, bol horrorovo ladený "The Call". Zdalo sa mi to nápadité, nablískané, profesionálne spracované. Tak isto, ak nie i o trocha lepšie, je na tom aj druhý snímok, čo som videl "Mission Zero". Tento krát sa to nieslo v bombastickom akčnom duchu s nečakaným sci-fi rozuzlením. Oceňujem aj to, že ústrednou hrdinkou je moja obľúbená herečka Uma Thurman. Na to, že sa vlastne jedná len o reklamu na pneumatiky, je to teda naozaj na vysokej úrovni. ***(4.4.2011)

 • petero
  **

  http://www.youtube.com/watch?v=kXhjScS-QfA Pirelli Film: Uma Thurman riadi žlté Lamborghini mestom. Všetci na okolo sú zabijáci. V štýle sloganu POWER IS NOTHING WITHOUT CONTROL nastáva test pneumatík. Kathryn Bigelow by sa nemala hrať na Michaela Baya. V jej podaní takáto akcia vyznieva hlúpo a divne. Samozrejme ako reklama to bohato stačí. Ďalší (oveľa lepší) Pirelli film je The Call (2006) - r. Antoine Fuqua, h. John Malkovich, Naomi Campbell(30.8.2007)

 • FoxMulder
  **

  Nevím, jestli do toho Pirelli nechtělo vrážet tolik peněz jako BMW, ale oba jejich kraťasy jsou nedotažené polotovary. Jsou velmi efektní, ale na druhou stranu scénaristicky velmi odbyté. Své určitě sehrál i fakt, že udělat jasnou, ale přesto sofistikovanou reklamu na pneumatiky bude těžší než na výrobce špičkových aut...(16.3.2010)

 • - Osmiminutový filmový snímek, který je dostupný pouze na internetu, chce zopakovat velký úspěch, který měl jeho předchůdce, již zmíněný The Call. Za necelý rok jej od jeho uvedení shlédlo více než 5 milionů diváků ve 216 státech a územích, od velkoměst až po polárníky na antarktických základnách. (cariada)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace