Tim Robbins - hráč od srdce (TV film)

Biography: Tim Robbins - Playing From the Heart

Dokumentární

USA, 2002, 43 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (7)

Tima Robbinsa mám rada ale o jeho živote som doteraz toho veľa nevedela. Preto to bol pre mňa celkom poučný dokument.(20.10.2008)

74 % Jinak mě tento herec moc neoslovil. Snad jen z adaptace povídky Stephena Kiga Vykoupení z věznice Shawshang.(2.6.2011)

Možná mě tady budou lidi považovat za neznaboha, ale ať jsem na csfd hodně často, nikdy jsem si nevšiml u Tima Robbinse kolonku režijní filmografie, takže pro mě bylo překvapení, když jsem ho v tomhle dokumentu viděl. Znám ho jen z pár filmů, ale teď se na něj začnu dívat trochu víc(30.9.2007)

80%, pěkný dokument o výjimečném člověku(16.10.2007)

Tak jako posmrtná vzpomínka na Tima Robbinsna se tento dokument určitě bude televizním stanicím hodit, avšak momentálně jde o veskrze zbytečný film. (A to pozor - T. Robbinsna jako herce můžu!)(19.10.2008)

Konečně dokument o někom fakt dobrém. Ráno jsem psala koment na Válku světů, kde se vyznávám z lásky k němu a odpoledne jej vidím v dokumentu. Sice jsem většinu věcí už četla, viděla nebo slyšela, ale připomenout si jej tak v bloku bylo příjemné. A to byl dokument tak starý, že v něm ještě nebyla tajemná řeka. Bravo.(19.10.2008)

Vynikajúci dokument o hercovi, ktorý stvárnil postavu Andy Dufresneho v už legendárnom filme Vykúpenie z väznice Shawshank a režisérovi úchvatného filmu Mŕtvy muž prichádza. Dokument prostredníctvom postrehov ľudí, ktorý s ním spolupracovali či rodinných príslušníkov, nám priblužuje osobnosť Tima Robbinsa nielen v jeho profesii, ale i v súkromnom živote a vo vzťahu s herečkou Susan Sarandon. Tim Robbins a Susan Sarandon nevytvorili len rodinný zväzok, ale rovnocenný pár zaujímajúci sa aj o okolitý svet a dokonca sa aktívne angažujúci.(2.10.2007)