Ve vzdálené budoucnosti je vynalezen "DNA Hacking", který na základě úpravy DNA umožňuje léčit všechny nemoci a to téměř okamžitě. Vynález lze ovšem využít i jako zbraň, a proto je výzkum zničen a sabotován. O několik let později získá shodou náhod bratr hlavní hrdinky velmi důležitou věc týkající se tohoto vynálezu. O tu stejnou věc usiluje však i někdo jiný. (oficiální text distributora)

Houbos

S odstupem slabé 3 hvězdičky, nadsazuji a přesto dám filmu 2. šanci. Nebylo by fér nepřihlédnout k silně přiškrcenému rozpočtu a úzkému prostoru strany produkce. Premisa dobrá, bohužel se nerozvíjí. Herecký um srovnatelný s kaskadérem Srstkou. Kolem a kolem, zaujmou-li screenshoty, neváhejte. Trailer s filmem nemá zhola nic společného, opravdu to není odpad. Lepší: kniha Snow Crash / Sníh by Neal Stephenson ()

frahor

Tenhle film má smysl sledovat jen v případě, že vás zajímá, jak by asi vypadalo anime přetočené s živými herci studiem Asylum. ()

DeZy

Film si najde svoje přivržence já hledal důvod čim ohodnotit film alspoň 3* za prvý Bai Ling v latexovým oblečku...za druhý místy přijatelná hudba...a za třetí při dlouhych zimních večerech možná zkrátí dlouhou chvíli . ()

ohneta

Venku je mizerně, tak si říkám že kouknu na nějaký dobrý film. A bylo mi ještě mizerněji, jednoduše film o ničem. Celý děj je o tom, jak ségra zachraňuje bráchu a hledají Translokátor, nebo jak se ta blbost jmenuje. Pro mně zabytý čas, ale bohužel jsem se neměl na co jiného dívat.- ()

bycer

CGI zoufalý, město z pohledu z nebe mi prišlo jako špatný vtip. Hodně by to zachránil vysoký rozpočet s perfektním renderem a animacema, dokonalým mattepaintem, kreativnějšími "creature" koncepty a mnohem větší výpravou. Jediný pozitivum je Ling Bai, ta je cyberpukově sexy. ()

neo_ap

Nuda. Takhle by se dal shrnout tento snímek, natočený podle komiksové předlohy. Sci-fi z budoucnosti. To ani náhodou. Máte pocit, že vám tohle chce někdo namluvit. Ale marně. Odehrávat se to v přítomnosti, či v blízké budoucnosti, film by to rozhodně vylepšilo. Dále jsou to laciné efektní triky. Někdy méně znamená více. Děj by byl v pořádku, kdyby se tu nevyskytovali takové kiksi, jako: Hlavní hrdinka si poradí s několika chlapy, kteří jí přikládají zbraň k hlavě, a pak se nechá postřelit od jednoho zraněného. Také jeho neúměrné natahování, filmu neprospívá. Jediný důvod, proč tohle všechno vytrpět je Bai Ling. Tahle ženská vypadá stále moc dobře. Ale, i když se snažila film pozvednout svou nahotou, moje hodnocení nezmění. Jen kvůli ní: 20/100. ()

beaverkiller odpad!

Naprostý, nesmyslný hnus. Většina filmu vypadá jak počítačová hra, Bai Ling umí hrát asi jako Hanychová a bojový scény jsou nejtrapnější co sem kdy viděl (o kameře radši ani nemluvě). ()