Dramatický snímek ze života obyčejných lidí. Film vypráví o třech sourozencích a jejich životních problémech. Morrie (Matthew Perry) žije svůj stereotypní život s manželkou zdánlivě bez problémů, Jay (Ben Foster) je psychicky labilní a Ida (Ginnifer Goodwin) se snaží najít sebe sama. Všichni tři se snaží najít ve svých životech štěstí a zjišťují jak důležitá je pro ně rodina... (KooNY)

Hellboy

Matthew Perry n.1 - velmi zajímavé drama s několika málo prvky komedie. Režie je zvládnutá, stejně jako výkony Matthewa Perryho, Bena Fostera a dalších. Zajímavě se to rozjíždělo, ale pak se film moc nevyvíjel, což je škoda. Mohlo to být třeba bláznivější jako je Darjeeling limited. Nebo přinést nějakou závažnější myšlenku.. Scénář jaksi ustrnul na půl cesty. Nicméně závěr je povedený (což bývá velká slabina spooousty snímků) a celkově je to příjemné pokoukání:) Věřím, že mi některé momenty zůstanou v paměti (narozeninové brko, honička na bruslích..) Na toto téma existuje množství dalších filmů, ale mám pro ně slabost, takže hodnotím jak hodnotím, tak 75%. ()

Němi

Podivná sebranka lidí, jejich zkažené životy a pár dní z nich. Připomínalo mi to mix Little miss Sunshine a Americké krásy. Více či méně podivíni, kteří mi nebyli sympatičtí - až na čestnou vyjímku Matthewa Perryho, kterého mám tak rád, jak jen jeden heterosexuální muž může mít rád jiného muže... syndrom Přátel. Místy otravné, sem tam zajímavé. Nejvíc mi překáželo, že až na M.P. mě nebaví koukat na ostatní. Jejich více či méně dobrovolné loserství mě štvalo. ()

genetique

Nezávisle ladené filmy o dysfunkčných rodinách, ktorých príbehová línia sa vymyká bežnému životnému stereotypu mám veľmi rád. Obzvlášť, keď ten stereotyp nemusí byť násilne narušovaný extrémnymi udalosťami. Stačí, keď sa odchýli len jemne, ale prostredníctvom kvalitného scenáristu sa aj v tých malých odchýlkach nájdu skutočne originálne a ojedinelé scény, pri popise ktorých by vás slovo klišé napadlo ako posledné. Táto rodinná dráma, jemne a decentne osviežená (miestami ale až príliš suchým humorom) o vtipné momenty, má navyše celkom kvalitnú podporu aj v hercoch. Matthew Perry samozrejme dominuje. Záver potvrdil originalitu a keby sa film rozbehol rýchlejšie a razantnejšie (prvú polhodinu som trikrát zaspal, zvyšok som odpozeral s otvorenými ústami), tak by to bolo skvelé. Takže tí, ktorí máte tendenciu vypínať film po neuspokojivých pätnástich minútach, dajte mu šancu aspoň ďalších pätnásť. 75%. ()

iamek

Film sice plyne pomalejším tempem což mi vůbec nevadí, ale boužel jsem se vůbec nezasmál. Herecké obsazení je dobré a podle toho herecké výkony tak vypadají. Perry si už zaslouží zahrát v pořádném filmu, protože herecky na to má. Trošku mě zklamala postava Hilary Swank, která mi tam připadala tak trošku zbytečná. Celý film zachránila až závěrečná scéna, která nebyla vůbec špatná a vlastně teď si uvědomuju, že byla asi jediná u které jsem se aspoň pousmál. ()

ORIN

Filmů o dysfunkčních rodinách na americké nezávislé scéně pomalu ale jistě přibývá. Tento patří svým obsazením k těm kvalitnějším, leč po obsahové stránce je stejně dysfunkční jako postavy ve filmu, dramatická výstavba téměř veškerá žádná. Jde spíše o sérii scének, které drží pohromadě jen díky hereckým výkonům Matthewa Perryho, Lauren Graham, Bena Fostera a Ginnifer Goodwin. ()

• Film měl premiéru na filmovém festivalu Sundance 2008. (Terva)
  • Natáčení probíhalo převážně ve městě Darien v americkém státě Connecticut. (Terva)