Vyletět z hnízda

Craig Lucas

Elyse Friedman

Yaron Orbach

Ahrin Mishan

Film nepříjemně hraničí na mezích nudy, ale ne proto, že by byl výprávěn nudně, ale proto, že nevypráví nic záživného. Filmy tohoto druhu by si zasloužili scénu, kterou by si každý zapamatoval, scéna při které by všem zatlo...ale bohužel, můžeme v tomto případě čekat marně. Přesto mě děj zajímal už jenom kvůli mému oblíbenci Mathew "Chandler" Perry a roztomilé Lauren Graham.(21.5.2009)

Obyčajná drámička s miernym nadhľadom a Matthewom Perrym, ktorý sa pomaly stáva v Hollywoode až moc všednou tvárou, ktorá už nemá čím zaujať. A zaujať skoro ani nemá čím tento film. Všedný, ničím výnimočný proste obyčajný. Minimum vtipnejších situácií a aj málo tých dramatických. Po technickej stránke je to taký štandard. Aspoň má film rozumnú stopáž. 58%(17.2.2011)

• mira.l

No do perdele, tohle bylo jako co? Přesně jeden z těch filmů, u kterého za tři dny nevím, na co jsem koukal, o čem to bylo. ... o čem to vlastně bylo? Celou dobu jsem tak nějak měl problém si ujasnit, kdo je v tý povedený rodince kdo. Možná jsem to jenom nepochopil a nejsem určen pro tenhle typ filmů. Mě to jen chvílema připadalo, že jim hrabe všem. A Hilary Swank? Tak ta snad šla náhodou kolem, když to natáčeli, tak jí čapli za křídlo, dali rukavice a postavili mezi záhony a "odsoudili" k okopávání kytiček a sbírání psích hoven... Děkuji, jednou bohatě stačilo. Jedna ze soucitu, ještě že to bylo relativně krátký.(14.3.2015)

Rodinné, láskyplné, ujeté, dramatické × komplikované, nevyjasněné, drhnoucí. Vlastně moc netuším o čem to bylo. Některé dějové linie nebyly dotažené a končily kdesi useknuté. Sourozenci postiženi gentickou vadou - poruchy osobností, lezení do zadku "přátelům", manželka snažící se nečekat na desetiletku a mít dítě, a mohla bych pokračovat v tom, čeho se dočkáte u tohoto snímku. Vesměs ale ve mě tento film zanechává docela příjemnou stopu. Je faktem, že u takových lidí by asi každý člověk byl ve střehu. Sama jsem netušila co se stane a co vyvedou. Mátli mě na začátku jména postav a kdo vlastně jsou - Gary, Batti, Laura..nejpodařenější scénou bylo vyprázdnění Morrieho střev na sousedův trávník. Všechny postavy byly výborně obsazeny, jen Hilary Swank měla pro mě trochu neobvyklou roli po té, co jsem jí viděla ve filmu Million dollar Baby. Přejelo ho auto, ale jinak je v pořádku.(17.4.2009)

Příjemná dramedy, které vévodí Matthew Perry, jenž zde dokazuje, že rozhodně není hercem jediné polohy. Velice mne potěšila Lauren Graham v roli manželky a dokonale upjatá prudérní sousedka v podání Hilary Swank. Celý snímek má zvláštní atmosféru a logicky předvídatelný konec rozhodně stojí za to. Přiznejme si, kdo z nás by se nezachoval stejně již daleko dříve...(25.10.2009)

• - Natáčení probíhalo převážně ve městě Darien v americkém státě Connecticut. (Terva)

• - Film měl premiéru na filmovém festivalu Sundance 2008. (Terva)