poster

Vyletět z hnízda

 • USA

  Birds of America

 • Slovensko

  Vyletieť z hniezda

Komedie / Drama

USA, 2008, 89 min

Režie:

Craig Lucas

Scénář:

Elyse Friedman

Kamera:

Yaron Orbach

Hudba:

Ahrin Mishan
(další profese)
 • mira.l
  *

  No do perdele, tohle bylo jako co? Přesně jeden z těch filmů, u kterého za tři dny nevím, na co jsem koukal, o čem to bylo. ... o čem to vlastně bylo? Celou dobu jsem tak nějak měl problém si ujasnit, kdo je v tý povedený rodince kdo. Možná jsem to jenom nepochopil a nejsem určen pro tenhle typ filmů. Mě to jen chvílema připadalo, že jim hrabe všem. A Hilary Swank? Tak ta snad šla náhodou kolem, když to natáčeli, tak jí čapli za křídlo, dali rukavice a postavili mezi záhony a "odsoudili" k okopávání kytiček a sbírání psích hoven... Děkuji, jednou bohatě stačilo. Jedna ze soucitu, ještě že to bylo relativně krátký.(14.3.2015)

 • venison
  ***

  Podivínské drama o osudech třech dospělých sirotků, kteří se snaží prát se životem.. Nejstarší Matthew Perry se snaží žít "podle pravidel" a jeho dva mladší sourozenci, které vychovával (asi špatně), mu to dost kazí.. Ginnifer Goodwin je roztomilá a Ben Foster správnej mimoň.. Těšila jsem se na Hilary Swank, ale má tu jen pár štěků jako nepříjemná snobská sousedka.. Skouknout se to dalo, ale žádnou větší hloubku bych v tom nehledala..(1.10.2013)

 • elgato
  ***

  Až na podruhé, kdy člověk zná charaktery všech postav, jsem si tohle dílko vychutnal v každém záběru. Scéna kde vítá "univerzální šťastná americká matka" Jaye u sousedů domů: - Ahoj! Vítej doma. Ráda tě vidím. - Vážně? - Ano, vážně! Chceš se seznámit s mým malým chlapečkem? ... ťuťu ňuňu řekni ahoj! Ahoj Jayi. - Je v pořádku? - Ano, proč? - Jeho hlava je nějaká neforemná. - Jayi...!! - Jaká je diagnóza? ...atd ... doplněná výbornym herectvim mi vyhnala slzy smíchu. Výborný film, který potěší a pohladí. Ačkoli nemám filmu co vytknout ve srovnání s podobnými filmy o potrhle upřímném lidství spíše průměr.(5.11.2009)

 • markuc
  *

  Tak u tohohle filmu jsem fakt nechapal, o co jde. Asi jsem uplne blbej, ale pointa takovehoto dila mi naprosto unika. Co se tyce komedialnich prvku - zasmal jsem se vsehovsudy jednou a to na konci filmu - co se tyce dramatickych prvku - tak ty jsem nezaregistroval vubec. Pro me nulovy zazitek a celkove naprosta nuda a sed - zbytecnost.(14.9.2008)

 • zahadum
  ****

  Tichá priam nezávislá výpoveď o živote troch súrodencov ktorý len spoločne dokázali prísť k životnému šťastiu ... pripomenulo mi to tie slávne tri prúty kráľa Svätopluka. Milujem tieto malé filmy ..často v nich býva viacej než sa na prvý pohľad zdá....ak vám trávnik obsiera susedov pes a vy nemáte psa, tak aj tak máte vždy možnosť odplaty...myslite na to :)(16.4.2012)

 • - Natáčení probíhalo převážně ve městě Darien v americkém státě Connecticut. (Terva)

 • - Film měl premiéru na filmovém festivalu Sundance 2008. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace