Jeepers Creepers 3

• USA Jeepers Creepers 3: Cathedral (pracovní název) (více)

Seržant Davis Tubbs (Brandon Smith), kterého jsme již mohli vidět v prvním díle, sestaví komando, jež má za úkol zničit Creepera jednou provždy. Zatímco monstrum terorizuje místní komunitu farmářů, seržant a jeho jednotka se zatím dozvídají temná tajemství o vzniku tohoto stvoření a snaží se jej zastavit dříve, než bude pozdě. (SidneyP)

Al90

Tak na tohle se cekalo 14 let? Par scen docela uslo ale porad se to potapelo v lacinem kabate,Jeepers uz nenahanel takovy strach jako v jednicce a trebaze jeste ve dvojce,i atmosfera totalne zmizela..boze boze,myslim ze je se serii JP konec,takovy konec si ovsem nezaslouzila... ()

GariCZ odpad!

Totální hovadina. Creeper se zde vyskytuje velmi málo, vůbec žádné napětí a ten střih.... Doufám že už žádný další díl nebude, s tímto režisérem by to nemělo vůbec žádnou cenu, ztráta času. 5% ()

Destoroyah

Ako som čakal. Po fakt dobrej jednotke a dvojke tu máme toto neznesiteľné pokračovanie. Kto toto má strpieť? Čo sa týka CGI tak to je skôr na úrovni The Asylum, a celý dej tohoto filmu je až príliš nudné. Aj niektoré epická zábery pokazilo CGI alebo priemerný herci. Mne to prišlo ako komédia a nie ako horor. Tento film ma sklamal a dúfam že Džíprs Krýprs už nikdy nebude tak zkrýprsovaný ako bol teraz. 3/10 ()

Beyonder odpad!

Ako keby som pozeral zlé B-čko z 80-90tych rokov. Mal som chuť si vydlabnúť oči... Zlá kamera, zlý scenár, zlé herecké výkony, zlé...všetko. Aj keď majú JC1 a JC2 už veľa rokov, patria medzi (úctyhodné!) Bčka, ktoré si rád občas z nostalgie pozriem. Jediné pozitívum na JC3 - Creeper je stále rovnako cool a tajomný. To však nestačí. Takéto pokračovanie si príbeh JC nezaslúžil. ()

Nedos.

Nebyt tolika lacinych pocitacovych triku a mistama dost mizernych hereckych vykonu, dal bych i o hvezdu vic. Preci jenom na prvni dil dodnes docela rad vzpominam a tohle zase nebylo az tak tragicky. ()

tXtX

Tak na toto som čakal takmer 15 rokov? To si zo mna Salva robí naozaj piču.. Keď som pred rokom zistil, že sa konečne začala natáčať tretia časť, búchal som doma šampus, no trošku som sa unáhlil. Naivne som si totiž myslel, že opäť pôjde o temný minimalisticky horor plny atmosféry.. bohužiaľ, nestalo sa tak. Toto veldielo je naozaj zlé. Takmer po každej jednej stránke. (Ne)herci sú otrasní, nesympaticki, bez talentu.. Efekty žalostné, televízne, smiešne!! Kamera, strih a nadväznosť jednotlivých scén na seba pôsobí ako zlý vtip. Bez zmyslu, pointy a logiky. Kto to strihal? Atmosféra nikde. Napätie nikde. Tma nikde. A Creeper, ktorý tam pobehuje v červenom tričku po lúke zaliatej slnkom, vyzerá fakt ako blbec. A o čom to vlastne bolo? Netuším, ale horor o príšere, ktorý sa celý odohráva za denného svetla jednoducho nemôže fungovať. Absolútne nechápem, čo Salvu viedlo k tomu totálne odignorovať scény v noci. Čerešnička na torte je Gina Philips, ktorá je napísaná ako prvá a hrá pred záverečnými titulkami asi 7 sekund.. bravó! 35% ()

Pavlis.xxx

Ufff,totální dehonestace mojí oblíbené postavy... čekal jsem epické zakončení série navazující na druhý díl a dočkal jsem se totální slátaniny vložené mezi první a druhý díl,která vůbec nic nevysvětlila...jediné co víme,že se za 23 let vrátí zpět... no tohle jsem opravdu nečekal a jde vidět,že pan Salva nejen,že neměl peníze na pořádný film (i když na shánění měl 14let), ale že mu asi došly i nápady,protože tohle byl hrozný shit :-O Efekty horší než v jedničce, scénář katastrofa a atmosféra žádná. Jeeper imunní na zranění, žádné zotavování nešlo vidět,lítal si za světla jakoby se nechumelilo,prostě totálně mimo mísu... Původní scénář byl asi na poslední chvíli přepsán,protože se to ani trochu neshoduje s popisem filmu a Trish z prvního dílu akorát na konci filmu hází machra (nebo pomocné lano někomu kdo film chytne a řádně ukončí). Jediné co mělo koule byl klakson Jeepersovi dodávky jinak nic!!! Kdyby aspoň ukázali co se zjevilo těm,kteří skrz dotyk ruky měli vidět původ Jeepra,ale ono HOVNO!!!! Takže teď mám smíšené pocity a nevím jestli tohle měl být předdíl konce nebo tohle bylo myšleno vážně jako konec? Každopádně si to zasloužilo něco mnohem mnohem víc. Potenciál na to má tahle postava sakra velký a s pořádným rancem peněz a kvalitním obsazením by to mohl být sakra dobrý horor,ale obávám se,že po tomhle se do konce nikdo nepohrne a panu režisérovi asi už žádné peníze nikdo nedá...VELKÁ ŠKODA!!! Jsem velmi zklamán 0,5* ()

Zupan_

Obrovské sklamanie všetci sme po nekonečnom čakaní chceli nárez ,ale dostali sme nudné hovno bez akejkoľvek atmosféry. ()

Bion

Popravde aj mňa bralo pri treťom diely do driemot. Lov na monštrum o inom tento tretí film ani nebol. Zas len náznaky z mytológie podivného patvora ktorá sa síce vrství no zmysel dáva čoraz menši. Škoda, že som tento film videl až po filme REBORN (vlastne vďaka nemu som registroval trojku). Pôvodne som si myslel, že Jeepers Creepers z roku 2022 je tretí diel. A popravde ten ma bavil o trochu viac. Veˇmi sa mi páčilo prepojenie s prvým a druhým filmom (že vôbec nejaké bolo) ale inak dejovo chaotické aj keď miestami pokukujúce po klasických avšak okukaných motívoch. Pri Creepersovej zmodernizovanej dodávke som si pár krát spomenul na Jamesa Bonda alebo Fantomasa kdežto tam ich autíčka aspoň ako tak zapadli do filmu. Tretí diel slabota ale vždy lepšie ako drôtom do oka. Bo sú aj také pokračovania... ()

LaLoca733

Veľmi ma bolí, že nemôžem dať viac hviezdičiek, ale už aj tie tri sú priveľa - patria Jonathanovi Breckovi za to, že znova skvele zahral Jeepersa Creepersa, zvuku dodávky, radosti že Jeepers Creepers má aj po toľkých rokoch konečne pokračovanie a tomu, že sa na konci objavila Gina Philips <3  Ak už dvojka mi prišla horšia ako jednotka, tak musím povedať, že trojka sa prepadla riadne a po jej zhliadnutí mám pocit, že dvojka bola vlastne super. Chýbalo mi riadne intro - na základe rozhovorov postáv a toho, že ovládam jednotku a mená postáv z nej naspamäť, mi tak nejak doplo, že dej sa odohráva v tesnom závese po jednotke a tesne pred dvojkou. Povedzme, že tak som aspoň dokázala sledovať, kde vlastne v príbehu sme. Dosť mi vadilo, že všetky "desivé" momenty sa odohrávali už v prvých minútach, chýbalo mi také to bežné pozvoľné tempo - dlhé americké opustené cesty, bezstarostní ľudia, a až potom sa niečo pokašle. Nie, tu to začalo hneď zhurta, ešte len som si pri úvodných titulkách z chladničky brala jogurt a už som počula ako tam niečo niekoho seká. Čo to bolo? Jeepersova Creepersova ultra super dooper dodávka a la autíčko Herbie, v ktorej mal z nejakého dôvodu milión pascí, o ktorých sme dovtedy vôbec netušili a nerozumiem ich odôvodnenie, keďže bežne do dodávky zvykol hádzať už rozpárané (polo)mŕtvoly. Dodávka bola z nejakého dôvodu farebná a nie zhrdzavená hnusná ako v jednotke (toto ma dosť zabolelo, tradície pre mňa veľa znamenajú :D).  Chronológia 0%, vlastne doteraz neviem, kto tam mal byť (okrem Jeepersa Creepersa) hlavný hrdina, ani že čo bol climax - podľa mňa žiadny nebol. Priebehom deja mi to skôr pripomínalo sledovanie akejkoľvek netflixovskej minisérie nepretržite, keďže nič sa dokopy neudialo a skončiť to mohlo prakticky kedykoľvek. Musím uznať, že film zachraňovali jedine Jonathan Breck a celkový hype z toho, že sa jedná o tretie pokračovanie úžasného Jeepersa Creepersa (ktorého zjavne milujú aj v USA, keďže bežne tam človek vidí ŠPZ s BEATNGU :D). Na konci sa Gina Philips len zastrája so slovami "son of a b*tch" ale človek ju jednoducho rád po tých rokoch vidí, no nie? :D ()

Další vydatná jatka

Další vydatná jatka

13.11.2007

Série Saw pořád vydělává a Hollywood proto věří, že nízkorozpočtové horory o úchylech porcujících pohledné teenagery jsou přesně to, co fanoušci filmového strachu potřebují. A tak je tady Slaughter,… (více)