Jeepers Creepers 3

Jeepers Creepers 3

Horor / Mysteriózní / Thriller

USA, 2017, 100 min

• darkrobyk

Létající obluda se vrací v průměrném snímku na deštivé nedělní odpoledne. Ač harpuna lítá vzduchem jako zběsilá a chlapci mají rotační kulomet mnohonásobně větší, než měli v Predátorovi, žádná kečupová jatka se nekonají. Což by se dalo odpustit, kdyby měl snímek strašidelnou atmosféru. Létavec strach nenahání, havrani a vrány trestuhodně nevyužiti a levné pixely hvězdy ubírají - fakt je náročné použít skutečný dělbuch místo mizerného digitálního triku? Škoda...kamera slušná, hudba velmi dobrá a matadorka Meg Fosterová potěšila. Odpad ne, ale podruhé již vidět nemusím...(11.11.2017)

• Kudly4

Jeepers Creepers byl ve své době celkem dobrý horor, ale to co nám je naservírováno v tomto pokračování po 14 letech, to i TV Barrandov by se styděla tohle odvysílat. Atmosféra celého filmu, jak z příběhu věřte nevěřte, dodávka z vesmírného materiálu .. hrůza a děs a ty digitální efekty .. uf. Špatné po všech stránkách. Po pěkném hororu The Midnight Man, šlápla Gabrielle Haugh do velkého hovna.(18.12.2018)

• misterz

Nikdy som nebol fanúšik série Jeepers Creepers (dokonca dvojku som aj zabudol ohodnotiť) a nezmenilo sa to ani v tomto prípade. Niečo tak príšerne zlé som už dávno nevidel - horor, ktorý namiesto strašenia navodí iba pocit márnosti, trápnosti a v tom lepšom prípade kŕč v bruchu. Hlavný bubák bol len na srandu - kožená maska a vzadu na hlave niečo ako pankáč (Meg Foster bola strašidelnejšia, kľudne ho radšej mohla zahrať ona), postavy nesympatické a herecké umenie na úrovni osobitnej školy v rámci toporného posedenia pod jedličkou. Dejovú linku snáď ani nemý zmysel opisovať- len súhrn akýchsi blábolov, ktoré sa tvárili hrozne dôležito a ktoré boli pozliepané dohromady v trápnej kŕčovitej snahe o čo najlepší dojem. No výsledkom bol iba všeobecný chaos a nuda. Našťastie v jednej z posledných akcií som sa aspoň nasmial (scénka s guľometom a lietajúcim bubákom). Jedna hviezda hlavne z dôvodu, že odpad dávam hrozne nerád, skrátka iba strata času. 10/100(19.12.2017)

• Gilmour93

No vida, nakonec se čekalo na fešáka s křídly a jeho creepmobil o 9 let míň, ale výsledek je žalostný. Triky syfylitické, herci příšerní (Salva snad s nimi ani neumí pracovat), nějaké logické propojení mezi scénami neexistuje, po atmosféře úvodu jedničky ani památky a arcidémon v červeném tričku z výprodeje je tady pouze za ňoumu a stín kdysi tajemného zla. Z návalů letargie a lhostejnosti mě bohužel nevytrhlo ani hodně prostoru pro dnes už legendární, rezem zabarvený truck Chevy COE a jeho nervy cukající klaksonek. Vidím to tak, že smuteční řeč jsem již pronesl, na počest zesnulého zazněl poslední Salva a Creeper míří pod zem. Sbohem. Nejméně na 23 let, vzhledem k trendu ideálně navěky..(13.11.2017)

• verbal

Tak nám zdá se Džíprs Dokrýprsoval. Po solidní jedničce a jakž tak snesitelné dvojce přichází něco, co by se lapidárně dalo charakterizovat jako „Létající latexový dement dělá vrrrrr a sto minut střílí z výfuku své dodávky oštěpy po nesvéprávných kokotech“. Scenáristický rektální výtěr, citlivě doplněný výkvětem nekrotických neherců, který je vizuálně snad děsivější než mongoloidní výraz ve tváři laciné nafukovací souložnice. Nezbývá, než doufat, že tohle byla Vikiho poslední salva.(30.11.2017)

• - Třetí díl dějově nanavazuje na díl druhý, nicméně bude spojovat události, které se staly mezi prvním a druhým dílem. (SidneyP)

• - Victor Salva se nechal slyšet, že pokud by mu studio nepovolilo produkci třetího pokračování, zvažoval by příběh rozčlenit do 13dílné televizní minisérie. (SidneyP)

• - Původní název filmu měl být Jeepers Creepers 3: The Creeper Walks Among Us. (topr harley)