Seržant Davis Tubbs (Brandon Smith), kterého jsme již mohli vidět v prvním díle, sestaví komando, jež má za úkol zničit Creepera jednou provždy. Zatímco monstrum terorizuje místní komunitu farmářů, seržant a jeho jednotka se zatím dozvídají temná tajemství o vzniku tohoto stvoření a snaží se jej zastavit dříve, než bude pozdě. (SidneyP)

Trailer 2

Asia_Power odpad!

To, že Salva przní nezletilý děti se už provalilo a možná díky tomu bude v base nastavovat prdel, ale že mu to nebude stačit a rozhodne se zprznit i samotnýho Džýpr Skrýpra, to je i na odolnou rákosku moc. A kdyby jen zprznit, vždyť on ho vošukal nasucho do prdele, vystříkal mu hubu, pochcal ho a následně nechal hystericky brečet na zemi ve vlastních výkalech. Tohle se přece bývalýmu tahounovi nedělá. Každopádně stalo se a tak tu po plus mínus čtrnácti letech máme pokračování ze kterýho by se odolnej zeblil a citlivej rovnou zesral. Nefunguje zhola nic, atmosféry to má asi tolik jako 80ti letá kurva zákazníků a laciný je to jako Aranka z vedlejšího baráku, která ptáka přemlaskne ne za prachy ale jen proto, aby měla aspoň něco teplýho v žaludku. Maska Džýpra vypadá hůř než v prvním dílu, strašidelnej je asi jako krabice s koťatama a jeho dodávka je nový auto Kid. Digitální gore je finální grc do huby diváka a jestli tohle mělo být navnadění na čtyřku tak mám pro rejžu vzkaz - Strč si mysteriozní odhulení Džýpra hluboko do prdele, po týhle sračce nechci vědět ani jak vzniknul, ani nic jinýho. Nikdy víc... ()

Marceloo

Tajomné monštrum nazývané Creeper sa po 23 rokoch opäť vracia, aby si našlo svoje obete. Policajný tím, ktorý toto monštrum už dlhé roky loví, je presvedčený, že tentokrát už Creeper nemôže uniknút. Keď sa však na cestách objaví známa stará dodávka s poznávacou značkou BEATNGU a obyvatelia začínajú postupne miznúť, je jasné, že Creeper je späť vo forme, na ktorú policajný tím nie je pripravený. - V prvom rade nechápem, ako je možné, že hororovú sériu Jeepers Creepers pozná úplne každý. Ale zase som sa dobre bavil na tom, ako sa počas predchádzajúcich niekolkých mesiacov pred releasom fanúšikovia hororu hádali o tom, prečo na Jeepers Creepers 3 ísť alebo neísť do kina. Môj názor je taký, že na tento projekt sa nedá pozerať ako na vec, ktorú vytvoril Victor Salva sám, a preto by nemalo byť ostatným účastníkom ublížené len kvôli jeho kriminálnej minulosti. Osobne sa mi tretia časť páčila. A to dokonca viac než jednotka, ale tá sa mi nepáčila preto, že som kvôli tomu, aké to malo kultové meno, očakával nejaké parádne monštrum alebo vraha a nakoniec som dostal akéhosi netopiera, ktorý ňuchá slipy tínedžerov. Medzičasom som sa s tým ale zmieril a preto som bol na trojku zvedavý a som s ňou spokojný. Objaví sa tu pár známych hereckých tvárí, ktoré mám v hororoch rád, a zdalo sa mi to zahrané znesitelne. Kostým Creepera sa mi tiež páčil, ale nie tak, ako jeho prekvapivo pestrý arzenál zbraní, ktorý sa nebál použiť. Páčila sa mi aj hudba, ktorá je síce amatérsky skomponovaná,. ale hodí sa sem. Len neviem, prečo som mal pocit, že presne tie rovnaké soundtracky, ktoré sú tu, hrali aj v predchádzajúcom režisérovom projekte. Efekty sú spracované dosť nešikovne. Na jednej strane pôsobivé praktické efekty, ktoré vyzerajú parádne, a na strane druhej úplne katastrofálne CGI. Ale zase ak režisér už dopredu vedel, že jeho platformou sa stane Syfy, možno sa rozhodol radšej ušetriť prostriedky pre štvorku. Tá by podla zaujímavého záveru a informácií o tom, že už je napísaná, mohla dopadnúť celkom dobre a určite si ju pozriem. + herečka z The Lords of Salem a 31 + herečka z The Invitation + herec z From Dusk Till Dawn: The Series + herec z Devil's Due, Nocturna a Cold Moon + herečka z When the Bough Breaks + herec z South of Hell, Stranger Things a Cold Moon + herec z Demonic + herec z Pitchfork ()

Gilmour93

No vida, nakonec se čekalo na fešáka s křídly a jeho creepmobil o 9 let míň, ale výsledek je žalostný. Triky syfylitické, herci příšerní (Salva snad s nimi ani neumí pracovat), nějaké logické propojení mezi scénami neexistuje, po atmosféře úvodu jedničky ani památky a arcidémon v červeném tričku z výprodeje je tady pouze za ňoumu a stín kdysi tajemného zla. Z návalů letargie a lhostejnosti mě bohužel nevytrhlo ani hodně prostoru pro dnes už legendární, rezem zabarvený truck Chevy COE a jeho nervy cukající klaksonek. Vidím to tak, že smuteční řeč jsem již pronesl, na počest zesnulého zazněl poslední Salva a Creeper míří pod zem. Sbohem. Nejméně na 23 let, vzhledem k trendu ideálně navěky.. ()

tron

Napriek tomu, že Salvove horory nikdy neboli vysokorozpočtové trháky, na Jeepers Creepers 3 dostal málo peňazí i na svoje skromné pomery. A tak sa trikovo-gore-akčno-maskérskej scény s Creeperom dočkáme raz za 25 minút a priestor medzi tým je vyplnený nudným tliachaním nezaujímavých postáv, ktoré medzi sebou majú televízne vzťahy. Film pôsobí čudným dojmom, kedy na seba jednotlivé scény dosť zvláštne (ne)nadväzujú. Logika išla na dovolenku a občas to celé pôsobí dojmom, že medzi jednotlivými klapkami bola pauza niekoľko týždňov a tvorcovia za ten čas zabudli, čo nakrúcali. Pozoruhodné sú i niektoré absurdné nápady typu „žena vidí Creeperov zrod, ale divák nie“ (wtf?). Prečo teda až 2*? Pretože jednotka bola snímkou mojej puberty, Creeper a jeho univerzum sú zaujímavé (krídla, cíti strach obetí, pekelná dodávka plná hellraiserských prekvapení), potešil návrat viacerých hercov z jednotky (Jonathan Breck, Gina Phillips, Brandon Smith), Meg Foster a Stan Shaw (Hadie oči! Denné svetlo! Vyprážané zelené paradajky!) tomu veľa dali a Salva natáča síce totálne zastarané, staromódne filmy, ale možno i v tom vidím akési plus – trojka je vďaka tomu príjemne atmosférická, nikam sa neponáhľa a kladie dôraz na postavy (síce na mizerné, ale nevadí). Inak, chronologicky to spadá medzi jednotku a dvojku (jeden z preživších hrdinov na konci nastupuje do futbalového busu z dvojky, čo troška pripomína podobne rafinovaný koniec posledného Nezvratného osudu). ()

verbal odpad!

Tak nám zdá se Džíprs Dokrýprsoval. Po solidní jedničce a jakž tak snesitelné dvojce přichází něco, co by se lapidárně dalo charakterizovat jako „Létající latexový dement dělá vrrrrr a sto minut střílí z výfuku své dodávky oštěpy po nesvéprávných kokotech“. Scenáristický rektální výtěr, citlivě doplněný výkvětem nekrotických neherců, který je vizuálně snad děsivější než mongoloidní výraz ve tváři laciné nafukovací souložnice. Nezbývá, než doufat, že tohle byla Vikiho poslední salva. ()

• Film měl vzniknout již v roce 2008, ale pro nedostatek financí byl odložen. (Korbitch)
  • Díky kriminální minulosti Victora Salvy bylo zamítnuto natáčení v Kanadě, práce na filmu se tak prodloužila téměř o rok a nakonec byl film natočen v Louisianě. (Corpsegrinder)
  • Původní název filmu měl být Jeepers Creepers 3: The Creeper Walks Among Us. (topr harley)