Jeepers Creepers 3

Jeepers Creepers 3: Cathedral

Jeepers Creepers 3

Horor / Mysteriózní / Thriller

USA, 2017, 100 min

Přiznávám se, že si už moc nepamatuji předchozí díly asi si dám opáčko na osvěžení. Nicméně chválím opancéřovanou dodávku plnou nástrah, okřídlenec Creeper si hrál na olympijského sportovce hlavně v hodu oštěpu, záběry s ohavným pařátem mě hrozně iritovaly a některý střihy byly hodně dosrané. Dávám 50%(3.4.2018)

Fakt jsem se hodně těšil na pokračování několik let a nakonec sem dost sklamany což je škoda 11 let čekáte a pak dostane te místy strašnou kameru a hrozné i efekty hold peníze dělají svoje. Co ale pochválim je návrat dodávky a její propracovanost a ten klakson ou to prostě už v prvním díle bylo dělo a tady pro mě taky a asi jediná věc co nahání strach, atmosféra byla dost slabá creepers nebyl podle mě tak propracovaný jako v předešlých dílech a to je škoda, u příběhu zavřu jedno oko a budiž ale kde bylo to napětí a hororový nádech? Doufám že si to Salva z pokračováním ujasní a napraví a nebo to předá dál. Aspoň konec napomohl hvězdě víš.(31.10.2017)

• AlistairMir

Než po 14ti letech čekání naservírovat fanouškům tohle, tak to radši Salva neměl trojku točit vůbec. Rozpočet nic neznamená když člověk umí (viz Wan), takže pokud Salva neměl peníze, měl se soustředit na napětí, atmosféru a hororové prvky místo laciných efektů a "vytuněný" dodávky s neprůstřelnýma pneumatikama atd. Zklamání po všech směrech a ještě horší než dvojka.(8.11.2017)

• verbal

Tak nám zdá se Džíprs Dokrýprsoval. Po solidní jedničce a jakž tak snesitelné dvojce přichází něco, co by se lapidárně dalo charakterizovat jako „Létající latexový dement dělá vrrrrr a sto minut střílí z výfuku své dodávky oštěpy po nesvéprávných kokotech“. Scenáristický rektální výtěr, citlivě doplněný výkvětem nekrotických neherců, který je vizuálně snad děsivější než mongoloidní výraz ve tváři laciné nafukovací souložnice. Nezbývá, než doufat, že tohle byla Vikiho poslední salva.(30.11.2017)

No po ohlasech jsem to čekal fakt hrozný.. film me na druhou stranu docela bavil i když strašidelny to teda neni, ale ma to tempo a postavy které me celkem na celý film zabavily, i když nejvíc mě bavil hlavně Jeepříček..byl sem rád že ho zase někde vidim, protože on je jeden z tech, který me děsily když jsem byl malej. Ty čtyřky bych se nebál a rad bych ji uvítal...konečně bych totiž taky chtěl díl,kde se vysvětlí, co je to vlastně zač...i když takhle je to takový tajemnejsi a zajímavější, když o něm víme hovno. neškodn ej průměr.(21.2.2018)

• - Film měl vzniknout již v roce 2008, ale pro nedostatek financí byl odložen. (Korbitch)

• - Třetí díl dějově nanavazuje na díl druhý, nicméně bude spojovat události, které se staly mezi prvním a druhým dílem. (SidneyP)

• - Natáčení začalo 20. února 2017 v Baton Rouge, Louisianě. (SidneyP)