V této komedii jde o proměnu úspěšného mladého muže Ramira Padilly – sukničkáře a svůdníka, kterému všichni přezdívají Lalo, na ženu Lolu. Pomstila se mu zhrzená milenka Romina, kterou opustil, a s pomocí čarodějnice ho převtělila do ženy. Lalo se tedy vydává za svoji sestřenici Lolu a poznává ženský svět. Pomáhá mu jeho kamarádka Grace, která jediná od začátku ví, co se mu přihodilo. Je to příběh muže uzavřeného do těla krásné ženy, který postupně, díky mnoha vtipným situacím, poznává, jak odlišný je mužský a ženský svět, a jak falešní byli někteří jeho dřívější přátelé. Pochopí, že být ženou není v současném světě příliš jednoduché. Jako Lola si postupně začne rozumět se svým kolegou v práci, Facundem Cadaverem, kterého jako Lalo neměl moc rád. Hlavní role Loly a Facunda hrají Carla Petersonová a Luciano Castro. Carla Petersonová získala za roli Loly mnoho ocenění jako nejlepší herečka v hlavní roli komediálního seriálu. Tato argentinská telenovela byla poprvé uvedena v srpnu 2007, získala mnoho ocenění (Premio Martín Fierro 2007, Premios Clarín Espectáculos 2007) a dočkala se přepracovaných verzí ve Španělsku a Chile. (oficiální text distributora)

Karlos80

Opravdu úlet-šílenost, dodnes však nevím o co tam běží, akorát stoprocentně vím že tam nikdo nic nedělá a stále jen po sobě všici lezou a všici jsou nějací divní:-) Hlavním faktem však je že hlavní představitelka je šíleně sexy a to mnohým stačí:-) Tak hlavně za ní a její nápady:-) ()

Blondpipi odpad!

Pokud jste právě na pustém ostrově, kde si můžete hrát tak maximálně s mušličkou, široko daleko se nenachází vůbec nic, strašlivě se nudíte a náhle před vás spadne z oběžné dráhy Země nějaký odpad a ejhle je to starý dobrý televizor, řekněme třeba značky tesla, a shodou okolností tam funguje jediný kanál, na kterém běží jen a pouze jediný pořad, a to Lalola, pak je to seriál právě a jen a pro vás .. ()

argentina

Přečtěte si komentáře na imdb http://www.imdb.com/title/tt1107614/usercomments a přestaňte být tak primitivní.:) V prvé řadě bych chtěla uvést, že tohle je seriál, který nemá sebemenší smysl dabovat, protože se ztratí veškerá podstata, vtip, zábava, herecké výkony, v televizi s českým dabingem to pak vypadá jako cirkus opravdu bez hlavy a paty, já sama bych víc jak díl nevydržela. Vpodstatě je to komedie vytvořená pro argentinské publikum a pro lidi, kteří tomu umí rozumět, a těch by bylo dost, protože Argentina přece jen není sladkobolné Mexiko, ale jediná možnost pochopení tohoto seriálu je přes originální zvuk a titulky. Protože tam není ani tak důležité co říkají, jako to, jakým způsobem to říkají, a slovní vtipy, kterýma seriál hýří, ve většině případů přeložit nejdou. Bohužel díky tomuto opět většina lidí nepochopila, že toto není telenovela a už vůbec ne produkt, který by si zasloužil hodnocení odpad, protože k tomu není jediný důvod (proto tady ani nejsou žádné argumenty). Ano, má to hlavní pár, který se 150 dílů schází a rozchází kvůli nesmyslům, to ale není podstata, to je jen prostředek, aby seriál mohl tak dlouho běžet a každý večer před spaním lidi pobavit a pozitivně naladit. Záměrem taky nebylo vytvořit žádný inteligentní napínavý děj, každý díl je takovým samotným představením hereckých výkonů, excelentně napsaných dialogů, spousty humoru, originálních scén, výhrou jsou perfektně napsané postavy, které si člověk oblíbí a čeká, co zase v dalším díle provedou, podobně jako třeba v komedii Sos Mi Vida (Jsi Můj Život), která taky nebyla pochopena kvůli opravdu ubohému dabingu. Přijde mi vtipné, že většina lidí ani nepozná, že se jedná o parodie a že je v těchto seriálech spousta narážek na blbosti a nesmyslnosti ostatních seriálu (telenovel) a zažitých klišé, a že když herci vypadají divně, hloupě a trapně, tak že to je účel, aby byli správně směšní a karikovali určité typy postav a typy chování. Nikdo neumí tak úžasně pracovat s hlasem jako právě Argentinci, nikdo nedokáže vyjádřit svým normálním hraním to, co oni vyjadřují tělem, pohyby, tváří... Takže tohle je věc pro toho, kdo nepotřebuje jen konzumovat děj (ten tady opravdu nenajde), ale je schopen vnímat herecké umění a ocenit propracované dialogy a nápady scénáristů, které jsou bezedné. Znova musím ale zopakovat, že se českému diváku nedivím, protože s dabingem to ztratilo skoro vše, co to v originále mělo. Jen herecké výkony snad stále musí být aspoň trochu patrné, to potom těm některým hodnocením nerozumím, protože Carla Peterson, Luis Ziembrowsky, Muriel Santa Ana, Lola Berthet, Victor Malagrino, Rafael Ferro, Reina Reech, to jsou herci, kteří si zaslouží obdiv a všude jinde kromě naší země (samozřejmě) ho také mají. Seriál samotný opravdu zabodoval, natočily se adaptace aspoň v 10ti zemích (Chile, Španělsko, Řecko, Turecko, Indie, USA, Filipíny, Belgie, Portugalsko, Itálie), do 40ti zemí se prodal originál, získal spoustu cen a dokonce i nominaci ne Emmy, kam se telenovely opravdu nedostávají, toto je produkt úplně jiného kalibru. Podivín s dlouhými vlasy: http://www.youtube.com/watch?v=NOe7Ats1ECQ () (méně) (více)

Cvalek

Zábavné a geniální, úžasné zpracování a perfektní nápad. Při sledování jsem se bavil a nenudil i když některé postavy byly velíce otravné  jako například otravná , dcera šéfredaktora redakce  ale co by to byl za seriál bez někoho kdo vám nepůjde na nervy.  Obsazení taktéž vynikají Luciano Castro a Carla Peterson v tom to seriálů podávají skvělé herecké výkony. ()

honajz

Tak co jsem viděl pár dílů, docela si mi to líbilo. Připomnělo mi to novácký seriál On je žena, nebo jak se to jmenovalo. Až na to, že tady šéfredaktor, sukničkář, se jednoho dne změní v ženskou skutečně, ne jen make upem. A protože se změní v hezkou ženskou, hned musí čelit nemravným návrhům a sám si prožít, čím procházely ženy, když on po nich vyjížděl. Mezitím se řeší problémy firmy a když se člověk chce odreagovat, docela tenhle seriál jde. Není prostě tak tupý, jak většina argentinských telenovel. ()