Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Sex, trucky a rock´n ´roll
Kalle je bezohledný venkovan, který se vrací domů z Ameriky, v níž zbohatnul díky svému produktu Lick-a-Baum. Teď má jen jediný cíl – dát se dohromady se svou láskou z dětství Trine. Do jeho plánu ale nezapadá neurotický Trinin přítel Christer. Kalle je z něj nepříčetný, a snaží se za každou cenu budoucí svatbu překazit a odstavit Christera na druhou kolej. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (19)

freddy 

všechny recenze uživatele

Vtipná, svěží a originální komedie z Norska, aneb další příjemný a kvalitní filmový zážitek ze severu. Tahle komedie nabízí velmi zajímavý návod, jak získat holku, kterou milujete, ale chodí s ní váš kamarád. Ale pozor na všechny důsledky, které z toho mohou vzniknout. Dějově je příběh velice dobre promyšlený, má to zajímavý nápad a velice vtipný děj. Např. otec, který dává s nafukovací pannou synovi i před jeho kamarády instruktáž, jak předčasně nevyvrcholit a jakými způsoby lze uspokojit partnerku, to je naprosto šílená, ale vtipná scénka. A takto vtipných scének je zde rozhodně vícero. Prostě tohle je komedie, která pobaví, určitě i zaujme, a která se možná stane pro některé diváky i nezapomenutelnou. Navíc herecké výkony hlavních představitelů jsou naprosto v pohodě, všichni hrají přirozeně, a tak to má být. A pozitivem je i celková stopáž filmu, která trvá necelých 80 minut, a díky tomu film nemá šanci začít nudit, protože se vše utne včas. Zkrátka taková milá malá nenápadná, ale o to více originální a vtipná norská komedie. Na maximální hodnocení to bohužel není, ale i čtyři hvězdičky určitě potěší. ()

Campbell 

všechny recenze uživatele

Od tohohle jsem podle traileru čekal o něco víc, pravda trailer je styl ala parodie na prcičky, ale i tak mě trailer pobavil, ale bohužel scény přitažené za vlasy nejsou moc dobré, a to nemluvím o některých příšerných klišé, ale pár scén(otec učící syna s pannou) jsou srandovní, ale bhoužel to na nadprůměr nestačí. ()

Reklama

Burrows 

všechny recenze uživatele

Komedie, jejímž ústředním motivem je získat kamarádovu holku a jejíž kostra je pěkně ohraná (kdo by to byl čekal). Štvou mě dvě věci, resp. dvě scény: 1) opravdu je nutné dávat do tohoto typu komedií vždy zvracení? 2) a co ta pošahaná scéna se sprejem? Ale najdou se zde i příjemné a pár vtipných okamžiků. Ovšem od norské komedie bych čekal něco víc než obyčejnou komedii, která se dost podobá americké produkci. Hodnocení mezi 1* - 2* ()

Honza dAve 

všechny recenze uživatele

Použitelná pohodová a svižná norská erotická komedie po česku nazvaná Studené nohy reflektuje strach ze závazků a sexuálních selhání i život na norském maloměstě, kde se skoro všichni znají, takže ví i o Lasseho problémech s eiaculatio praecox. Ještě že jsou všichni tak tolerantní a mají tak progresivního pastora, který čte nejen z Bible, ale i z Kámasútry :o). Pastor je Lasseho otec a jeho problémy se mun snaží pomoci vyřešit, bez čehož by se Lasse radši obešel. Alexander Eik obsadil fešné herečky Sarah Elise Steensby a Hannu Kavli Lund, které jsou na plátně opravdu sexy. Asi nejvíc mě film dostal netradičním použitím tuby s deodorantem potřené lubrikačním gelem - jehož zápletka se dala čekat, ovšem to ohořelé obočí už bylo fakt fór :o). Vtípek se sushi a wasabi je v podobných filmech často k vidění a je dost ohraný, ale v Kalde Fötter je ztvárněn asi nejlépe, jak jsem ho zatím viděl. No a abychom si z toho nakonec vzali poučení, je lépe netoužit po více slečnách, než po jedné, nehnát se příliš za ziskem a krmit rybičky o něco méně. Hned zítra s tím začnu :o). ()

Master19 

všechny recenze uživatele

Docela svižná komedie, trošku na způsob našich "Samotářů", kde je pár dobrých vtípků, pár průměrných a také několik trapných. Problém je s tím, že budete asi fandit spíš padouchovi, protože ten "hodný" hrdina je slušně řečeno "pěkný jelito". Celkově vzato jde o jednoduchou komedii na jedno shlédnutí, ze které si ale určitě budete pamatovat minimálně olizovací stromečky do auta. ()

Galerie (8)

Reklama

Reklama