Jugeodo haepi ending

• Jižní Korea 죽어도 해피엔딩 (více)

Úspěšná herečka Ji-won měla mít klidné vánoční svátky. Ráno musí brzy vstávat, aby převzala cenu za svůj herecký výkon. V jejím domě s ní zůstává její manager, který ji popohání do postele. Jenže v tom okamžiku se u jejích dveří tlačí jeden nápadník za druhým – mafiánský boss (jehož dva poskokové parkují před domem), univerzitní lektor, americký hejsek a režisér filmu, ve kterém Ji-won hrála. Před domem na vše dohlíží detektiv se svým pomocníkem, a do domu se právě vkrádá lupič převlečený za Santa Clause. Začíná večer plný nedorozumění, romantického poblouznění a podivných náhod i nehod. Kdo získá ruku půvabné Ji-won? A kdo to vůbec přežije? (Natascha)

cubajz

po pomalejším rozjezdu mě potkala dost příjemná černá komedie s hromadou neuschovatelných mrtvol, drsným detektivem a dvěma hloupými gangstery. A scénka parodující Kruh mě totálně dostala, to jsem opravdu smíchy padal ze židle:) ()

dan.pacino

Naprosto úžasná komedie o podivných událostech a bláznivé noci. A ještě k tomu je vánoční! :) Skvělá hudba, skvělí herci! Vážně jeden z nejpovedenějších JK filmů, co jsem kdy viděl :) Paráda! ()

terunka003

Vtipné, veselé, klasické. Klasiký film o spoustě mrtvol, které se na jednom místě ocitnou nešťastnou náhodou během jednoho jediného večera. Do toho omdlévajíí Korejci s živou a šílenou gestikulací a komunikačníma posunkama. Prostě komedie na každý den. Nejlepší je ten svíticí glóbus a mrtvola ve vaně.. ()

Raven0

Musím přiznat, že jsem prostě neměl nervy něco tak hloupého, kde každý herec nesnesitelně přehrává, dokoukat do konce. ()

Ceres

Wow, bomba komedie. První "vražda" byla skvělá, pak se to pomalu zabrzdilo, ale od druhé to už byl zase k popukání, scéna v koupelně výborná. Od té doby, co se byt herečky změní na párty, je to neskutečná jízda. Nechybí ani scéna z filmu Ring a zpívající "아저씨" v jukeboxu. Co více chtít? Ano, má to ze začátku hluchá místa malinko, ale je to jinak nářez. ()

MadChick

Bláznivá komedie u které jsem se několikrát obstojně zasmál. Atmosféra je výborná a koncentrace vtipů po vlažnějším rozjezdu také velice slušná . 80% ()

Puol

Chcel som napísať niečo v duchu, že nielen Francúzi vedia nakrútiť streštenu situačnú komédiu, no ale ako som sa dozvedel z okolitých komentárov tentokrát sa jedná o remake staršej francúzskej komédie. Aj tak som sa celkom pobavil a to hlavne vďaka sympatickej hlavnej predstaviteľke. ()

Al44...

Pěkná situační crazy komedie, která se téměř celá odehrává v jednom domě. Hlavní hrdinka - úspěšná herečka, zažívá společně se svým managerem opravdu neobvyklou noc, na kterou oba dva pravděpodobně nikdy nezapomenou. Vše se točí, kolem neuvěřitelných náhod a nenadálých neštěstí, které roztočí děj filmu a navíc perfektně pobaví. Na pár humorných scén opravdu nezapomenete. Škoda jen, že se i tato korejská komedie nevyhnula některým nechutným (fekálním) scénám - myslím, že by to šlo i bez nich. Přesto jedna z nejlepších korejských komedií. ()

Denila

Dokonalost. Nečekala jsem, že nějaký JK film, bude takto zábavný. Jedna z nejlepších komedií, které jsem od nich viděla. Smála jsem se celou dobu. Rozhodně doporučuji těm co se rádi baví! ()

boombang

Aneb jak si Korejci představují crazy komedii... což o to, vtipné to je (nejlepší je scéna s jukeboxem), ale zároveň je to jaksi divadelně únavné a všechny postavy (snad až na detektiva) diváka vyloženě iritují. Tohle se prostě skoro nepovedlo. ()

Oiolaire

Pomalejší rozjezd, sloužící víceméně k představení postav, nabere hned po první "nehodě" pěkné tempo, které diváka nepustí až do samého konce. Vtípky se nešetřilo a rozhodně nejde o mlácení prázdné slámy (odkazy na Ringu a Seom mě dostaly). ()

Rediik

Vánočně laděná komedie s TROCHOU morbidního a černého humoru. I přesto, že první třetina filmu je lehce pokulhávající za zbytkem, takhle mě už dlouho žádná komedie nerozesmála a nepobavila. ()

Jardatekk

Přijemná komedie, která v pozdní Vánoční večer rozhodně pobaví, což se o české produkci říci nedá. Pravidelný střih a záběr na dumajícího pana komise se začmouzenou cigaretou mě pokaždé rozesmál :) Vtipná zápletka, vtipné postavy a trocha toho černého humoru přesně tak jak to mám rád. Takový film bych opravdu rád viděl kolem 23 hodiny na Štědrý den. ()