Jugeodo haepi ending

Komedie

Jižní Korea, 2007, 94 min

Kyung-hoon Kang

Kyung-hoon Kang

Původní francouzský film se mi zatím nepoštěstilo zkouknout, ale Jugeodo haepi ending je film, který ničím zvláště nevyčnívá i když je zajímavý a vtipný, tak byl příliš sterilní, než aby mě vtáhnul naplno do příběhu a vyvolal tak u mě nekontrolovatelný záchvat smíchu na který jsem normálně u korejských komedií zvyklý, nenudil jsem se a dobře pobavil, nic víc nic míň . Scéna s Jukeboxem byla vynikající. Dobré 4 *. 70 %(11.4.2010)

Opět dobrý nápad a pokulhávající zpracování. Nemůžu si pomoct, ale podobných filmů je mi líto - je tu tolik scén, které by měly rozesmát, ale vždy nějaký detail pokazí dojem a zamýšlený humorný okamžik vyzní naprázdno. Problém je, že se snaží být žánrově nevyhraněný, autor asi usiloval o něco víc než crazy komedii, ale docílil opačného efektu. Film ve mě vyvolává spíš pocit trapnosti, rozpačitosti a úsměv jen občas; ještě, že konec je typická crazy komedie. 55% pozn.: Musím to někdy zkouknout znovu, možná jsem byl moc zaujatej.(10.4.2010)

Barák plný postav, kterým se postupně dějí různé nepříjemné nehody... Crazy taškařice, kterou bych očekával spíše od Japonců. Zápletka je tak neuvěřitelná, že svými ulítlými nápady překonává i americkou produkci, kterou se (předpokládám) inspirovala. Občas je to až nepříjemné, některé fekální vtipy jako by vypadly z komedií bratří Farrellyových.(6.6.2011)

Překvapivě hodně vtipné (v některých scénách jsem dostávala záchvaty smíchu), i když zároveň mírně morbidní, ale to patřilo k tomuto druhu humoru. Lepší čtyří hvězdičky dávám právě za velkou zábavnost, překvapivost a nečekanost. Ten malý kousek k pěti hvězdičkám chybí jen z důvodu mírné nevyrovnonosti, protože legrační scény sem tam střídají táhlé scény s minimem vtipu a děje, hlavně tedy v první třetině filmu. Umírněny začátek filmu se však dá omluvit, pak už se to veze a bláznivého humoru je až až. ~(4,3)~(23.12.2009)

Než jsem začal po první hodinu usínat, tak jsem se docela bavil. Výbuchy smíchu to určitě nebyly, ale šlo to. Za to usínání mohla z větší míry nahromaděná celodenní únava, ale i film, který mě přes svou stylovost a neustálou potřeštěnost ala Čtyři svatby stačí drahoušku nedokázal pořádně strhnout a v podstatě ani udržet v bdělém stavu.(5.6.2008)