poster

Jugeodo haepi ending

 • Jižní Korea

  죽어도 해피엔딩

 • anglický

  Femme Fatal

 • anglický

  Happy Killing

Komedie

Jižní Korea, 2007, 94 min

Režie:

Kyung-hoon Kang

Scénář:

Kyung-hoon Kang
 • Dragoni
  ****

  Původní francouzský film se mi zatím nepoštěstilo zkouknout, ale Jugeodo haepi ending je film, který ničím zvláště nevyčnívá i když je zajímavý a vtipný, tak byl příliš sterilní, než aby mě vtáhnul naplno do příběhu a vyvolal tak u mě nekontrolovatelný záchvat smíchu na který jsem normálně u korejských komedií zvyklý, nenudil jsem se a dobře pobavil, nic víc nic míň . Scéna s Jukeboxem byla vynikající. Dobré 4 *. 70 %(11.4.2010)

 • IQ Tiqe
  ***

  Opět dobrý nápad a pokulhávající zpracování. Nemůžu si pomoct, ale podobných filmů je mi líto - je tu tolik scén, které by měly rozesmát, ale vždy nějaký detail pokazí dojem a zamýšlený humorný okamžik vyzní naprázdno. Problém je, že se snaží být žánrově nevyhraněný, autor asi usiloval o něco víc než crazy komedii, ale docílil opačného efektu. Film ve mě vyvolává spíš pocit trapnosti, rozpačitosti a úsměv jen občas; ještě, že konec je typická crazy komedie. 55% pozn.: Musím to někdy zkouknout znovu, možná jsem byl moc zaujatej.(10.4.2010)

 • Hellboy
  ***

  Barák plný postav, kterým se postupně dějí různé nepříjemné nehody... Crazy taškařice, kterou bych očekával spíše od Japonců. Zápletka je tak neuvěřitelná, že svými ulítlými nápady překonává i americkou produkci, kterou se (předpokládám) inspirovala. Občas je to až nepříjemné, některé fekální vtipy jako by vypadly z komedií bratří Farrellyových.(6.6.2011)

 • Tsuki
  ****

  Překvapivě hodně vtipné (v některých scénách jsem dostávala záchvaty smíchu), i když zároveň mírně morbidní, ale to patřilo k tomuto druhu humoru. Lepší čtyří hvězdičky dávám právě za velkou zábavnost, překvapivost a nečekanost. Ten malý kousek k pěti hvězdičkám chybí jen z důvodu mírné nevyrovnonosti, protože legrační scény sem tam střídají táhlé scény s minimem vtipu a děje, hlavně tedy v první třetině filmu. Umírněny začátek filmu se však dá omluvit, pak už se to veze a bláznivého humoru je až až. ~(4,3)~(23.12.2009)

 • molotov
  ***

  Než jsem začal po první hodinu usínat, tak jsem se docela bavil. Výbuchy smíchu to určitě nebyly, ale šlo to. Za to usínání mohla z větší míry nahromaděná celodenní únava, ale i film, který mě přes svou stylovost a neustálou potřeštěnost ala Čtyři svatby stačí drahoušku nedokázal pořádně strhnout a v podstatě ani udržet v bdělém stavu.(5.6.2008)