Reklama

Reklama

Jugeodo haepi ending

  • Jižní Korea 죽어도 해피엔딩 (více)
všechny plakáty

Obsahy(1)

Úspěšná herečka Ji-won měla mít klidné vánoční svátky. Ráno musí brzy vstávat, aby převzala cenu za svůj herecký výkon. V jejím domě s ní zůstává její manager, který ji popohání do postele. Jenže v tom okamžiku se u jejích dveří tlačí jeden nápadník za druhým – mafiánský boss (jehož dva poskokové parkují před domem), univerzitní lektor, americký hejsek a režisér filmu, ve kterém Ji-won hrála. Před domem na vše dohlíží detektiv se svým pomocníkem, a do domu se právě vkrádá lupič převlečený za Santa Clause. Začíná večer plný nedorozumění, romantického poblouznění a podivných náhod i nehod. Kdo získá ruku půvabné Ji-won? A kdo to vůbec přežije? (Natascha)

(více)

Recenze (34)

Shit 

všechny recenze uživatele

Nemůžu si pomoct, ale od týhle komedie sem prostě čekal víc, sice se celkem často objevujou perfektní komediálním nápady, ale jako celek to nějak nedokáže úplně strhnout, aby se člověk bavil a se zaujetím čekal, co se za drsnej vtípek urodí dál, ale za scénku, kdy záběr plynule probíhá svisle skrz dům až na detektiva na záchodě a za tu s jukeboxem prostě musim hvězdičku přidat, to bylo perfektní ()

May 

všechny recenze uživatele

Strhujici komedie o rade nestastnych prihod srsici skutecne zavideni hodnymi napady, ktere divaka skutecne nenechaji ani vydechnout natoz premyslet o pravdepodobnosti ci nepravdepodobnosti jejich uskutecneni. Komedie roku 2007 a zaroven jeden z mala filmu, ktery se drzi pouze u sveho komedialniho zanru. ()

Reklama

Dragoni 

všechny recenze uživatele

Původní francouzský film se mi zatím nepoštěstilo zkouknout, ale Jugeodo haepi ending je film, který ničím zvláště nevyčnívá i když je zajímavý a vtipný, tak byl příliš sterilní, než aby mě vtáhnul naplno do příběhu a vyvolal tak u mě nekontrolovatelný záchvat smíchu na který jsem normálně u korejských komedií zvyklý, nenudil jsem se a dobře pobavil, nic víc nic míň . Scéna s Jukeboxem byla vynikající. Dobré 4 *. 70 % ()

tombac 

všechny recenze uživatele

Na tenhle bujarý vánoční večírek filmová herečka Ji-won jen tak nezapomene. Věřte, že hrozen nápadníků v jejím obyváku je ten menší problém... S 200 Pound Beauty je pro mě Happy Killing nejlepší korejskou komedií roku 2007. Ačkoliv se prakticky celá odehrává v jednom baráku, má šmrnc, nápady, nepostrádá vhodný komediální timing, trochu černého humoru a je stylově natočená. K maximálnímu hodnocení mi chybí jen nějaký ten památný, bránici trhající okamžik. A borce Jeong Du-honga s katanou šlo využít určitě lépe. 9/10 ()

Matty 

všechny recenze uživatele

Krásná a prestižní cenou čerstvě certifikovaná herečka – všichni po ní touží. Jsou Vánoce a ji čeká trojnásobná nabídka ke sňatku. Než se však rozhodne, pro koho vlastně tluče její srdce, mnoho jiných srdcí tlouct přestane. Jakkoli námět i název nasvědčuje opaku, Veselé zabíjení není jedním z těch „zlých“ jihokorejských filmů (Die Bad, Barking Dog Never Bite), nýbrž rozvernou vánoční komedií. Pravda, oproti jiným vánočním komediím je v téhle o nějakou tu mrtvolu více, ale když už nic jiného, muzikálově rozšafné závěrečné titulky vás přesvědčí, nakolik vážně to tvůrci celé mysleli. Jednotlivé „nešťastné náhody“ jsou výborně propojené a je jich dost, aby pokryly celou stopáž. Kvalita vtipů nikdy zbaběle nepodlézá předem stanovenou laťku, naopak si ji sem tam dovolí ladně přeskočit („Samara“ vylézající z televize) a jako všem jikorokejským filmům je i tomuto vlastní maximální formální vypiplanost. Začnou-li se vám během vánočních svátků zajídat české pohádky a kapří kosti, objednejte si suši a koukněte na tuhle relaxační delikatesu. V mžiku vám spraví náladu. 85% ()

Galerie (3)

Reklama

Reklama