Reklama

Reklama

Jugeodo haepi ending

  • Jižní Korea 죽어도 해피엔딩 (více)

Obsahy(1)

Úspěšná herečka Ji-won měla mít klidné vánoční svátky. Ráno musí brzy vstávat, aby převzala cenu za svůj herecký výkon. V jejím domě s ní zůstává její manager, který ji popohání do postele. Jenže v tom okamžiku se u jejích dveří tlačí jeden nápadník za druhým – mafiánský boss (jehož dva poskokové parkují před domem), univerzitní lektor, americký hejsek a režisér filmu, ve kterém Ji-won hrála. Před domem na vše dohlíží detektiv se svým pomocníkem, a do domu se právě vkrádá lupič převlečený za Santa Clause. Začíná večer plný nedorozumění, romantického poblouznění a podivných náhod i nehod. Kdo získá ruku půvabné Ji-won? A kdo to vůbec přežije? (Natascha)

(více)

Recenze (34)

IQ Tiqe 

všechny recenze uživatele

Opět dobrý nápad a pokulhávající zpracování. Nemůžu si pomoct, ale podobných filmů je mi líto - je tu tolik scén, které by měly rozesmát, ale vždy nějaký detail pokazí dojem a zamýšlený humorný okamžik vyzní naprázdno. Problém je, že se snaží být žánrově nevyhraněný, autor asi usiloval o něco víc než crazy komedii, ale docílil opačného efektu. Film ve mě vyvolává spíš pocit trapnosti, rozpačitosti a úsměv jen občas; ještě, že konec je typická crazy komedie. 55% pozn.: Musím to někdy zkouknout znovu, možná jsem byl moc zaujatej. ()

Dragoni 

všechny recenze uživatele

Původní francouzský film se mi zatím nepoštěstilo zkouknout, ale Jugeodo haepi ending je film, který ničím zvláště nevyčnívá i když je zajímavý a vtipný, tak byl příliš sterilní, než aby mě vtáhnul naplno do příběhu a vyvolal tak u mě nekontrolovatelný záchvat smíchu na který jsem normálně u korejských komedií zvyklý, nenudil jsem se a dobře pobavil, nic víc nic míň . Scéna s Jukeboxem byla vynikající. Dobré 4 *. 70 % ()

Reklama

Tsuki 

všechny recenze uživatele

Překvapivě hodně vtipné (v některých scénách jsem dostávala záchvaty smíchu), i když zároveň mírně morbidní, ale to patřilo k tomuto druhu humoru. Lepší čtyří hvězdičky dávám právě za velkou zábavnost, překvapivost a nečekanost. Ten malý kousek k pěti hvězdičkám chybí jen z důvodu mírné nevyrovnonosti, protože legrační scény sem tam střídají táhlé scény s minimem vtipu a děje, hlavně tedy v první třetině filmu. Umírněny začátek filmu se však dá omluvit, pak už se to veze a bláznivého humoru je až až. ~(4,3)~ ()

Rudovous 

všechny recenze uživatele

Tedy chvilemi jsem se hodne nasmal, ale opravdu hodne. Velmi vydareny korejsky remake francouzske komedie Serial Lover: Vraždí z lásky. Musim rict, ze tato skutecnost mi nebyla zprvu znama, ale neustale jsem myslel na to jak moc (v tom dobrem smyslu) mi tento film pripomina prave blaznive francouske komedie. ()

Hellboy 

všechny recenze uživatele

Barák plný postav, kterým se postupně dějí různé nepříjemné nehody... Crazy taškařice, kterou bych očekával spíše od Japonců. Zápletka je tak neuvěřitelná, že svými ulítlými nápady překonává i americkou produkci, kterou se (předpokládám) inspirovala. Občas je to až nepříjemné, některé fekální vtipy jako by vypadly z komedií bratří Farrellyových. ()

Galerie (3)

Reklama

Reklama