Úsměvem ke štěstí

(neoficiální název)
  • USA Validation

Hugh Newman (T.J. Thyne) pracuje na konci tmavé chodby jednoho parkoviště a potvrzuje zákazníkům parkovací lístky. Obyčejná, nudná práce, že? Ale proč je u něj taková fronta? Hugh se totiž od tisíců podobných zaměstnanců něčím liší. Na každého se usměje a každému řekne něco krásného. Dělá to proto, že miluje lidské úsměvy. Jenže když se jde jednou nechat vyfotit na řidičský průkaz, potká dívku, která všem jeho pokusům o vyvolání úsměvu odolává... (Kryat)

lucieK

Bohužel mi validation nepřišlo tak skvělé jak tu všichni píší. Čekala jsem něco,co mě nakopne pozitivní energii a prozáří mi celý den, ale nic. Buďto jsem věčný pesimista a nebo je tento snímek nadhodnocený....Rozhodně jsem od filmu, který má 91% čekala víc. Nebyl to pozotivní film, ale spíš značně přeslazený film, což já nemusím. ()

pytlik... odpad!

Hrůza, aneb jak vlezdoprdelka ke štěstí přišel. Nevím, co jsou Amíci za lidi, ale myslím, že každého normálního člověka by to jeho vychvalování čehokoli nerozesmálo, ale naopak pekelně znechutilo. ()

dANo

Aj takýto krátky film dokáže počas svojej dĺžky vylúdiť trvalý úsmev, ktorý v závere skončí ako nesmierny pocit radosti. Veľká vďaka tvorcom, lebo také niečo v tejto dobe môže len pookriať. :o) Smile! ()

skretik

Fíha, mi nenapadlo, že tu nájdem na hodnotenie aj short movies... Tento kúsok ma oslovil vždy, keď som ho videla (a môžem priznať, nevidela som ho málokrát :D), krásna vec, výborná myšlienka, perfektné herecké výkony, fakt dobrá relizácia... kľudne aj 6* :P ()

venalce

Začalo to větou "You are awesome!" a na konci už mi tekly slzy. Tohle je ten typ filmu, který by si měl pustit každý, kdo je momentálně otrávený lidmi a světem. ()

Kurikmoon

A tak človek čaká, čo sa z toho vykľuje. A čím viac čaká, tým je nálada lepšia. A potom vyvstane záhada.... A aké je jej rozuzlenie? :P Len to oplakujte do života a uvidíte. Optimistických 5 ()

tommy187

Niečo by som vám mal všetkým povedať. Ste naozaj skvelí a úžasní! A verím, že po tejto skvelej snímke aj usmievaví. 90% ()