Alice Eckle (Jessica Biel) je obyčejná, trochu naivní servírka z malého města. Ovšem poté, co jí po jedné kuriózní nehodě zůstane hřebík v hlavě, vydá se do Washingtonu, aby bojovala za lepší zdravotní péči. Tam potká idealistického kongresmana Howarda Birdwella (Jake Gyllenhaal) a mezi nimi to zajiskří... Jenže co se stane, když se s láskou protnou jejich zájmy nebo Alicino nepředvídatelné chování? (j.o.j.o.)

Teachman

Námět a zápletka: 2/10 ... Vizuální stránka: 4/10 ... Soundtrack: 3/10 ... Didaktický potenciál: 1/10 ... Celkový dojem: 2/10. ()

fruitixx

Skvělý film, který ze začátku začal jako fantasy romantika a postupně se překulil do drsné narážečky na politické scény asi všude na světě. Divím se, že tam nezakomponovali tvar šunky a banánů, která je povolená v EU, nebo že by to tam bylo v podobě měsíční základny?. Naprostý mazec, všichni ti co hodnotí málo hvězdami bohužel asi nevědí o čem je řeč...já se nasmál cekem dost, i když některé vtípky byly pro mladší a za to vlastně hvězdu dolů, protože se to snaží být takové, aby si tam našel každý to své a nakonec je v tom trošku více chutí než by asi mělo být, ale zase někdo to může vnímat jako plus...Hlavně má tento film to podstatné - a to srdce! Všechno jde tak krásně vidět.. ()

kecal

Na obranu tohoto zde poplivaného snímku musím říct, že je určen spíše pro američany. Já osobně jsem se ze začátku několikrát zasmál. Druhé dvě třetiny už my češi nemůžeme pochopit, ale za to nemůže film. Je to naprosto průměrná blbina. ()