Návrat domů

Mike (Matt Long), fotbalová hvězda malého městečka, který dostal stipendium na univerzitě, se vrací přes vánoční prázdniny domů, aby představil rodičům novou přítelkyni Elizabeth (Jessica Stroup). Všichni jsou mile překvapeni, až na Shelby (Mischa Barton), bývalou Mikeovu přítelkyni. Ta je zdrcena a odmítá uvěřit, že v Mikeově náručí už není ona, ale jiná dívka. Zoufale se snaží o to, aby Elizabeth zmizela z dohledu. Poté, co po děsivé autonehodě zraněná Elizabeth zůstane napospas Shelby, se rozpoutá peklo. Shelby chce Mika zpět a je ochotna udělat pro to všechno. (JOJ Cinema)

Abalzo

No, jistou atmosféru to mělo, ale vždy mi jí zkazil nějaký stupidní moment. Škoda, protože měl film určitě na víc. ()

brasek

Slabý a nudný snímok. Herecky zlé, na thriller žiadne napätie. Zmysel lacných snímov absolútne postrádam. ()

plooter

Velice slabá adaptace kingova románu Missery. Strašlivě moc nepropracovaných detilů,které z filmu dělají druhořadou frašku. Strašně moc otázek jako...proč nerozbila okno, proč ji plácla tím porcelánem jen jednou atd....prostě strašná spousta proč....amatérský film. Ale půvabné mladé děvčata v hlavních rolích. Jen za to dávám 2* ()

Chlo0opek

Škoda, že se to tak podobá Misery. Napětí zde bylo, sem tam nějaké ty nelogičnosti, trocha té naivity, ale jinak to špatné rozhodně nebylo. ()

kecka007

Zhruba od druhé poloviny by se napětí dalo krájet. Mischa Barton je v téhle roli dobrá. Bavilo mě to a hlatala sem každou minutu s očekáváním jak jen to dopadne.Dobře přiznávám bylo to předvídatelné ale stejně sem si ten konec užila. Je mi však velice nejasné jak tak křehká kráska jako Shelby dokáže odnést a hodit do sudu celkem dobře vyvinutého policistu a také,neříkej mi Elizabeth,že to okno na které si klepala aby tě viděl ten pán se nedalo rozbít ;). Jsou to ale jen detaily. ()

Majklkm

Kolik z vás heterosexuálních mužů, či homosexuálních žen by místo Elizabeth (Jessicy Stroup) radši nebralo Shelby (Mischu Barton). Já teda jo! A ještě k tomu když je kvůli vám ochotna i zabít, bych neměnil. Prostě ženská jak má být.:)) ()

Naby

Cely film jsem byl napnuty, takže jsem se bavil dobre. Na druhou stranu deji chyběla alespoň trošku složitější zápletka, nebo trochu toho tajemna. Jinak myslím, že 2,9* je fajnovy hodnoceni. ()

Caesius S.

Z popisku filmu by se mělo odstranit, že se jedná o horor, správné zařazení je přitroublý thriller. Jediným kladem je celkem dobře napsaná a zahraná postava psychopatky, zbytek osazenstva se chová naprosto retardovaně a nerealisticky a celý scénář má skladbu cedníku na špagety. ()

Little_Sawy

Takovéhle filmy mě něčím baví a něčím mi zase říkají že je to hrozný výplach mozgu, a já jsem byla zase tupá že jsem naletěla. Psycho trailer který nenadchne, který jsem už viděla miliónkrát, a který si bere inšpiraci u milión jiných filmů, nějvíc mi to příde na Mysery, jenže tam to bylo alespoň promakaný, a tady? To je totálně blbý. ()

rencica

obyčajný tuctový priemer..... no a na to ze to mali akoze studenti vysokej skoly, mi prisli strasne starí tí herci.... ale inak, šedý priemer ()

Daviidesek

Průměrný psycho thriller (ani omylem horor)s celkem důvěryhodnou Mischou Burton.Když už,doporučuju film shlédnout v originále,protože dabing je v tomhle případě obzvlášť nepovedený.Jinak..co se dá k takovému průměru říct?Koukat se na to dá,ale žádná bomba to není. ()

ES13

Nemůžu si pomoct, ale tenhle film se mi fakt hodně líbil. Do hororů bych ho neřadila, spíš do thrillerů, ale i tak to byla pecka! Líbil se mi konec, Shelby byla jak bůh pomsty a přežila i docela zřejmou smrt pro jiný lidi. Trošku nechápu proč tu holku nechala žít a nezabila jí, když se jí tolikrát málem podařilo utéct. A to sako bych si asi nejdřív prohlídla celý no. Její škoda. Ale i tak, nevim proč, ale ve filmu sem byla team Shelby :D ()