Cutlass

Daniel Mindel

Chris Stinson

Scénografie:

Johannes Spalt

"Whatever makes you happy, makes me happy too." Milý a pozitivní film, možná by se dalo říci i lehce pohádkový- protože upřímně- kolik současných rodičů si tohle řekne- navíc v situaci kdy jde o peníze?? Nicméně všem dětem i rodičům by prospělo se na tenhle film podívat a trochu se zamyslet. ( A nakonec snad jen to, že bych měla filmík doporučit mamince, ale to sem nepatří.)(5.11.2012)

Moc pěknej Krátkometrážní film!.. Podle všeho amatérský, ale podle mě je to další z pokladů Kristen Stewart!... Jak se objevila na scéně už jsem z ní nespustil oči :D... Jak jí Tak Kate Hudsnové se tento film hodně povedl! Taky bych si přál něco takovýho natočit... Když máte profesionální herce, tak at ten film ma treba 5 minut, tak je kolikrát i lepší než film, který má 3 hodiny.. Na tohle je jedině talent. A kdo ho má,t ak at s nim dobře naloží... Film mě bavil plných 14 minut (zbytek titulky). Rodiče byli přísný a tak se má vychovávat a a nakonec Kristen dostane cutlasse, byl to pěknu pohled na Kristen, když měla radost :)...(15.8.2010)

Režie a scénář Kate Hudson? Tak to se jí teda sakra povedlo :-) Moc pěkný krátkometrážní snímek - v podobném duchu bych ráda viděla i celý film. Citlivě, úsměvně a hřejivě zachycený vztah rodičů k dětem :-) Navíc hvězdně obsazeno Virginií Madsen, Dakotou Fanning a Kristen Stewart :-D Nejlepší byl bezkonkurenčně Kurt Russell :-D(6.10.2013)

Příjemný a povedený krátkometrážní snímeček, na kterém potěší kromě hereckého obsazení také jeho příběh, resp. pointa. Ačkoliv se může zdát naivní a nedotažená, má v sobě takovou tu správně lidskou sílu a hodnotu. Ruku na srdce - neměli jste po zhlédnutí tohoto počinu chuť udělat někomu radost a učinit ho šťastným, abyste i vy byli šťastní ze štěstí toho dotyčného? :)(17.7.2016)

Skěvej mix ex-hvězd (Kurt Russell, Chevy Chase, Virginia Madsen), next generation (Dakota Fanning, Kristen Stewart) a nezávislého filmu (Ethan Suplee), kteří se na malé ploše dokážou dostatečně zviditelnit, ale příběh má tak prostinkou linii, kdy dopředu víme, kam se bude ubírat a nečeká nás žádné překvapení.(30.11.2009)