poster

Cutlass

Krátkometrážní

USA, 2007, 16 min

Režie:

Kate Hudson

Scénář:

Kate Hudson

Kamera:

Daniel Mindel

Producenti:

Chris Stinson

Scénografie:

Johannes Spalt
(další profese)
 • Masai
  *****

  Proč je to jediný režijní počin Hudson, když jí to tak hezky šlo? Tohle je hodně povedený short movie s vynikající atmosférou, krásnou nostalgií a výtečným rodičovským pravidlem. Perfektně zahrané od všech zúčastněných. Nejlepší scéna: smlouvání o ceně auta :o) Se divím, že tatíkovi to cigáro leknutím nevypadlo z pusy :o)(22.10.2016)

 • Cappuccino
  ***

  Príjemný kraťas s tak trocha nedotiahnutou a prihlúplou pointou. Kristen ako blondína? Auch! Dakota ako rozmaznaný fracek? Oh yeah! Presne také role jej sedia. Predsa len, kto by žiadal od matky peniaze na gitaru za (koľkože to bolo?) 1000$? "Čokoľvek urobí šťastnú teba, urobí šťastného i mňa.. a cena nie je podstatná" Niečo v tomto zmysle tvrdil otec pani Laceyovej. Pani Laceyová si na otcove slová spomenie, a tak dcérke splní to, čo jej vidí na očiach. Tam má byť tá pointa? Nie je troška postavená na hlavu..? Na druhej strane vyčarí úsmev aspoň mini rola "taťku" Kurta Russella.(29.5.2010)

 • cheyene
  ****

  Příjemný a povedený krátkometrážní snímeček, na kterém potěší kromě hereckého obsazení také jeho příběh, resp. pointa. Ačkoliv se může zdát naivní a nedotažená, má v sobě takovou tu správně lidskou sílu a hodnotu. Ruku na srdce - neměli jste po zhlédnutí tohoto počinu chuť udělat někomu radost a učinit ho šťastným, abyste i vy byli šťastní ze štěstí toho dotyčného? :)(17.7.2016)

 • Marqta
  ****

  "Whatever makes you happy, makes me happy too." Milý a pozitivní film, možná by se dalo říci i lehce pohádkový- protože upřímně- kolik současných rodičů si tohle řekne- navíc v situaci kdy jde o peníze?? Nicméně všem dětem i rodičům by prospělo se na tenhle film podívat a trochu se zamyslet. ( A nakonec snad jen to, že bych měla filmík doporučit mamince, ale to sem nepatří.)(5.11.2012)

 • Gore
  ***

  Skěvej mix ex-hvězd (Kurt Russell, Chevy Chase, Virginia Madsen), next generation (Dakota Fanning, Kristen Stewart) a nezávislého filmu (Ethan Suplee), kteří se na malé ploše dokážou dostatečně zviditelnit, ale příběh má tak prostinkou linii, kdy dopředu víme, kam se bude ubírat a nečeká nás žádné překvapení.(30.11.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace