Cutlass

Daniel Mindel

Chris Stinson

Scénografie:

Johannes Spalt

Režie a scénář Kate Hudson? Tak to se jí teda sakra povedlo :-) Moc pěkný krátkometrážní snímek - v podobném duchu bych ráda viděla i celý film. Citlivě, úsměvně a hřejivě zachycený vztah rodičů k dětem :-) Navíc hvězdně obsazeno Virginií Madsen, Dakotou Fanning a Kristen Stewart :-D Nejlepší byl bezkonkurenčně Kurt Russell :-D(6.10.2013)

Jsem docela směřován k údivu, když průměrná režisérka jako Kate Hudson sehnala tolik dobrých a známých herců (říkám dobrých a známých, protože zrovna u Kristen Stewart ekvivalence neplatí). Ovšem já raději preferuji kvalitní scénář s průměrnými herci než průměrný scénář s populárními herci, protože tahle storka byla dost obyčejná. 13 minut o tom jak chtějí dvě sestry kytaru a auto? To vám odvykládám během deseti vteřin. P.S. To auto za 5 talířů bych bral všemi deseti, na kytaře zas tolik k vidění nebylo.(25.10.2016)

Velmi prijemny kratas u ktereho je vylozene zretelne, ze ho natacela zena, coz nemyslim jako negativni faktor, ale proste je tam ten estrogen citit, cimz mi to pripomina filmy Sofie Coppoly, takze pokud by se Kate Hudson v budoucnu vydala podobnym smerem, nemuselo by to dopadnout vubec spatne. Na druhou stranu je blond, takze kdo vi. Stale jeste roztomila Dakota Fanning a Kurt Russell v roli cool fotrika byli take super, takze neni duvod na to nemrknout, tech 15 minut se da urcite stravit i horsim zpusobem. 7/10(10.5.2010)

Proč je to jediný režijní počin Hudson, když jí to tak hezky šlo? Tohle je hodně povedený short movie s vynikající atmosférou, krásnou nostalgií a výtečným rodičovským pravidlem. Perfektně zahrané od všech zúčastněných. Nejlepší scéna: smlouvání o ceně auta :o) Se divím, že tatíkovi to cigáro leknutím nevypadlo z pusy :o)(22.10.2016)

Príjemný kraťas s tak trocha nedotiahnutou a prihlúplou pointou. Kristen ako blondína? Auch! Dakota ako rozmaznaný fracek? Oh yeah! Presne také role jej sedia. Predsa len, kto by žiadal od matky peniaze na gitaru za (koľkože to bolo?) 1000$? "Čokoľvek urobí šťastnú teba, urobí šťastného i mňa.. a cena nie je podstatná" Niečo v tomto zmysle tvrdil otec pani Laceyovej. Pani Laceyová si na otcove slová spomenie, a tak dcérke splní to, čo jej vidí na očiach. Tam má byť tá pointa? Nie je troška postavená na hlavu..? Na druhej strane vyčarí úsmev aspoň mini rola "taťku" Kurta Russella.(29.5.2010)