Cutlass

Daniel Mindel

Chris Stinson

Scénografie:

Johannes Spalt

Jsem docela směřován k údivu, když průměrná režisérka jako Kate Hudson sehnala tolik dobrých a známých herců (říkám dobrých a známých, protože zrovna u Kristen Stewart ekvivalence neplatí). Ovšem já raději preferuji kvalitní scénář s průměrnými herci než průměrný scénář s populárními herci, protože tahle storka byla dost obyčejná. 13 minut o tom jak chtějí dvě sestry kytaru a auto? To vám odvykládám během deseti vteřin. P.S. To auto za 5 talířů bych bral všemi deseti, na kytaře zas tolik k vidění nebylo.(25.10.2016)

Režie a scénář Kate Hudson? Tak to se jí teda sakra povedlo :-) Moc pěkný krátkometrážní snímek - v podobném duchu bych ráda viděla i celý film. Citlivě, úsměvně a hřejivě zachycený vztah rodičů k dětem :-) Navíc hvězdně obsazeno Virginií Madsen, Dakotou Fanning a Kristen Stewart :-D Nejlepší byl bezkonkurenčně Kurt Russell :-D(6.10.2013)

Bohužel jsem neměl tu čest to vidět s titulkama, ale děj byl jednoduchej a zbytek jsem si přeložil sám. Dakota podala vynikající výkon jako vždycky a Kristen zase svůj specifickej jako vždycky :-) Celej děj se točí kolem kytary, kterou Lacy moc a moc chce a maminka to kvůli ceně zavrhne. Pak ale zabrouzdá do vlastních vzpomínek, což nakonec učiní Lacy šťastnou, protože co? ...kytaru nakonec dostane. Kdyby byl film kratší nebo naopak delší, nebylo by to ono. Kate Hudson to vychytala, a nejenom metráží. Trio Stewart, Fanning a Roemer je boží.(16.2.2009)

Možná jsem trochu cvok. Možná jsme všichni tak trochu cvoci, když jde o naše děti. Ale zase – jak by řekl můj táta: „cokoliv tě potěší, potěší i mě a peníze nehrají roli“. Poslední věty krátkometrážní prvotiny neméně slavné dcery slavné matky Kate Hudson přesně vystihují poslání hvězdně obsazeného, pozitivně naladěného a především vkusného shortmovie.(11.7.2011)

Příjemný a povedený krátkometrážní snímeček, na kterém potěší kromě hereckého obsazení také jeho příběh, resp. pointa. Ačkoliv se může zdát naivní a nedotažená, má v sobě takovou tu správně lidskou sílu a hodnotu. Ruku na srdce - neměli jste po zhlédnutí tohoto počinu chuť udělat někomu radost a učinit ho šťastným, abyste i vy byli šťastní ze štěstí toho dotyčného? :)(17.7.2016)