"Život sa mení rýchlo. Blesk udrie a v sekunde všetko to, čo tu raz bolo, už tu nikdy viac nie je. A vy sa ocitnete sediaci na kameni na okraji púšte."  Jolene. V pätnástich sa vydá, o rok neskôr je vdova, rozvracačka rodiny a mladistvý delikvent. Rovnako, ako zamestnaniami, prejde i mnohými manželskými zväzkami. Nájde nakoniec svoje šťastie? (sochoking)

lada32

Ani nevím proč nedat za 5.Děvče se snaží najít v každém chlapovi to dobré,prožije za 25 let tolik co jiní za celý život.Výborně napsaný příběh,děj Vás společně s hlavní představitelkou nepustí odTV.Super herecké výkony s výbornou hudbou. ()

Kachniczkaaa

Dlouho jsem tenhle film sháněla a dlouho se na něj těšila. A jsem zklamaná. Jak napsal(o) superpero. to je totálně trefný. Až na to, že mně přijde hlavní herečka nádherná:) Ale celý film čekáte, co se stane, kdy to konečně přijde a najednou jsou titulky. ()

WilWallace

Za děj jako takový bych dal 4, ale zkazila mi to jedna veliká nelogičnost, nevěřím že mají v Americe takový bordel, že někdo dvakrát oddá někoho, kdo je již ženatý (vdaná). ()

gezko

Keď chcete vidieť prsia Jessicy Chastain, alebo ako sa prekefuje až k záveru, tak je tento film pre Vás. Ja takéto filmy teda nemusím. Nejde ani tak o herecký výkon hlavnej hrdinky, ale skôr o tú nudu, občas zhnusenie a nútenie sa to dopozerať, keď som už raz začal. Asi za jediný pozitívny moment považujem verné zobrazenie americkej "demokratickej" spoločnosti a jej neduhov. Film s výrazne oscarovými ambíciami však potrebuje viac. ()

stepma

Působivé a smutné a věřím, že i pravdivé. Holky jako Jolene určitě jsou a smůla se na ně lepí už jen proto, že nedokážou říct ne. Chtějí být milované a dělat věci správně, ale nejde jim to. Jolene to taky nešlo. Otázka z obsahu filmu, zda našla štěstí....za mě nikoliv. Škoda, po 120 minutách potkávání špatných chlapů by si zasloužila alespoň kousek lásky a štěstí. ()

Kylee

Jessica Chastain byla skvělá, ale kromě ní mi tento film nenabídl nic nového, zvláštního nebo hodného delší pozornosti.... Prostě jen jeden z mnoha průhledných, "dojemných" příběhů ve stylu Hallmark Channel.... ()

Janette789

Silně emocionální příběh.Jolene má velkou smůlu co se týká mužu.Na každého chlapa na kterého narazí tak se z něj vyklube pěknej chuj.Až tedy na jednu vyjímku na Chazze Palminteriho.Jeden z nejlepších filmu co jsem viděla.A díky bohu není nadabovaný česky.Protože hlas Jessic Chastain nemá chybu.Vřele doporučuji!!!Hodnotím 5 hvězdičkami! ()

Yony

Nevím vlastně proč...ale líbilo se mi to :) Jednoduchej, mám pocit, že i ohranej příběh, chudák překrásná holka má smůlu na parchanty, zní to celý vlastně hrozně lacině...ale přesto...se mi líbil :D Takže jo, hezky udělanej film, určitě ne pro každýho, snadnej, ale i tak koukněte ()

Sejkorka

První film Jessicy Chastain, když jí bylo 30 let. Hraje zpočátku 15 letou dívku a člověk tomu věří. Úžasná herečka, postupně koukám na všechny její filmy s červeným puntíkem. Jolene jako taková je smolařka.Na druhou stranu, hodně naivní, řekl bych až hloupá. Asi těžko čekat něco jiného, když vyrostla po pěstounech a ti se s ní moc nemazlili. Líbí se mi však, že neztrácí optimismus a vždycky se z toho nějak vyhrabe. I když manžel spáchá sebevraždu, dají ji do ústavu, vezme si ženatýho chlapa, zastřelí ji přítele, seberou jí dítě .... Kurňa, koho by tohle nesebralo. ()