Kwon Yeon-woo pracuje jako úředník na obecním úřadě a ačkoliv je mu už 30 let, žije sám, je tichý a neschopen najít si vhodnou partnerku. Po přestěhování do nového bytu ale často potkává Han Soo-yeong, maturantku zdejší školy, která žije o patro pod ním. Ta je typickou potrhlou středoškolačkou. Kang Sook začal po vystudování vysoké školy také pracovat na obecním úřadě a během cest domů si začíná v metru všímat melancholické Kwon Ha-kyeong. Tu potkává, když ona kouří vždy na stejném místě, a pořád má před očima její úsměv. Po čase ale zjistí, že Kwon Ha-kyeong jezdí po stejných trasách, dělá stejné činnosti jako kdysi se svou životní láskou…a ačkoliv se Kang Sook snaží ji dát další impuls k životu, nezdá se, že by byl úspěšný.
Čtyři osoby, dva příběhy a na první pohled nestejnorodé páry, které začnou mít více společného, než se zpočátku zdá. (jorgus)

Hagu

Na tomhle filmu se mi líbí, že to není smutné,ale komedie, takového milého původu. Propletený příběh všech hlavních postav domu dává tu pravou šťávu a fandíte oboum párům na stejno. Jsem nadšená, že jsem nemusela plakat jako u většiny korejských filmů, je to prostě milé, vtipné, oddechové a na závěr to má pěknou písničku. ()

Vladimus

Veľmi cute, pohodový film. Oba páry sú zaujímavé a herecky výborné ale tridsiatnik so školáčkou tie "rozpačité" momenty uhrali obzvlášť vynikajúco. Odporúčam, keď máte chuť na Koreu ale nie práve na ďalší heavy slzopud. ()

Baerdeller

Nenáročný romantický film s perfektním klavírním doprovodem. Jeden z nejlepších filmů v daném žánru, které jsem viděl. Perfektní podívána (nejen) pro páry. Doporučuji všem včetně těch, kteří třeba normálně korejským filmům příliš neholdují... Pohodových 5* ()