poster

Městečko Peacock

 • USA

  Peacock

 • Velká Británie

  Peacock

Drama / Psychologický / Thriller

USA, 2010, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Big Bear
  **

  Tak tohle byl celkem paradox. Já po pravdě všechny ty filmy, kdy se muži cítí být ženami, případně je přitahují jiní muži, moc nemusím. Snad z tohoto důvodu si zatím nechávám unikat Dánskou dívku, přestože Eddieho mám ve filmech rád. No a sáhnu po tomto :-) ! Hlavním důvodem byla účast Ellen Page. Zatím jsem neviděl s ní nic, co by mně nebavilo. Jsetli si pod městečkem Peacock představíte nějaký americký zapadákov, kudy je jendou za čas za táhlého houkání prosviští rychlík či nákladní drncák, představujete si ho správně. Tam také žije John, tichý bankovní úředník, kterému před časem zemřela matka a on se z toho ještě pořádně nevzpamatoval. A do toho všeho mu na zahradě po závadě brzd na podvozku přistane z nedaleké trati vagón z volebního vlaku muže kandidujícího na senátora a také jej navštíví bývalá přítelkyně s malým dítětem... Film se táhne stejně jako čas v onom zapadákově a přiznávám, nebavilo mně to. Dám dvoje modré šaty po matce a poznamenávám, že tohle je první film s Ellen, který nebavil... * *(27.2.2016)

 • sochoking
  *

  Mimochodom , Susan Sarandon stvárnila postavu menom Fanny Crill a slovo ' fanny ' v anglickom ( nie v amer. ) slangu znamená ' kunda ' . No nie je to funny ? BTW , film stál zahovno ! Pre mňa bol veľkým sklamaním . Pozerať sa na to , ako sa Cillian furt prezlieka, oblieka , je milý , je nervozny a čakať na starostove zvolenie, tak to chce peknú dávku trpezlivosti. Možno si to tvorcovia uvedomili a zachránili ma tou stopážou , za ktorú ja udeľujem práve tú jednu jedinú hviezdičku , inak by to bolo jasné ...(20.5.2010)

 • Krissty
  *****

  Cillianův herecký výkon bych si dovolila označit jako oscarový! Myslím, že by zasloužil alespoň nominaci, protože byl perfektní a ostatní herci a herečky (i když šlo také o skvělou Susan Sarandon) mu pouze sekundovali. Svoji psycho-dvojroli zvládl na jedničku s hvězdičkou. Atmosféra filmu je celkově velmi povedená a ani na chvíli mi nepřipadalo, že by filmu docházel dech. Naopak. Začátek byl sice perfektní a nejlepší na celém snímku, ale konec byl velmi šokující a prvním scénám se bez problémů rovnal.(24.11.2012)

 • Marqta
  ***

  Film o tom jaké důsledky má na človka prostředí když vyrůstá- zejména rodiče. Také o tom, že každý jsme svým spůsobem svůj největší nepřítel a že každý z nás se snaží vyvarovat chyb, které dělali naše rodiče. Tenhle temný a tajuplný psychologický snímek- vytváří obraz frustrovaného člověka, který bojuje o to aby nebyl jako jeho matka. Přes to všechno čím si zřejmě prošel je v něm ale pořád nějaká část, která matku brání a ospravedlňuje....To hlavní kvůli čemu ale určitě tenhle film stojí za shlédnutí je Cillian Murphy. To co tady předvádí je podle mě hodno nějaké ceny, protože už jsem dlouho neviděla takový herecký výkon. Pak je tu samozřejmě i má oblíbená Susan Sardon a Ellen Page, které rozhodně také nejsou špatné. Snad to jejiné co bych vytkla je mírná rozvleklost děje, která mi i přes to, že film není nijak zvlášť dlouhý hodně vadila. Dávám tři silnější hvězdičky.(6.12.2012)

 • genetique
  ****

  Murphy rozšíril portfólio svojich atypických rolí o ďalšiu postavu (postavy). Tento herec neuveriteľne všestranný, čo najviac potvrdzujú podobné úlohy. Fanúšikovia žánru nech sa nedajú pomýliť horrorovým zaradením a pripravia sa na psychologickú jazdu po vnútrajšku rozpoltenej osobnosti, ktorá síce svoj výstup zakončila mrazením na chrbte, ale inak ide viac o nervydrásajúcu drámu so smutnou pointou, než o prvoplánové krviprelievanie. A to sa cení, rovnako ako sa cení aj práca režiséra, od ktorého by som takýto výkon naozaj nečakal, keďže sa jednalo o jeho filmovú prvotinu. Kamera na výbornú, hudba trošku v úzadí. 80%.(24.4.2010)

 • - Film se natáčel od 6. května do 9. června 2008. (poeta)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace