Reklama

Reklama

Městečko Peacock

Trailer

Obsahy(1)

V mysteriózním thrilleru z dílny debutujícího režiséra Michaela Landera, který je současně i spoluautorem scénáře, hlavní hrdina John (Cillian Murphy) vytváří kolem svojí postavy podivnou fantasmagorii - on sám i obyvatelé nebraského městečka Peacock sledují osudy muže a jeho manželky, netuše, že se jedná o jednoho člověka. Příchod ženy z jeho minulosti (Ellen Page) po nehodě vlaku v Johnově zahradě jenom rozvíří temné vody jeho podvědomí... (Morien)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (166)

gogo76 

všechny recenze uživatele

Typický čudácky film o čudákovi. Chvíľu chlap, chvíľu žena potom naopak. Je v tom zmätok? Určite nie väčší ako v hlave hlavného hrdinu. Fotka je silný argument a preto sa "to" bude musieť rozhodnúť, ku ktorému pohlaviu má bližšie...Obsadenie až priveľmi dobré, možno aj preto mnoho známych tvárí iba zašteklo. Asi najhoršie obstál Bill Pullman. Rýchly záver môže trochu zaskočiť. Aj keď končí logicky a približne tak ako ste predpokladali, priemerný dojem nevylepší, skôr naopak. 60%. ()

Marqta 

všechny recenze uživatele

Film o tom jaké důsledky má na človka prostředí když vyrůstá- zejména rodiče. Také o tom, že každý jsme svým spůsobem svůj největší nepřítel a že každý z nás se snaží vyvarovat chyb, které dělali naše rodiče. Tenhle temný a tajuplný psychologický snímek- vytváří obraz frustrovaného člověka, který bojuje o to aby nebyl jako jeho matka. Přes to všechno čím si zřejmě prošel je v něm ale pořád nějaká část, která matku brání a ospravedlňuje....To hlavní kvůli čemu ale určitě tenhle film stojí za shlédnutí je Cillian Murphy. To co tady předvádí je podle mě hodno nějaké ceny, protože už jsem dlouho neviděla takový herecký výkon. Pak je tu samozřejmě i má oblíbená Susan Sardon a Ellen Page, které rozhodně také nejsou špatné. Snad to jejiné co bych vytkla je mírná rozvleklost děje, která mi i přes to, že film není nijak zvlášť dlouhý hodně vadila. Dávám tři silnější hvězdičky. ()

Reklama

Mahalik 

všechny recenze uživatele

Truchliči truchlete, trpiči trpte, já stojím opodál a sluduju buldozér. Jmenuje se C. Murphy a trhá asfalt, zanechává chaos, zážitek. Když mě obsluhoval dávkou snídaňovou v bistru jménem Pluto, zařekl jsem se, že od teď budu hledat na světě optimismus. Peacock-em mi, chcete-li, prokázal talent téměř nadzemskej. Fakt, že samota křiví lidskej od(b)raz., je už téměř lidová slovesnost, o tom každej ví svoje, ale tady nabrala obrátky a trhala. Nevím jak Vás, ale mě rozhodně. Cillian se zahrabal do sebe a sáhl si na dno a paradoxně se dostal na vrchol hereckýho projevu. Děravým scénářem navzdory...juchů! ()

bourec 

všechny recenze uživatele

Film jsem objevil na stránkách čsfd tak jako všechny(a že jich je),který v posledních letech nebyli na dvd ani v kině.Zaujal mě perfektním obsazením,a protože se uváděla cena 59,-,koupil sem ho ve stánku z novinama.Překvapivě stál 99,-,a stál za hovno.Vleklé psycho drama,jak od Hitchcocka,prostě děs.A tak dvd v pěknym obalu letí do popelnice.Jedna hvězda navíc za Ciliana Murphyho,jeho schizouš byl zahranej vskutku bombově.30%. ()

jonyyy 

všechny recenze uživatele

Pěkně se to rýsovalo, ale furt jsem čekal nějaký konec, který ale nepřišel. Stejně jako hororový žánr uvedený zde na databázi. Navíc mi to připadalo takové trochu nerealistické. Když jsem viděl obrázek z filmu a nic o něm nevěděl, hned jsem poznal, že jde o Murphyho. A to jsem s ním viděl pár filmů. Takže lidi, co by ho viděli každý den, by ho poznat museli také. Ale na druhou stranu, kdo by se na to hodil víc jak on. 63% ()

Galerie (34)

Zajímavosti (1)

  • Film se natáčel od 6. května do 9. června 2008. (poeta)

Související novinky

Ti dva jsou vlastně jeden

Ti dva jsou vlastně jeden

19.02.2008

O tom, že je Ellen Page po úspěchu Juno zasypaná nabídkami, jsme psali minulý týden v souvislosti s jejím účinkováním v Raimiho hororu Drag Me to Hell. A Ellen nelení, popadla příležitost za pačesy a… (více)

Reklama

Reklama