poster

Městečko Peacock

 • USA

  Peacock

 • Velká Británie

  Peacock

Drama / Psychologický / Thriller

USA, 2010, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Malarkey
  ***

  Já kolikrát dělám, že přepnu a koukám. Takhle mě zaujal i tenhle film, o kterým jsem nevěděl nic a pak bum...stojí před obrazovkou Cillian Murphy a je oblečenej jak ženská. Měl jsem z toho trošku šok, ale když jsem si přečet obsah, tak jsem všecko pochopil. Proto, právě u tohoto filmu doporučuju nejdřív přečíst obsah. Ať víte do čeho jdete. Já to nevěděl, a pak jsem čuměl jak puk. Kromě toho film není horor ani mysteriózní. Hlavně je ale dost zajímavý, tak na tři hvězdy. Kde právě nápad sežral všechny tři hvězdičky.(8.11.2010)

 • MartinezZ
  *

  Ne, ne a ne. Na tohle přistoupit prostě nehodlám. Scénárista se TAK snažil vytvořit něco psychologického a mrazivého, že zapomněl na to, že lidé, tedy všechny ostatní postavy, nejsou úplná slepá hovada. Hlavní postava je skutečně případ pro psychouše a snad i ústavní "léčbu", ale že jsou všichni ostatní ve městečku tak blbý, že nevidí abnormální chování postavy ani naprosto do očí bijící vzhled "ženy", to prostě neberu. U Supermana je to pochopitelné, tak jsou všichni pitomí, protože je to komiks, tady jsou všichni pitomí, protože scénárista. Přepsat, přetočit.(6.11.2011)

 • Ant
  ***

  Zajímavý, ale ničím nepřekvapující film. Celou dobu jsem čekala, že vyjde najevo, že hlavní postava někde doma ve sklepě schovává mrtvolu své matky. Cillian Murphy je ve své dvojroli velice přesvědčivý a zároveň ještě kupodivu ošklivější než obvykle. Michael Lander je každopádně nadějný režisér. 6/10(28.7.2010)

 • Xmilden
  ***

  Takže horor to není, to musím zmínit na úvod. Ve filmu máme jedno úmrtí, zato nám Cilian Murphy opět vystavuje svůj dámský šatník. Nevím co s tím člověkem je v nepořádku, že ho scénáristé stále nutí hrát tyhle ženské postavy, budu se muset mrknout do jeho životopisu, zda-li je alespoň ženatý nebo má nějakou holku:) Samozřejmě jeho herecké kvality jsou nezpochybnitelné a přesvědčivost výkonu mimořádná. Film má ovšem, přestože odkryje karty hned na začátku, děsně zdlouhavou až nudnou atmosféru. 90 minutový snímek a mě trvalo dobrou hodinu než jsem se dokázal přesvědčit že se na tohle dodívám.(27.4.2010)

 • Popluh
  ****

  Nezávislý a pomalu vedený psychologický thriller s výborným obsazením a excelujícím Cillianem Murphym, kterému tahle komorněji laděná "poloha" sedla více než bohémská role ve Snídani na Plutu. Debutující Lander si rozhodně ostudu neudělal, atmosféra snímku je příjemná a stupňující se a nechybí ani prvky paranoie, bez kterých by prostě tenhle film se svým námětem fungovat nemohl. Na druhou stranu, nějaké výraznější vypointování by rozhodně na škodu nebylo. Celý ten námět je totiž nesmírně zajímavý a přestože v tomhle podání není špatný, nelze se ubránit pocitu, že se z toho dalo vytěžit víc. Mnohem víc. 75 %(14.4.2010)

 • - Film se natáčel od 6. května do 9. června 2008. (poeta)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace