Zpočátku se celý ten výlet tvářil jako klasický chlapácký víkend plný piva, košilatých historek a všudypřítomného dobrodružství. Přesně tohle John plánoval. Na odlehlém ranči svého strýce se veterán z Iráku společně se svými sanfranciskými přáteli hodlal věnovat hlavně lovu divokých prasat a podobným testosteronovým aktivitám, navzdory faktu, že přítomna bude i Brooks, přitažlivá partnerka jednoho z parťáků. Jenže tenhle záměr nepočítal s tím, že příroda by se mohla začít bránit. A už vůbec ne s Rozparovačem, legendárním divokým tvorem z lesů, s gigantickým divočákem, který má pro přítomnost lovců jen pramalé pochopení. A jsou zde ještě bratři Tibbovi, ukrývající v místní nepřehledné krajině svoje plantáže marihuany, kteří jsou ochotni udělat cokoli, jen aby uchránili svoje výnosné tajemství. Na konci tohoto krvavého honu už nikdo nebude nevinný. A možná nezůstane ani nikdo, kdo by o něm mohl vyprávět. (oficiální text distributora)

Teardown

Mix animal hororu a buranského tématu by nemusel být zas až tak špatný nápad, jenom to chtělo kopnout trošku do pedálu, přidat malinko víc štávy, protože takhle se první hodina táhla jak smrad a nejednomu divákovi se najednou začla klížit očička. Nadruhou stranu bych pár věcí úplně vyškrtnul, jelikož mi to přišlo jednoduše mimo mísu. Jako celek nic moc. Prostě další jednohubka na jakékoliv odpoledne. ()

Junys

John a jeho přátelé se vydají na odlehlý ranč jeho strejdy aby mohli jít lovit nějaký ty prasata. Jenže v lese řádí ,,DIVOČÁK´´ a to není vše! - Čekal jsem že to bude nějaký natural horror ale on to byl mix. Začalo to klasikou parta kamarádů někam jede,no a místo nějakýho prasečího vyvražďování nastoupil hixploitation za který se napojili nějaký omamný sračky. Jinak na závěr to prase nevypadalo ani zase tak hrozně a kdyby se mu věnoval celý horror bylo by to lepší. ()

Alouette

Takové názvy filmů mě většinou odradí a vyhýbám se jim velikým obloukem. Dnes jsem byl ale silný a podíval se na ten "zázrak." Je zde skupina amatérských lovců, které vezme průvodce na lov kanců. V lesích ale, podle legendy, žije obří kaňour, který zblajzne, na co přijde. Navíc se tu lovci setkají s místními křupany a hipiesáckou komunitkou a ty tři skupinky si nějak nepadnou do noty. Kdyby šlo jen o lov kance tupouny se špuntovkou a postupně by se role obracely a kanec lovil je, bylo by to asi přímočařejší, jednodušší. Nicméně ve finále nešlo ani o lov, ani o boj s kančí příšerou, ale o mezilidské vztahy a rovnání účtů. Samotnou příšeru spatříme až ve finále filmu. Do toho filmu vás rozhodně nikdo nutit nemůže. Musíte mít opravdu náladu na céčkovej horor, abyste to dali a strávili. ()

Pitryx

Dost mne překvapilo, že po čistém průstřelu hrudi/56/ jeden záporák ještě nepovyprávěl nějaký příběh, nebo si třeba nezatančil. No, bez vtípků. Pokud si vybavuji film "Razorback", tak tento je rozhodně lepší. Tvůrci se vrátili ke starému osvědčenému, neukázat divákovi celý film hlavní potvoru, mimo pár střihů na konci. No, budiž. Stejně šlo spíše o vyvražďování člověka člověkem. Efekty sem tam jsou, ale ne na valné úrovni. Děj má sice spád, ale někdy také trpí hluchotou. No zatím hodnotím tak na ** a kouknu asi ještě jednou. Pak se uvidí. 180920119033/9440 ()

djbarrel

WTF ? Co tohle mělo být ? Čekal jsem nějakou pecku na způsob Razorbacku, ale dočkal jsem se jakési šílené slátaniny. Nejneuvěřitelnější parta lidí se vydá na lov, potká další dva neuvěřitelný týpky a jdou na to společně. Pak se zkusí vyvraždit a jeden neuvěřitelnej týpek zajde za svou neuvěřitelnou rodinou a chtěj pomstít smrt jinýho neuvěřitelnýho týpka. Tak se všichni kosí a do toho se objeví banda neuvěřitelnejch hipísáků, kteří na dvorku chovaj superprase. Tím se konečně, cca 10 minut před koncem dostáváme konečně k divočákovi. Za něj a jeho suprový provedení jsou ty 2 ** , ale nejde víc, protože i když by asi měl mít větší roli tak jí nemá. Všechno se točí kolem naprosto jiných věcí a ta potvora je jen vsuvka. Což je pekelná škoda, protože se opravdu povedl. Film je naprosto děsivá sračka o ničem a nelze hodnotit jinak než odpad. Ale díky rozparovači hodnotím za 2 ** a 45 % . ()

mikessc

Ono by to aj bol dobry film ,len moc je vidno ze to velke prasa nie je skutocne. Ale urcite by som ten film do odpadu nehadzal. ()

VonHayek

Celkem povedená taškařice s takovými rozkošnými tématy jako jsou - bájná bestie potulující se po lesích, američtí balíci lovící v lesích kde co, američtí hipíci pěstující v lesích trávu, irácká vojenská anabáze a pár dalších... Rozhodně doporučují, pokud máte rádi filmíky jako jsou "Rogue, Frankenfish či Black Water". ()

schindler

U nás chodí na kance myslivci a jediný co je na tom asi tak zajímavýho je to, že někdy střílí místo po kanci sami po sobě. Kdežto v Americe je to už důvod k natočení laciného hororu. Jenže o kance v něm taky ani tak nejde, jelikož všichni protagonisté jsou natolik tupý, že se postřílej navzájem. Na konci se sice nějaké chlupaté zjevení ukáže, ale to že je tento film sračka, už nezachrání. ()

Snakefinger

Hon na prase, který se objeví opravdu skoro až po závěrečných titulkách filmu. Naštěstí jsem vydržel, protože předtím to byla vysloveně prasečí nuda. Jinak to obrovské prase připomínalo spíše vetřelce hlavně tedy tím, že neuvěřitelně slintalo. Každopádně to byla hezká podívaná a nebylo to úplné béčko. Nafilmované to bylo moc hezky. ()

Dalajlada

Velmi povedený film. Prase sice hrálo vedlejší roli, ale za to se povedla část s buranama a hippies. Hlavně scénka s hippiesačkama v jezírku byla nadmíru povzbuzující. Na praseti bylo nejlepší to, že to nebylo žádný na zeleným plátně namalovaný cosi, ale pěkně postaru upatlaný prase. Krve se taky nebáli, takže za mě palec nahoru. ()