Jeff Dunham: Spark of Insanity

Scénář:

Jeff Dunham

Účinkují:

Jeff Dunham

Druhé vystoupení známého amerického břichomluvce Jeffa Dunhama, které vyšlo na DVD. Obsahuje osmdesát minut plných scének ve kterých kromě Jeffa vystupují jeho oblíbené postavičky Peanut, Walter, Jose Jalapeno, Achmed the Dead Terrorist a Melvin the Superhero. Značná část tohoto vystoupení je dostupná na serveru YouTube a je možné, že je budete znát, ale styl Jeffa Dunhama a jeho břichomluvecké kvality zaručují, že i po několikátém shlédnutí se zhluboka zasmějete. (Plague.)

Ondis

Jeff je opravdu úžasnej chlápek. Repertoár jeho vtípků je neuvěřitelnej...Škoda, že neumím líp anglicky, s titulkama to přece jen není VONO. ()

Angelino

Je naozaj výborný. Výborne zvládnuté dialógy, postavy ako žívé, (u mňa vyhral Peanut). Obsahovo som sa poväčšinou tiež bavil výborne, dokáže si robiť srandu aj zo seba aj z američanov aj z aktuálnych medializovaných "problémov" vo svete. Niekedy sa mi to však tematicky zdalo byť hodne "na hrane", prípadne aj za a teda za obsah (nie formu) uberám jednu hviezdičku, ()

Hanes88

Co říct? Už jen to jaký je Jeff Dunham showman je naprosto famózní a plus to hlavní, že je to břichomluvec a navíc jak to na tomto představení dokáže prodat, je prostě neuvěřitelné. Samozřejmě, že ne každé představení se musí vždycky povést, ale tohle bylo naprosto perfektní. 100%. ()

Marrty3

"Jiskra Šílenství" - Jeff Dunham. To je opravdu šílenství, protože Jeff Dunham je neuvěřitelný bavič. Prvních 15 minut baví publikum bez svých "pomocníků" a i tak je o zábavu pekelně dobře postaráno. Ale jakmile nastoupí na scénu Walter, Achmed the Dead Terroris, Melvin the Superhero a na závěr Peanut & Jose Jalapeňo on a stick, je obecenstvo bombardováno šílenými gagy. Walter, jako nepříjemný stařec, je výborná postavička, která si drží své osobité hodnoty. Dále mě velmi baví "Achmed" terorista, který sype jednu hlášku za druhou a nenávidí celý svět, je famózní. Ovšem pro mě je asi nejúžasnější postavičkou Peanut, neposedný fialový mužík, toho si pokaždé velmi užívám a myslím, že publikum i Jeff ho mají nejradši. 80 minut smíchy nejde ohodnotit jinak než 5***** ()

4everMan

Úžasné vystoupení Jeffa Dunhama a jeho postaviček Waltera, Achmeda, Melvina, Peanuta a Joseho. Ukázka vytříbeného břichomluveckého umění, při kterém budete smíchem padat ze sedačky. Vřele doporučuji k hromadné session. 100%. ()

sona123

Rozporuplné a musím říct, že mě to nijak zvlášť nebavilo. Část druhá a ta hlavní, s břichomluvectvím, ta byla určitě lepší a samozřejmě před Jeffem klobouk dolů, to, co dokáže, to je třída. Ale na mě to jinak bylo až moc americké (vztahující se k americkým reálím) a i když to bylo vtipné, až tak moc mě to nedostávalo. Ale možná jsem jen neměla náladu na stand-up comedy. ()

zdenur

Nepamatuju, že by mě někdy od smíchu tak bolelo břicho. Můžu si to pouštět furt dokola a pořád nemám dost. "Nnnjeeeeww!!" ()

vipburgr

Z Youtube jsem znal jen některé části, ale část tuto část s Penautem ne. Ta mě pobavila naprosto nejvíc. "Hey Jef-f, are you pissed of-f?" ()

Luk Skywalker

První celá show, kterou jsem od Jeffa viděl a je to naprosto skvělé, když se poprvé na scéně objeví Achmed, the Dead Terrorist ;-). Trošku jiný stand-up, když jsem tam ty loutky až místy zapomenete, že je tam Jeff sám. ()

raelz

Naprosto jasných pět. Všechny videa perfektní a živáky jsou až překvapivě geniální. Jen těžko budete hledat zábavnějšího komika, a díky Kryšpínovi jsou nyní videa k dispozici na youtube i s cz titulky. ()

Skleni

No tak k tomuto filmu jedine ak: 2x si to pozrieť a umrieť!. Proste ja nemám slov. Nič lepšie na tento žáner a možno aj na divadelné komediatsvo v Amerike som ešte nevidel! 100% ()

Fat'Fatal

Druhé DVD slavného břichomluvce Jeffa Dunhama je na téměř stejné vlně kvality jako to předchozí, tudíž skoro dokonalé. Poprvé se nám představuje vynikající postavička Achmeda, ale nejvíc z tohoto záznamu musím vypíchnout scénku s Achmedem, kdy Achmed opravuje Jeffa při vyslovení svého jména :-) Seznam: Jeffova příhoda (4*), Walter (5*), Achmed (5*), Melvin (3*), Peanut (5*) a José Jalapeňo on the steek (4*). // Viděl jsem v originálním znění s titulky. ()