Jeff Dunham: Spark of Insanity

Scénář:

Jeff Dunham

Účinkují:

Jeff Dunham

Druhé vystoupení známého amerického břichomluvce Jeffa Dunhama, které vyšlo na DVD. Obsahuje osmdesát minut plných scének ve kterých kromě Jeffa vystupují jeho oblíbené postavičky Peanut, Walter, Jose Jalapeno, Achmed the Dead Terrorist a Melvin the Superhero. Značná část tohoto vystoupení je dostupná na serveru YouTube a je možné, že je budete znát, ale styl Jeffa Dunhama a jeho břichomluvecké kvality zaručují, že i po několikátém shlédnutí se zhluboka zasmějete. (Plague.)

verbst

Opět se projevil Jef-fův komediální génius. Tolik věcí, kterých by se dalo citovat! Já snad jen řeknu, že Achmed, je možná nejslavnější (z tohodle vystoupení), ale určitě není nejlepší! So José, when you're typing... Oh soryy! ()

Makky

"Čo znamená to D z tvojho kostýmu?" - "To je z mojej znelky." - "Máš znelku? Ako znie?" - "Da da da dáááá!" Niektoré hlášky sú zabité. A hoci každá postavička má to svoje a je výborná, nie je nad Achmeda. Tá postavička je dokonalá :) ()

MATADOR

Hodiny na youtube, při sledování jednotlivých scének byly opravdu k padání ze židle :-D I tento výstup má co do sebe, i když je většina známá právě z youtube. Ale stejně je to nářez !!! ()

Herr_Flick

Žeru Waltera, žeru Achmeda, žeru vtipy o čivavách! Achmed se ke mně před lety dostal prostřednictvím YouTube aniž bych dodnes tušil, že je to jen špička ledovce a co všechno ještě může Jeff Dunham nabídnout. Opravdu těžká porce zábavy skvělého entertainera. ()

marcek

Jedním slovem: DOKONALÉ. Nechápu to :-D jak může mluvit za sebe i za postavičku, hýbat postavičkou, dělat různé grimasy a ještě si vzpomenout na to co zrovna má říct ve stejnou chvíli. Je to prostě borec. Nejoblíbenější postavičky Peanut a Achmed (vyslovuje se to Achmed ne Achmed) :-D ()

carly

moje prvé zoznámenie s Jeffom a ešte teraz ma bolí brucho, keď si na to spomeniem. Peanut Rulez a Achmed je zlatíčko. myslím, že si kúpim modrý Prius :D ()

Radiq

Hned na začátku mě trapně nasral: "Musím říct, že je to skvělé být tady v divadle v hlavním městě nejbáječnější země na světě - USA.", což bylo hodně vtěrný a navíc ne pravda. Ale jinak musím říct, že jsem se dost bavil. Ten úvod bez loutek byl trochu lepší, než s loutkama, ale u loutek se kromě těch keců dalo zabavit těma loutkama samotnejma. Je škoda, že pořád používal "ass", "fart" a "celebrity" vtipy, který mi přišly hodně slabé. Naopak někdy vyvalil takovej kameňák, že mě to lízlo kotletu. Obdivuju, jak dokázal mluvit 80 minut v kuse, z toho polovinu břichem, zapamatovat si text a dělat všechny ty věci. ()

st.jim

Tady snad není co říct, co psát. Aby jste ale tohle přežili, tak to chce nutnou dávku odvahy. Taky doporučuju vypnout topení, protože z Vás bude smíchy kapat pot. Jeff Dunham vládne téhle show a dává to jasně najevo. ()

st.verka

Panebože, neveřila jsem svým očím ani uším. Jestli tohle někdy někdo překoná... Škoda že za toho Achmeda těch hvězdiček nemůžu dát šest. ()

Dado

Achmed je jednoducho geniálny a zaňho samotného je to jasných 5*, kvôli ostatným postavám však musím ísť s hodnotením nadol. Nedá sa povedať, že by prevedením a humorom rapídne zaostávali za nezabudnuteľným mŕtvym teroristom, no mnohé žarty z "ich" úst jednoducho ľudia nežijúci za veľkou mlákou nemajú šancu pobaviť sa na nich tak, ako Američania, ktorí sú s podrobnosťami toho, na čo hlášky narážajú, poznajú predsa len lepšie. (85%) ()

T-pack

"JeF F! DunHAAAM! .coom!" Spark of Insanity? Spíš Spark of Geniality! Jeff Dunham dokazuje, že i něco tak starého a předpotopního jako jsou loutky je schopné ovládnout svět. Dunham je jeden z největších komiků všech dob. Kam se hrabe 97 procent scénářů amerických komedií. Tenhle chlap je třída. A jeho loutky taky! A jo, málem jsem zapomněl. "I kill you!" ()

BuryGol

U prvního filmu jsem padal smíchy ze židle, u tohohle to nebylo jinak! Jeff ukázal, že je břichomluvec číslo jedna! Bubba J. mi tady vůbec nechyběl, Achmed je kapitola sama o sobě (prostě geniální) a Melvin mě nijak nenadchl. Nejdokonalejší jsou pořád Walter a Peanut, ale José Jalapeňo (on a stiiick) jim "šlape" na paty. ()

BMAJTZ

Takhle uz jsem se dlouho nezasmal. Jeff Dunham je vyborny bavic a jeste lepsi brichomluvec. Na tyhle jeho loutkove potvurky jen tak nezapomenu.a myslim ze jestli budu nekdy v depresi tak si pustim kousek zpetnel. A pokud bych mel za sebe mluvit tak nejlepsi z loutek je naspeadovany Peanut. ()

kenkaku

První setkání s Achmedem... legendární. Kdo neviděl, nepochopí. Poprvé mi snad přišlo, že Peanut je zábavnější než Walter (který má ale nejvíce času). Také derniera Melvina (chápu, že to není matroš na recyklování, ale byl snad lepší než Walter). Celkově snad nepovedenější Dunhamova show. ()