Jeff Dunham: Spark of Insanity

Scénář:

Jeff Dunham

Účinkují:

Jeff Dunham

Druhé vystoupení známého amerického břichomluvce Jeffa Dunhama, které vyšlo na DVD. Obsahuje osmdesát minut plných scének ve kterých kromě Jeffa vystupují jeho oblíbené postavičky Peanut, Walter, Jose Jalapeno, Achmed the Dead Terrorist a Melvin the Superhero. Značná část tohoto vystoupení je dostupná na serveru YouTube a je možné, že je budete znát, ale styl Jeffa Dunhama a jeho břichomluvecké kvality zaručují, že i po několikátém shlédnutí se zhluboka zasmějete. (Plague.)

MAXIKILLER

Tady se prostě nedá nedát plné hodnocení. Jeff Dunham je jako břichomluvec a komik bezkonkurenční. Každá z jeho loutek je unikát, ale myslím, že všem jednoznačně vévodí Walter a Achmed the Dead Terrorist. ()

Jardys88

Naprosto naprosto nepřekonatelné vystoupení. Tiše doufám že se jěště někdy dočkáme dalšího jeho vystoupení na DVD. Donutí vás řvát smíchy. Nejvíce se mi líbilo v tomto jeho vystoupení, že si dokázal udělat i velmi povedenou legraci z terorismu. Přesto jaká je amerika vcelku puritánská a o hodně tématech se nebaví, Jeff si z nich udělá srandu, přidá pár obscénních přirovnání a spoustu velmi ale velmi jadrných nadávek nejtěžšího kalibru. A kdo si nezamiluje aspoň Waltera, Josého nebo Peanuta není pro mne člověk. ()

Leníci

Politicky nekorektní, podbízivé, královsky zábavné. Stejně dobré jako AWM. Nejoblíbenější hláška Melvin-superhrdina: Umím například létat! Jeff: A jak daleko? Melvin: Jak daleko mě dohodíš? ()

james11

Vážně super představení. Škoda jen, že jsem už některé scény znal z Youtube a vidět to celý napoprvý asi neprostej mazec. Váhal jsem jesli mám dát všech 5, ale scény např. s Achmedem jsou dokonalé, a tak jsem skončil na 5ti :-) ()

MGTka

Jef-f duuuunhaaaam daaat koooom, jeho špatně vyčištěný nos a legendární modrý prius společně s Achmedem, hrozivým teroristou, který trpí předčasnou detonací a jednou nás všechny zabije:) Chvílema jsem nevěřila jak může zvládat tolik věcí najednou-2 hádající se postavičky a ještě do toho mluvit za sebe. Opravduvskvělá zábava ()

wrzec

Gejzír nápadů a naprostá profesionalita. Dunham prostřednictvím svých vytříbených loutkových individualit, jiskří perfektním humorem! ()

reccal

Pro mě je jednoznačně nejulítlější a nejlepší Achmed, Walter nic moc a Peanut se mi nelíbí už od pohledu. Ale i tak musím dát pět hvezdiček, protože ten chlápek má prostě nejen úžasnou show, ale taky úžasný talent. Good evening, infidels...:D ()

doginko

Aj ja to chcem vedieeeeeeeeeeť ...a vidieeeeeeeeeť...naživo...live...face2face...jeffa som videl už asi 5-6 krát plus milión videí na youtube a možem potvrdiť že naozaj neomrzí ..hlášky sú skvelé...príbehy zábavné a postavičky..o tých by sa dala napísať samostatná kapitola. Na Achmedovom knock-knock vtipe sa nedá nezasmiať...peanuts a jalapeno...omg,omg.... ()

Tarsis

Prostě supr, úžasné co někdo dokáže. Dunham je skvělý bavič. A na Achmeda, mrtvého teroristu ostatní nemají. ;-) ()

mpet

Tak na todle bych se mohl koukat pořád dokola. Brilantní humor v podání skvělého břichomluvce. Nejlepší je určitě Peanut a Jose Jalapeno "on the stick", ale ostatní postavičky jsou taky boží. Kdo nevyděl o hodně přišel, neboť toto vystoupení je nesmrtelný. ()

Kat_u_lik

Dokonale pobaví, doporučuji, když je venku pochmurno, máte skeptickou náladu. Zachumlejte, vezměte do ruky hrnek s kakaem a pusťte tenhle pořad. Záhy přijdete na jiné myšlenky :) ()

Welington

Šílené. Opravdu šílené, ale šíleně zábavné. Nevím a netroufám si říci, kolikrát jsem měl možnost to již vidět, ale mohu s jistotou říct, že mne to pokaždé posadí hluboko pod židli a přiměje se lámat v zádech. Jeff Dunham je břichomluvecký génius a to, co dělá, dělá snad nejlépe ze všech. ()