poster

Kybernátor

 • Česko

  Kybernátor: Poslední zbraň

 • USA

  Cyborg Soldier

 • Slovensko

  Neporaziteľný bojovník

Akční / Sci-Fi

USA, 2008, 84 min

Režie:

John Stead

Kamera:

David Mitchell

Hudba:

Ryan Latham

Producenti:

Joshua Gray

Střih:

Mark Sanders

Scénografie:

Brian Rice

Kostýmy:

Soo Luen Tom
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Malarkey
  ***

  Čekal jsem kravinu, překvapil mě solidní herec a docela lidský příběh. Zdejší uživatelé zřejmě hodnotili kvalitu od pohledu, neviděli skutečný film a co je horší, zřejmě ho nedokoukali ani do konce. Pak to hodnocení do odpadů padá docela samo...a rádo. Přesto je ale Cyborg Soldier docela dobrá akce, která mě překvapivě potěšila. Nenašel jsem na ní nic špatnýho. Je to béčko, ale béčko docela slušný.(30.8.2010)

 • sniper18
  ***

  Je to celkom dobrý akčný film. Má dobrý príbeh o upravenom vojakovi, ktorý unikne z výskumného zariadenia, vezme k sebe policajtku a snažia sa uniknúť pred vedcami a najatými žoldniermi a zároveň zistiť pravdu o vojakovej minulosti a celkovom výskume. Spracovanie sa mi páči, síce dej je maximálne jednoduchý a priamočiary, dokonca sa ešte aj odohráva na dosť malom priestore, ale stále sa niečo deje, prakticky tu nie je ani úvod, film sa hneď začne útekom zo zariadenia a na tej krátkej dĺžke ani nemá ako nudiť, rozhodne príjemné pozeranie celý čas. Akcie je tu veľmi málo, čo je škoda, lebo je celkom vydarená. Sú tu prakticky len dva súboje, z toho jeden hneď na začiatku, pričom oba sú o rýchlom zneškodnení skupiny protivníkov a pozerá sa na ne dobre a ešte je tu aj trochu strieľania. Ale prekvapilo ma tu minimum zabíjania, v podobných filmoch, kde je hlavný hrdina vyrobený dokonalý vojak očakávam v akcii nemysliaci vražedný stroj, ktorý nekompromisne likviduje všetkých nebezpečných protivníkov, či už ručne alebo strelnou zbraňou, ale tu nie a zabije iba minimum ľudí v úplnom závere. Najviac sa mi páči záverečný súboj s vojakmi. Herecké obsadenie je celkom slušné, síce až na jednu výnimku je úplne neznáme, ale hlavný hrdina mi po chvíli sadol, policajtka tiež nie je zlá a záporáci sú bez problémov. Réžia a technická stránka nie sú ničím výnimočné, ale nesklamali. Kybernátor je taký malý príjemný akčný film, na ktorý sa dobre pozerá a nemá čím uraziť. Keby mal viac akcie, tak hodnotím ešte lepšie. Objektívna kvalita filmu- 58%, film sa páči mne na 64%.(12.9.2011)

 • Lefty86
  *

  Spíš akční céčko a víc podobné Univerzálnímu vojákovi 2 než jedničce která byla výborná. Film je jednoduchý a chvílema až moc hloupý, například když do něj šijou samopalem z půl metru a to že ho to nezabije je v pořádku ale že to nepotrhá ani mikinu co má na sobě??? :-/ Deadfall s Ericem Banou dokazuje že i za málo peněz se dá natočit slušný film. Na tomhle mě nejvíc zaujalo jak byl hlavní herec podobný Jimu Carrey 30%(22.2.2014)

 • rakovnik
  *

  Dětsky naivní scénář mi připomínal pohádku o kohoutkovi a slepičce, kdy kohoutek (Kybernátor, haha) na cestě plní úkoly pro to, aby zachránil - v tomto případě sebe, svou duši nebo mozek nebo kýho čerta v sobě... Hloupý scénář, laciná výprava, to asi nejlépe charakterizuje tento film o několika postavách, které bloumají po cestě, po lese či ve sklepě a sem tam udělají nějakou hloupost. Nedávat tento film v televizi, nikdy bych si jej na videu nepůjčil ani nekoupil, bohužel ale běžel a já jsem se díval.(28.12.2012)

 • Campbell
  ****

  Překvapivě povedený film. Sám se divím že takovýhlemu filmu dávám tak přemrštěné hodnocení. Ale ten film má pár věcí který mám rád. Třeba zábavnost která tu je na prvním místě sám režisér asi věděl že točí béčko a tak toho využil a dal sem pár úplně idiotských věcí, ale prostě mi to zvedlo náladu, navíc Thiessenova mi přijde jako pěkná slečna, krvavý fleky a krev všeobecně tu působila dobrým dojmem. Dále délka která je přesně taková jako bych si přál u všech akčních béček. Tohle je prostě béčka který můžu.(7.12.2011)