Klasická slovenská rodina, pre ktorú je televízia takou vášňou, že všetky problémy riešia s ovládačom v ruke. Ona je nezamestnaná tesne pred päťdesiatkou, on je radový úradník s malým platom. Ich syn je večný študent a je verným obrazom svojich rodičov. (Dexter741)

Marina111

Ak si Marcin naozaj myslel, že niečím takým môže nahradiť Susedov, zrejme nebol v stave racionálneho uvažovania ... Nevraviac o snahe názvom asociovať populárny český seriál Takoví normálni rodinka. Skrátka, naozaj veľmi zúfalé ... ()

wellar odpad!

Taketo veldiela nutia cloveka klast si hlboke otazky typu : Som dobre ? Je vsetko poriadku ? Zapol som si televiziu alebo mam vidiny ? Preco ? Preco ?? ()

pravo

Od odpadu tento “seriál“ uchráni hlavne moje porovnávanie s ďalším klenotom danej televízie a to seriálom Priateľky. Plusom je aj to, že v tom hraje Eva Pavlíková, ktorá mi je vcelku sympatická, ale vďaka, že tento seriál sa pozastavil (naveky) a ona sa mi touto polohou úplné nezhnusila. Asi je hodne malo ak sa podarí jeden fór z desiatich, ale Marcin to dokázal posunúť ešte o čosi ďalej. Mám pochybnosť či tento seriál sa bude niekedy reprízovať a asi sa o ňom ďalšie generácie dozvedia iba z ústneho podania. „Vieš synak(dcérenka) boli časy, keď televízie kašlali na diváka a jeho duševné zdravie a tak tvorili a vysielali ...., ..... , ....., ..... (Slováci si doplnia sami a Čechom nebudem napovedať ako si z našej televíznej tvorby môžu robiť srandu). ()

pistik odpad!

Sračky a zvratky, len takýmito dvoma slovami (nerátam spojku) sa dá definovať tento skvost. A keby som chcel náhodou ohodnotiť aj Petra Marcina, pribudlo by k tomu tretie slovo, také pekné, začína na k a končí na okot. ()

JK77 odpad!

jednoznacne najvacsia blbost, ktora ide momentalne na slovenskej serialovej scene. Odpad je slabe slovo. A este ma vytaca, ako si Markiza este hodi aj na teletext, aky to malo super start. Dufam ze to bude mat aj super prepad, ale to sa uz na ich txt strankach urcite nedocitame! ()

Mire odpad!

Toto je rovnaká sračka ako Kutyil s.r.o., ale s tým rozdielom že Marcin aspoň má dačo v hlave a čoskoro skončil s týmto "projektom". Ja už som najskôr cítil že to bude pičovina, počas pozerania prvého dielu som sa ani raz nezasmial - protagonisti sa tam doslova trápili, aby boli aspoň trochu vtipní!!! Marcin a Kraus sú už dávno za zenitom, ale ten prvý menovaný to už aspoň pochopil... ()

Simo16 odpad!

Škoda.Začínať Uragánom,pokračovať Susedmi a skončiť takto???Peter,Peter to snáď nemyslíš vážne.Je to sračka,brak.Rýchlo zabudnúť a nevracať sa k tomu. ()

Phillippus odpad!

Nikdy som týchto dvoch "zabávačov" nemal rád. Primitívny humor vhodný akurát tak pre skutočne sprostonárodné Slovensko. Na to, aby to bol dobrý seriál stačí málo: aby tam nehral Mrcin (to nie je preklep), aby to neprodukovala Markíza a v podstate žiadna slovenská televízia. Jedna obrovský mizéria, pri ktorej sa aj porno môže cítiť ako umelecké dielo. ()

migl odpad!

P. Marcin "hrá" tú istú postavu ako v susedoch,asi z nostalgie alebo to inak nevie:). Vtipné to je asi tak ako nulové,trápne a strátové vysielanie STV,hlavne nech "blbá" Slovač platí koncesionárske poplatky!! ()

Kemkacek

Marcina jsem vždycky měla radši než Krausa...Takže když se tato dvojice rozdělila začala jsem kukat Rodinku....No veledílo to nebylo ale dívat a bavit se na tom dalo :) ()