Farm House

všechny plakáty

Příběh o zamilovaném páru, kterému se během cesty na zcela pustém místě porouchá auto. Ve snaze objevit nějaké obydlí, natrefí na tajemnu farmu. Během pobytu na tomto místě oba lidé odkrývají svá vzájemná tajemství a zjišťují, že s tímto místem mají něco společného. (LIVINGDEAD)

Teardown

Úvodní minuty jasně nasvědčovaly faktu, že se jedná o další buranský hixplotation. Opět naši hrdinové skončí s autem v příkopě kdesi v prdelákově, naštěstí poblíž opuštěné farmy, která ale není zas až tak opuštěná, jelikož tu bydlí velice laskaví človíčkové, kteří vlastně ale zas až tak laskaví nebudou, protože jsou ve skutečnosti pěkně zvrácený parchanti. Docela obyčejně vyhlížející krvavá buranská záležitost, která vlastně zase tak úplně obyčejná nebude. A jestli je to dobře nebo špatně, záleží čistě jenom na vás. Každopádně můžete skončit s výrazem v obličeji, jako náš hlavní hrdina, který svým připitomělým kukučem vypadal doslova "jak když nadloubou volovi". ()

Rathalos

George Bessudo sa zaraduje medzi reziserov,ktory ma dostal,toci slusne horory,ktore maju smrnc a aj tento film bol fakt dobry,rozbeh je sice pomaly,ale potom sa zacne akcia a napatie s necakanym koncom,spokojnost...:-) ()

kvardis

hororove becko, k tomu chvilemi az moc tahle, nicmene porad poutajici pozornost, da se rici i predvidatelne diky nekterym hlaskam.Prijemne herecke vykony, ktere jsou i docela rozporuplne.hvezdu * na vic za uzasnou kuchynskou scenu, kterou si nemuze nechat ujit zadny fanda hororu... ()

kersten

Prvých 70 minút bolo katastrofálnych. Neskutočná nuda bez nápadu, deja so zlými hereckými výkonmi a bola som rozhodnutá že je to jeden z najväčších odpadov aké som za poslednú dobu videla.Dokonca som sa aj rozhodovala či to vôbec dopozerám do konca. Nepresvedčilo ma ani strúhanie kolena. (aj keď scéna to bola ešte neopozeraná). Lenže v posledných minútach sa to zvrtlo o 180°. Sakra prečo až ku koncu?? to sa nemohol celý film viesť v tomto duchu??? Samozrejme celý dojem to aj tak nezachránilo. Tým pádom nemôžem dať viac ako jednu hviezdu aj keď ukončenie bolo určite nadpriemerné. ()

Cortesz

Nebýt konce, tak jdu s hodnocením i níž, protože šlo o další horor na téma - porouchá se nám auto, jdeme tam je jedinej dům v okolí zavoláme si odtahovku, samozřejmě rodinka je úchylná a začíná se mučit a bojovat o život. Takže typický klišoidní horor, kterých je podobně laděných mnoho a mnohem lepších. Sice některé mučící praktiky byly originální, zejména struhadlo, ale jinak nic nového tento film nepřinesl. Ovšem poté přišla závěrečná pointa, která sice neoplývala nějakou silnou orginalitou, ale mě tedy překvapila. Abych pravdu řekl přímo odrovnala, to sem vážně nečekal. Dále bych rád zmínil slušné herecké výkony jak hlavních klaďasů tak i záporáků, slušně hrající herci v hororu se tak často nevidí. Nakonec tedy dávám 3*, ale je to tak 3,5*. ()

intro

Naprosto zbytečnej film.Nevím proč se točí pořád to samé.Už mě nebaví dívat se na rodinku kterou mučí nějací blázni.Jediný co si zaslouží 2 hvězdičky je konec,který tomu aspon dal drobek štávu,ale to bohužel vůbec nestačí. ()

Mamlas odpad!

Fujbaba a její pytlík jedou někam dopryč. Uvíznou kdesi na opuštěné farmě. Celý zbytek filmu je typický příklad laciného tupého bezduchého nudného nic. A konec je fakt vypatlaná debilita, když se objeví dokonce i jacýsi čerti. (2%) ()

sAreOn

On je to docela průměrný horor, možná trošku vyjímečný v mučících praktikách, ale jinak klasika. Musím říct, že tedy mne hlavní mužský hrdina nesmírně iritoval, tím svým divným výrazem! Nejrříve jsem chtěl dát pouze tři hvězdy, ale takový konec jsem opravdu nečekal a jak jsem se díval, tak pro některé velmi stupidní konec, pro mne geniální - alespoň to vybočuje z toho hororového kliše... ()

dany.v

Klasický horor, který neděsí, ale znechucuje. Scénu se struhadlem jsem nezvládla. V tom mě tento film opravdu překvapil. Zbytek byl klasický a už také trochu okoukaný. Pár se snaží utéct, ale nemůže. Myslím, že podobnou scénu jsem viděla v mnohem vydařejnějším filmu Smrt přichází v bílém a možná i jinde. Pravda, že nad jmény jsem se zpočátku trochu pozastavila, myslela jsem, že jde o nějakou divnou sektu, a tak mě závěr opravdu mile překvapil. Ďábel, peklo. Hm, zajímavá variace. ()

Vlad

Klišé obohratý dej a záver?! Poniektorí zrejme film nepochopili... Mne osobne sa obrat spočiatku nudného supertuctového exploitation (ktorý práve nie veľmi obľubujem) mocno pozdával. Všetky veľmi dôležité flashbacky postupne do seba zapadli a vytvorili kompaktný obraz, ktorý dával hlavu aj pätu a ktorý záverom zmenil celý koncept filmu a vzhľadom na ten nie je v deji žiadna nelogickosť. Réžia 3,5*, herecké výkony 3*, dej 4*. Lake dead som síce nevidel, ale aspoň som nemal predsudky. Bessuda to síce mohol začať dramatizovať trochu skôr a nenechať si všetky prekvapenia až do úplného záveru, ale slabo priemerných 56%, ešte menej ako napr. primitívny Jeepers creepers si tento film rozhodne nezaslúži. Za mňa solídnych 75%. ()

lineker

Mladý pár ujíždějící ze starého života, který je navíc pokryt velkou hovadskou kaňkou. Nebýt strašně vrtkavých hereckých výkonů došplhalo by se to možná i na průměr. Takhle zůstává plusem pouze celkem uvěřitelný vztah mezi mladými manželi, slušné gore efekty a ten jakoby překvapivý ( i když lehce úsměvný ) závěr. ()