poster

Ztraceni beze stopy

 • Švédsko

  Järngänget

Thriller / Krimi

Švédsko, 2000, 95 min

 • claudel
  ***

  Obsah mi vůbec nepřipadá totálně mimo, film mi nepřipadá špatný, mám pro severské filmy slabost. Docela slušný thriller, i když s průhlednou pointou.(9.5.2010)

 • Martin741

  Slusny trochu nadpriemerny skandinavsky film o raftingu na skandinavskej rieke, Reziser Lindstrom odviedol zrucnu pracu, herecke osadenstvo sa taktiez sympaticky snazilo, no a dejova linia je okorenena o jedno chybajuce dievca. Trochu sice klise, trochu mozno realita, ale po filmoch ako Zlo mezi Nami mam slabost pre skandinavsku filmografiu. 67 %(20.2.2013)

 • veronikav
  **

  Obsah je totálně mimo :-)) Film ujde :-)(30.3.2010)

 • SOLOM.
  ***

  Jo při sjíždění peřejí se dá zažít spousta zajímavých věcí – znám z vlastní zkušenosti. Zvláště když se seznámíte s neznámými holkami a po ruce je chlast. Je pravdou, že severská tvorba nám už nabídla dost lepších filmů, ale tenhle průměrný thriller bych dopředu nezatracoval. Sice se neopírá o nějak zvlášť originální námět – no prostě se někdo po prochlastaném a eroticky nabitém večeru ztratí, police ho nemůže najít, někdo si ten večer nepamatuje, někdo něco tají –ale všichni se tváří jako jedna šťastná rodina.(3.1.2013)

 • RetroMan
  **

  Vzhledem k tomu, že skandinávská kinematografie je o nějakou tu míli před naší, zvykl jsem si od ní očekávat lepší standard. Tušil jsem, že celý příběh nebude jen tak a scénárista si nechá na závěr nějaké to překvapení v podobě pošramocených na povrchu dobře vypadajících vztahů a část traumatického dětství. Nakonec se mi ten závěr ani moc nelíbil a role policistky nebyla ani důležitá.(15.3.2011)

 • - Natáčení probíhalo ve městech Kalix a Överkalix v severním Švédsku. (Cheeker)