Reklama

Reklama

Na rozcestí

Trailer

VOD (1)

Skutečná láska musí překonat spoustu nástrah. Dave a Clarice Johnsonovi (Morris Chestnut a Taraji P. Hensonová) o tom vědí své. Když se před lety brali, mysleli si, že se všechny jejich sny naplní. Osud jim však položil do cesty těžké překážky…  Skutečná láska musí vždy překonat spoustu nástrah. Dave a Clarice Johnsonovi (Morris Chestnut a Taraji P. Hensonová) o tom vědí své. Když se brali, on chtěl být hvězdou baseballové ligy a ona nejlepší realitní makléřkou. Daveovi jeho sen zhatilo zranění, ale osobní neúspěch si vynahrazuje jako trenér dětského sportovního týmu a touží po klidném rodinném životě. Clarice svého cíle dosáhla, získala titul makléřka roku, ale cesta na předávání cen skončí nehodou a jejím těžkým zraněním. Manželský vztah se po letech soužití ocitá v krizi a je podroben zkoušce - dvojice se musí vypořádat s oboustranným pokušením, finančními problémy i s citovými pochybami a nakonec stojí před rozhodnutím, zda mají porušit slib, který si v den svatby dali. Americké romantické drama bylo natočeno na motivy bestselleru T. D. Jakese. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (35)

kajda.l 

všechny recenze uživatele

Slušné drama, kterému paradoxně škodí, že je do něj vmáčkuto snad vše čeho může člověk v životě dosáhnout nebo prožít- svatba, rozvod, těžká dopravní nehoda, tragická smrt milovaného, těhotenství, krize manželství jen díky bohu, že se vše netýkalo pouze představitelů hlavních postav, ale něco vyzbylo i na vedlejší role. Bohužel, jak bylo všeho až příliš divák nemá velkou možnost s postavama soucítit a jen čeká, co kde se komu zase stane. Jak se říká, někdy je lépe méně a propracovanější příběh, než že jedna situace střídá druhou a divákovi je to vlastně úplně fuk a tak se z toho stává pouze zcela průměrné drama. A navíc neuvěřitelně uječená Taraji P. Hensonová mi ještě nikdy nebyla tak nesympatická a její filmovou matku, bych nejraději vzal něčím po hlavě, než mít takovou tchýni, tak radši dobrovolně spáchám harakiri(otřesné). ()

sochoking 

všechny recenze uživatele

Veľmi dobré, veľmi dobré... Film mi fantasticky sedel. Bol taký pohodový, ako charizma hlavného hrdinu. Ešte bol " podmáznutý " vkusným rapom... fakt mi to sadlo. Ale s tým: "Prepáč, ja to nemôžem urobiť. " , to ani Timur a jeho družina neboli takí dobráci. No a koniec je už patetická citová vidieračka diváka. Tým to posrali a mne neostáva nič iné, ako sklamane dať o jednu hviezdu menej. ()

Reklama

xavierr13 

všechny recenze uživatele

Romantická dráma Na rozcestí prináša americký režisér Bill Duke. Dave a Clare sa vzali a sú spolu šťastní. Tím však pohodový nádych filmu končí. Obaja spolu prežívajú množstvo hádok a rozporov predovšetkým vďaka pracovnému nasadeniu. Každý chce íst niekam a nikto nevie ako z toho von. Manželstvo sa rozpadá a vtedy prichádza na scénu autonehoda. Claire je zranená a Dave sa o ňu chce postarat. Práve znovu rozpoznávajú púto, ktoré medzi nimi je.Určite stojí za pozretie neváhajte! ()

freddy 

všechny recenze uživatele

Kvalitní podívaná, u které nezáleží na tom, zdali je divák afroameričan, černoch nebo snad běloch, zde se totiž řeší témata, která jsou aktuální a která může řešit stejně černoch jako běloch. ZV tomto filmu je na mušce hlavní hrdina, který je ženatý, ale rozhodně to není šťastné manželství a mezi maželi zde dochází k neshodám. Zkrátka nádherná studie současných témat, kdy může docházet v manželství k nejrůznějším konfliktům, ale nakonec se dá vždy většina věcí urovnat, jen musí chtít obě strany. V tomto případě vše končí šťastně, ale cesta ke štěstí zde není příliš lehká a výsledné štěstí rozhodně je zasloužené. Ve vedlejší dějové linii pak můžeme sledovat i to, jak obtížné je pro rodiče přijít o své dítě, což filmu opět přidává na intenzitě. Pokud snad někdo z mého komentáře nabyl dojmu, že by tento film mohl tlačit na divákovy city a vynucovat si jakékoliv pocity, tak se ten dotyčný mýlí. Tenhle film si prostě plyne, jako bychom sledovali reálný život, který se reálně děje a který nabízí těm, kteří ten život žijí, nejrůznější životní kotrmelce, se kterými se musí poprat a sami se rozhodnout, jak žít dál. Všechny herecké výkony patří k vydařeným, nemám vůči žádnému z účastněných jakékoliv výhrady, byl to příjemně strávený čas a jsem rád, že jsem viděl nějaký normální film ze života. Zde by se dalo uvažovat i o pěti hvězdičkách, ale nakonec volím čtyři hvězdy, tohle je totiž ten případ, kdy mi ke spokojenosti něco málo chybělo, ale neumím to "něco" bohužel definovat. ()

Tommassi3 

všechny recenze uživatele

"Existuje jen jedna rasa a to lidská !! Ale jsou dva druhy lidí !! Dobrý a špatný.." A s filmy je to vlastně úplně stejně.. Přesto tahle adaptace Jakesova bestselleru - WTF ?? Asi chodím málo do kostela.. - vlastně nepatří ani do jedné kategorie !! ;) Škoda, že se velkýmu sympaťákovi Billu Dukeovi jeho dílko ve svém finále nehodného dramatu vlastně rozpadlo na kusy, protože zprvu se jednalo o skutečně velmi dobrý snímek, byť žijící si ve své vlastní bublině, s opravdu dobrými dialogy.. A tím dobrými myslím natolik skutečnými, až jeden prostě musí cítit zlost, že jimi tvůrci takhle mrhají v rámci něčeho tak manipulativního a neživotného.. ()

Galerie (15)

Zajímavosti (1)

  • Filmovanie snímky prebiehalo v amerických mestách Los Angeles a Santa Clarita v štáte Kalifornia. (MikaelSVK)

Reklama

Reklama