poster

Na rozcestí

 • USA

  Not Easily Broken

 • Slovensko

  Skutočná láska

Drama / Romantický

USA, 2009, 96 min

Režie:

Bill Duke

Scénář:

Brian Bird

Kamera:

Geary McLeod

Hudba:

Kurt Farquhar

Producenti:

Bill Duke, Aaron Norris

Střih:

Josh Rifkin

Scénografie:

Cecil Gentry

Kostýmy:

Diane Charles
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Sevcik
  **

  Film má docela dobrý námět, ale mně osobně připadá až moc "televizní". Taky je škoda, že víc nerozvádí to, že takhle musí skončit talentovaný baseballista a myslím, že filmu spíš uškodilo, že do toho byla zamotaná ještě další ženská. Takhle to bylo opravdu TV... Jinak fajn oddychovka, která ale malinko tápe v tom, co všechno chce ve filmu mít.(7.3.2015)

 • lareinna
  ****

  Musím povedať, že tento film sa mi páčil. Bolo tam trochu tej drámy, bola tak jemne podaná, rozhodne to nerve srdce z hrude, ale na druhej strane sa tých emócií trochu dotkne. Jedno, čo mi chvíľami vadilo bola úloha Clarice, to ako prehrávala. To bola asi názorná ukážka hysterickej ženy xantipy, ktorá sa ešte navyše skrýva za mamin chrbát. Ale film ako celok na mňa pôsobil príjemne, mám z neho dobrý pocit a myslím, že si zaslúži štyri.(13.9.2011)

 • honajz
  *****

  Nejen Tyler Perry se s vtipem a nadhledem věnuje sociálním problémům nejen současných Afroameričanů, začíná mít své následovníky. Na úvod krátce na vysvětlenou, kdo netuší, kdo je Tyler Perry. Moderní afroameričtí filmaři už opustili slamy, Harlem a rozbité ulice a soustředí se na problémy středostavovských představitelů této komunity. Protože i ti mají problémy, i ti řeší problémy. A často takové, že se s nimi může ztotožnit i neafroameričan... Zkrátka se ve filmech řeší problémy hledání práce, vztahů, kariéry, rozvodů, podrazů, nacházení se, nacházení sebe sama, jako v obyčejném životě. Díky milé nadsázce pak tyto filmy nevyznívají jako nudná moudra s karatelsky zdviženým prstem, ale prostě jako filmy ze života, kde je spravedlivě rozděleno na dobré, ale i zlé chvíle. Tento film je podobnými "tylerovkami" inspirován. Také se týká afroamerické komunity (i když jsou zde také nějací bílí Američané), avšak téma je nadrasové. Krátce po svatbě si manžel zlomí nešťastně nohu, takže se z něho nestane hvězda NBA nebo jak se jmenuje baseballová obdoba téhle ligy. Jen po práci trénuje malé kluky ze sousedství. Jeho manželka však mířila výš. Stane se hvězdou realitní kancláře a do manžela se strefuje, kde a jak jen to jde. Když se po autonehodě přistěhuje tchyně (ano, skutečně se tchyně píše s krátkým ypsilon), je to ještě horší. Manžel proto spíše nenaváže vztah s ošetřovatelkou manželky, jejíž syn má na to, aby se stal juniorským šampionem v plavání. Pak však dojde k další tragické nehodě, která vztahy mezi lidmi opět zpřehází... Zkrátka jako v životě, v němž má smysl se dál snažit, i když to na první pohled nevypadá nadějně.(29.7.2009)

 • Tommassi3
  **

  "Existuje jen jedna rasa a to lidská !! Ale jsou dva druhy lidí !! Dobrý a špatný.." A s filmy je to vlastně úplně stejně.. Přesto tahle adaptace Jakesova bestselleru - WTF ?? Asi chodím málo do kostela.. - vlastně nepatří ani do jedné kategorie !! ;) Škoda, že se velkýmu sympaťákovi Billu Dukeovi jeho dílko ve svém finále nehodného dramatu vlastně rozpadlo na kusy, protože zprvu se jednalo o skutečně velmi dobrý snímek, byť žijící si ve své vlastní bublině, s opravdu dobrými dialogy.. A tím dobrými myslím natolik skutečnými, až jeden prostě musí cítit zlost, že jimi tvůrci takhle mrhají v rámci něčeho tak manipulativního a neživotného..(29.11.2015)

 • cerbygerby
  ****

  Dalo by se říct že to je dost realistický.. příběh ze života.. láska na první pohled, svatba, vše v pořádku a pak to začíná..kariéra manželky je přednější než chvíle trávené společně a makeup který by se rozmazal kdyby dostala pusu od svého manžela na tvář...hrůza takový ječák co měla ta ženská bych tedy nevydržel, ale nebylo se čemu divit...mít takovou matku... do toho přijde nehoda a kvalitní drama je na světě, takže za mě 4* sice slabší, ale přeci jen si je zaslouží(16.3.2012)

 • - Filmovanie snímky prebiehalo v amerických mestách Los Angeles a Santa Clarita v štáte Kalifornia. (MikaelSVK)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace