• Pohrobek
  ***

  Svižná adaptace divadelní hry s parodickými prvky, jejíž síla tkví hlavně v precizních dialozích a slušném Errolu Flynnovi v jedné z jeho řidších komických rolí.(27.9.2005)

 • liquido26
  ****

  Tak tahle komedie se teda fakt povedla. Errol Flynn žije dvojí život - přes den je seriózním finančním poradcem a po nocích se zabývá zločiny a pak o nich píše knížky. Aby zabránil skandálu musí své druhé povolání tajit před svou ženou a hlavně před svojí tchýní :-) Skvělá komedie, která sice neuchvátí nějakými hláškami a ztřeštěnými scénami, ale humoru si užijeme dost, protože příběh je skvěle vtipně vymyšlený, dialogy jsou povedené a hlavně Errol Flynn dokazuje, že uměl zahrát i něco jinýho než šermíře, kovboje a piráty.(21.9.2010)

 • Errol Flynn

 • - Film vychází z hry „Katzenzungen“ Ladislase Fodora napsané pod pseudonymem W. George Selous. Do angličtiny byla hra adaptována Bernardem Merivalem, kdy byla uvedena v Londýně pod jménem „Blondie White“. (SeanBean)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace