Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Vážený finanční poradce Francis Warren (Errol Flynn) se necítí svým seriózním povoláním příliš vytížený. Proto vede dvojí život, kdy se převtěluje do postavy autora krimi bestsellerů F. X. Pettijohna, o čemž ví pouze jeho šofér a policejní inspektor Mason (Alan Hale). Když inspektor vyprovokuje svého přítele zničující rozhlasovou recenzí jeho nejnovější knihy, chce Warren dokázat, že je tím nejlepším detektivem. (Pohrobek)

(více)

Recenze (2)

liquido26 

všechny recenze uživatele

Tak tahle komedie se teda fakt povedla. Errol Flynn žije dvojí život - přes den je seriózním finančním poradcem a po nocích se zabývá zločiny a pak o nich píše knížky. Aby zabránil skandálu musí své druhé povolání tajit před svou ženou a hlavně před svojí tchýní :-) Skvělá komedie, která sice neuchvátí nějakými hláškami a ztřeštěnými scénami, ale humoru si užijeme dost, protože příběh je skvěle vtipně vymyšlený, dialogy jsou povedené a hlavně Errol Flynn dokazuje, že uměl zahrát i něco jinýho než šermíře, kovboje a piráty. ()

Pohrobek 

všechny recenze uživatele

Svižná adaptace divadelní hry s parodickými prvky, jejíž síla tkví hlavně v precizních dialozích a slušném Errolu Flynnovi v jedné z jeho řidších komických rolí. ()

Reklama

Galerie (8)

Zajímavosti (1)

  • Film vychází z hry „Katzenzungen“ Ladislase Fodora napsané pod pseudonymem W. George Selous. Do angličtiny byla hra adaptována Bernardem Merivalem, kdy byla uvedena v Londýně pod jménem „Blondie White“. (SeanBean)

Reklama

Reklama