Sim Salabim

• USA Presto
Krátkometrážní / Animovaný / Komedie / Fantasy
USA, 2008, 5 min

Důstojnost. Vyrovnanost. Záhadnost. Nic jiného ani od skvělého jevištního kouzelníka Presta žijícího na přelomu století neočekáváme. Když ale Presto už poněkolikáté zapomene nakrmit svého králíčka z klobouku, začnou se dít vskutku velmi zábavné, záludné, ale i nebezpečné věci, které by nikdo nečekal! Sledujte čím dál vyhrocenější rošťárny úžasného Presta, jeho králíka Aleca, a staňte se svědky toho, co se stane na jevišti, když ego kouzelnické hvězdy vyprovokuje jeho zanedbávaného parťáka k důmyslné pomstě. (HBO Europe)

Sdoom

Jeden z nejlepších kraťasů od Pixaru, který vzdává hold kouzelnickému řemeslu za pomoci velmi naštvaného a zlomyslného králíka. :-) (Blu-ray, orig.) ()

cab

Kouzelnik Presto a jeho spolecnik kralik pri vystoupeni, kde hlavni part hraje kralikova milovana potrava - mrkev. Zadny vztah neni dokonaly. 80% ()

Hanys_

Jako libovolný díl Toma a Jerryho, proč ne. Jako kraťas od Pixaru - tam už jsou přece jen trošku větší nároky. 6/10 ()

Zik2

Moc pěkný nápad, přidat divákům k VALL-I nějaký bombónek. Učebnicová ukázka povedeného krátkometrážního animovaného filmu. Tak jsem se už v kině dlouho nesmál. ()

Káronoš

„V jednoduchosti je krása". Jednohubka pixaru před "velkou bouří" (WALL-E), která svojí úlohu plní naprosto famózně a maximálně naladí a zpříjěmní nástup masterpeace celovečeráku, následujícího bezprodleně po skončení. Směs originálních a vkusných fórků, zabalených do příjemného "obalu" s (tradiční) pixarovou animací bez drobné chybičky. Každičkou sekundu jsem se bavil a kraťas mě doslova očaroval. 10/10 ()

Yarushka

Nádhera, pokochání, já osobně jsem neumírala smíchy jako kámoška, ale tento krátkej okamžik zůstane v mé mysli ještě hodně dlouho..:D ()

vander19

Ten zajac nemá chybu. Pixar spravil krátku 5 minutovú záležitosť, ale bavil som sa viac ako na niektorých ich celovečerných filmoch. Fakt ten zajac je frajer. ()

Rozjimatel

Vynikajúci krátky animovaný príbeh o kúzelníkovi Prestovi a jeho podarenom králikovi. Toto groteskne ladené dielko nominované na Oscara má nádhernú animáciu a je doslova nabité skvelými gagmi. ()

Miguel

Hladový zajíček po kouzelníkovi chce svoji mrkvičku, kterou nakonec po zásluze dostane. Jestli máte poslední dobou pocit, že Pixarům dochází nápady, pusťte si nějaký jejich kraťas, nejlépe tento. Situační humor vypointovaný na maximum a možnosti kouzelného klobouku vytěženy snad do dna. ()

Pawlisman

Tak todle pobaví asi každého. Vytříbený a překvapivý humor narvaný až po střechu. K tomu haha králíček. Co chcete víc? 9,5/10 ()