Sim Salabim

• USA Presto
Krátkometrážní / Animovaný / Komedie / Fantasy
USA, 2008, 5 min

Důstojnost. Vyrovnanost. Záhadnost. Nic jiného ani od skvělého jevištního kouzelníka Presta žijícího na přelomu století neočekáváme. Když ale Presto už poněkolikáté zapomene nakrmit svého králíčka z klobouku, začnou se dít vskutku velmi zábavné, záludné, ale i nebezpečné věci, které by nikdo nečekal! Sledujte čím dál vyhrocenější rošťárny úžasného Presta, jeho králíka Aleca, a staňte se svědky toho, co se stane na jevišti, když ego kouzelnické hvězdy vyprovokuje jeho zanedbávaného parťáka k důmyslné pomstě. (HBO Europe)

Dont

Králíček byl fajn, film je svižný a zábavný, připomnělo mi to Toma a Jerryho nebo vlka a zajíce. Nakonec z toho bylo až nečekaně vydařené vystoupení… ()

easaque

zase tak kouzelný to nebylo, ale na lepší 3* určitě. Pixar klasika. [ PŘÍBĚH: 1 /// ORIGINALITA: 2 /// NÁLADA: 3 /// ART: 0 /// STYL: 2 /// CASTING: X (3*MAX) ] ()

Langy10

Nádherný Animovaný / Krátkometrážní film, co jsem kdy v životě viděl, nemám slov ani v tom filmu se mluvit nemusí a sami vidíte, že i němí film je krásný :)) A taky vidíte, že filmy od Pixaru (animovaný) jsou prostě ty nejlepší pohádky na světě!.. krásně spracovaný úplně všechno.. srandovní. ()

Crawler-D

Přetahovaná roztomilého králíčka a jeho kouzelnického páníčka je ve svých pěti minutách nabušená jedním zajímavým groteskním kouskem za druhým, aby v akčně rychlém stylu došla zdárného konce. ()

Zbyisek

Naprosto úžasná podívaná. Perfektní animace, grafika, humor. Skutečně jsem se u toho zasmál tak, jako snad ještě u žádného animovaného filmu předtím. ()

Flynn

Tenhle kousek jsem viděl před samotným Wall-Em v kině a byl jsem z takové pixarovské předehry doslova nadšený :o) Skvělé animace, báječná groteska, momentálně jsem to viděl v HD kvalitě a tam si teprve člověk vychutnává ty drobounké detaily, které pixar rozhodně neopomíjí. ()

Davosh

Pixar kraťase vždycky uměl, ale Presto patří k tomu nejlepšímu z jejich tvorby. Vynikající groteska, která zabaví po celou dobu trvání. Takhle jsem se už dlouho nezasmál. ()