Vinyan

• Česko Dobyvatelé barmské džungle (více)

Neschopni akceptovat ztrátu svého syna v katastrofickém Tsunami v roce 2005, Jeanne a Paul zůstávají žít v Thajsku. Jeanne, upnutá k faktu, že tělo jejich syna nikdy neobjevili, utvrzuje sama sebe, že jejich syn byl po katastrofě unesen překupníky drog a stále žije. Paul je skeptický, ale nemá sílu sebrat své ženě poslední naději. Oba se vydávají na hrozivou cestu tropickou džunglí ovládnutou piráty - ve své paranoie objevují nadpřirozenou říši, kde mrtví nejsou nikdy skutečně mrtví a kde se noční můry a posedlost protínají s hrůzostrašnou realitou. (oficiální text distributora)

Untitled07

Tak tenhle snímek mě hodně, hodně zklamal! 90 minut nudy a pouhých závěrečných 7 minut celkem zajímavých. Nejvíc mě ale dostalo, když jsem si na obalu DVD přečetla "ve stylu Indiana Jones" :-D Bohužel musím hodnotit jednou hvězdou. ()

mala_kea odpad!

Ať se propadnu do země, jestli tohle měla být pecka z džungle a měla strašit na každém rohu....Ani horror, ani drama, ani thriller. Kdyby tam aspoň bylo nějaké násilí a hromada krve a já mohl říct, že právě proto se mi to )ne)líbí....Ale boužel v tomhle filmu není nic kromě jedné vyšinuté ženské a nehorázné nudy. ()

Puol

Hlavne druhá polovica filmu mi dala zabrať, vyložiť sa dá rôzne. Psychedelická záležitosť, ktorá mi atmosférou pripomána Copplovu Apokalypsu. Pozn.mimo mísu: Už dlho som sa nepobavil na reklamnom slogane, ako v tomto prípade na u nás distribuovanom DVD: Dobyvatelé barmské džungle, ve stylu Indiana Jones a Chrám zkazy. ()

drankeryth

To co bolo? To bol teda divny film s kopou malych smradov, ktori boli fakt otravni a drzi. Oni mali byt akoze duchovia? Najviac sa mi pacila ta zrucanina budovy uprostred divociny. A kde vlastne bol jej syn? Bol medzi nimi? Vobec teraz neviem. ()

FilmWave

Temný sestup do pekla vlastního šílenství. Tak trochu připomene "Apokalypsu". Film nemá komplikovaný děj, není hororem, spíš depresivním výletem do džungle. Velmi věrné reálie, dobří herci a vize jak ze "Shiningu". Snad jen to místy může trochu nudit a vnucovat myšlenku, že na celovečerní film toho mohlo být víc, ať už žánrově nebo příběhově. ()

sadlokan

Uplně zvenclá pani se ve finále stane náčelnicí kmene dětských pazdrátů s pomalovanými ksichtíky.A asi jí i przní.A asi jsou to ti avizovaní Dobyvatelé!A komplet všichni asiati jsou zlí. ()

Dr.Cilka

Francuzsky manzelsky par, ktory prisiel o svojho syna pri tsunami v juhovychodnej Azii. Manzelka sa nedokaze so stratou ani po polroku vyrovnat, a tak presvedci manzela aby sa vydali na zufalu vypravu (najst takmer isto mrtveho syna), s mizivou sancou na uspech, a to za pomoci lokalneho podsvetia. Nekonecna dzungla 3. sveta (doslovne aj obrazne), psychoticka manzelka, neistota vlastneho osudu v pochybnych rukach, a prizraky deti v tienoch.. Znie to ako velmi dobry zaklad kvalitneho filmu.. no realita je bohuzial ina. Tragicka realizacia mozno putaveho scenara robi z tohto filmu nudne-prenudne becko.. ()

E lan

Divné, od (relativně slibné první scény) do konce. Konec je docela překvapivý, ale přesto bych se příště tomuto filmu vyhnul. Prostě ztráta času. Snad jen zvuk plní svou funkci, jinak ale špatné špatné špatné... ()

Ewík

Tak tohle teda horor nebyl, spíš nějaké psychologické drama. Navíc to bylo dost zmatené a ten konec? To mělo být nějak filozofické? Některé drobnosti se mi moc líbily (počáteční titulky, vzhledově hezcí protagonisté, schizofrenní kamera pozorující rušné thajské ulice, děti v blátíčku) ale celkově spíš hrůza. ()

Pauliee

Skutočne nechápem také nízke hodnotenia. A 44 % pre tento film je žalostne málo. Síce to nieje až také super, ale rozhodne sa to dá pozrieť. Horror to veľmi nieje, aspoň nie prvá hodina. Je to dráma o hľadaní svojho strateného syna na bohom opustenom mieste, v Barme. Herci hrajú dobre a réžia je tiež dobrá. Nevadí mi ani to, že ku koncu som nechápal vo co go a na konci už vôbec nie. Jedine čo ma štvalo sú malé deti s bielimi ksichtami a vražednými pohľadmi. Toto fakt neznášam v žiadnych horroroch. Príjemný film na zabitie času. ()

Soubi

Tři solidní hvězdy za herecké výkony a panorama...z filmu dýchá horké vlhko džungle, běhající tuny kanibalských dětí by nezvládl sebezkušenější pedagog a šílenství mladé dámy ani Sigmund Freud. Jinak rádoby silný konec u mne vyšuměl do prázdna. ()

jafuska

to byl nejhorší film jaký jsem kdy viděla, sice se člověk rád podívá, jak to vypadá v barmě, ale to je asi tak všechno pro příště film kolem 40 procent rozhodně nedívat, a tento film to jen potvrdil, některé záběry nechutné, konec katastrofa. ()

zly.dvojce

Je to rozpolcenost mezi dramatem, surrealistickou atmosférou, párkrát probliknuvší sympatickou brutalitou a velkou nudou. Tři z milosti a promarněná šance jak tu bylo zmiňováno. ()

monty.cl

Ze začátku zaujmou tak maximálně pěkný záběry přírody, pak to naštěstí poslední část trochu srovná hodně slušným finále...60% ()

Hank

Zajímavé exteriéry a mystická atmosféra poslední půlhodinky nemůže zakrýt chabý příběh stojící na hliněných nohách, faktické nesmysly, herecké výkony a vůbec celkovou marnost vyznění filmu. ()

ClownK odpad!

Ze začátku to ještě šlo, ale konec mě nebavil. Zbývalo jen pár minut a tak jsem film dokoukal, stejně ale musím dát odpad : Byla to kravina. ()