Láska v moll (S01E05) (epizoda)

Česko, 2008

Milena Holcová

Martin Čech

Lumír Hrma

Radek Bajgar, Petr Erben

Michal Hýka

Nejsem zrovna sledovač nováckých seriálů, ale na toto jsem mrkl kvůliva autorce předlohy a scénáře paní Mileny Holcové, která se mi jeví pořád zajímavější a nemýlil jsem se. Sice aktéři jsou ze sfér, které neodpovídají většině z nás, ale nešť – popis životních kliček byl děsivě dokonalý. V pácu mám ještě jeden kousek této řady.(7.1.2020)

• bubun

Tak na tohle se skoro nedalo koukat, jak to bylo chvílema až nechutný. Vždycky si vybavím slova Adriana Molea: "Zplihlí milenci si vyměnili vášnivé pohledy." Navíc to, jak si to Bartoška s Cibulkovou nastavil a jak si to zjevně omlouval, to je pro mě hnus... Cibulková pěkná mrcha... to si řiká kamarádka? Tenhle díl byl pro mě čirý utrpení, všechno špatně, umělý emoce, trapnost, zbytečná rozvleklost, předvídatelnost.(18.10.2020)

Moc pěkný díl Soukromých pastí. Jiří Bartoška v roli slavného spisovatele a dvě ženy v jeho životě. Po letech tvorby a slávy ho postihne mrtvice a je upoután na invalidní vozík. Která z jeho žen mu pomůže splnit poslední přání?(5.5.2020)

Silná herecká trojka.(26.8.2019)

Celkem nezajímavý příběh zachraňuje můj oblíbenec, pan Bartoška a jeho nezaměnitelný herecký a hlasový projev. Přesto se nemůžu zbavit dojmu, že až TAKHLE vážné role Bartoškovi nesedí. Jak mě na začátku Soukromé pasti bavili, tak bohužel poslední díly jsou přinejlepším průměrné.(1.12.2017)