Stephanie, optimistická dívka se zářivě růžovými vlasy, se v městečku setkává se směsicí ztřeštěných lidí, včetně toho nejlínějšího padoucha na světě, Robbieho Rottena. Naštěstí na Lazy Town dohlíží sportovec a superhrdina Sportacus. (HBO Max)

Krissty

Tahle pohádka je jen pro děti max. do 3-4 let.. I když bych se asi bála, že se díky sledování tohoto seriálu jejich vývoj začne ubírat špatným směrem :D Viděla jsem několik dílů.. Nejhorší na tom je, že když už se na to jednou podíváte, ty melodie a písničky vám uvíznou v hlavě a nemůžete s tím nic dělat! "Jsem velký pirát!" :D ()

Zodd odpad!

Myšlenka dovést děti k pohybu dobrá, to jo. Ale ta forma je šílená. Bubblegum dance je moje slabost, ale nemyslím si, že se do dětského pořadu úplně hodí. Když jsem to viděl poprvé na Super RTL, myslel jsem si, že se dívám na reklamu na McDonald’s s loutkami, které vypadají jako z politické satiry, podle které vznikli i naši Gumáci. Ale proč Jetix, na kterém byly pořady pro děcka skoro o 10 let starší, než je tento?? Proč ne JimJam, Minimax nebo podobné věci? Možná pro sever se svým “Nordic modelem” není Sportacus (ne, není to Spartakus) ani trochu divný, uznávám. Ale ve zbytku světa? Občas jsem se rád ze srdce zasmál, ale zůstanu u toho, že to prostě nechápu. ()

AllShallFall odpad!

Tohle je jedna z těch, přesně řečených, volovin. A ještě to vysílají pro děti. Takové pořady bych hned zakázal. protože, to je absolutní výplach hlavy. Jestli tohle vysílají ve Spojených státech, tak se nedivím inteligenci jejich dětí. No zkrátka televizní vysílání je maškaráda, nic objektivního, nic normálního. tohle nemá s filmovým uměním nic společného. Hotový vzor pro pedofily. ()

DJ Obelix

Počkat, 176. nejhorší seriál? To myslíte vážně? Vždyť je to proboha pro malé děti a podle mě to má naprosto všechno, co by správný dětský pořad měl mít. Je to ukrutně barevné, zpívají se tam veselé písničky a má to ultrakladného sportovního hrdinu, který bojuje proti "ne až tak zlému" Robbiemu Rottenovi. Nabádá to děti k pohybu a zdravé výživě, je to poměrně kreativní a myslím, že je to stoprocentně lepší, než kdejací pokemoni, robotí superopice a podobné šílenosti. Dávám poctivé 4. ()

ivishka odpad!

Vesele si přepínám kanály s domněním,že objevím něco na co se dá dívat. Opak byl pravdou...nejenže jsem nenašla nic inteligentního, ale zahlédla jsem tohle. Viděla jsem tuto pytlovinu pouze pět minut a chci zpátky svých pět minut života...Nehorázná ptákovina!!!!Nejhorší věc co jsem kdy viděla.To se raději podívám na jeden díl Hanny Montany, než se dívat na tuhle neintelgentní sračku. ()

• První volbou do role Stephanie byla herečka Shelby Young, ale kvůli určitým omezením musela odmítnout. (Cheeker)
  • Tento seriál stanice Nickelodeon byl posledním seriálem, který odvysílala česká mutace Jetix. (Vitox)