• KHkomiks

Něco tak odporného a nechutně zvráceného jsem si nedokázal ani představit v mé nejzvrácenější fantazii. No myslím, že by se z toho i Disney poblil. Radši bych sledoval Německé fekalporno o sněhurce a sedmi kolících než sledoval tuhle topořivou úchylárnu pro pedofilní nekrofily. Myslím, že Saló 120 dní Sodomy a Gomory by člověka poznamenalo míň.(23.2.2013)

Tak tohle je legendární !!! Moc dobře si vzpomínám, když jsme synovi pořídili dětské kanály na kabelovce a tohle byla první a tuším, že nejsilnější rána do hlavy, jakou jsem tehdy dostal! Na druhou stranu kluk (tehdy 4-letý) to viděl naprosto odlišně a musím uznat, že pro ty nejmenší děti to bylo něco nepřekonatelného. Tohle nepřeválcuje ani tvorba současného Disney Channelu... To jednoduše nejde !!!(7.4.2014)

Právě to jak je to "blbý", to dělá dobrý :D Když to začali vysílat na Jetixu někdy v roce 2008, tak poprvé sem si řekl: ,,Co To Jako Je?!". Ale časem mě začali bavit ty hlášky Robbieho Rottena, Starostovi Triviálni Faily, Absence inteligence Slečny Bessie... No kdo tento seriál bere vážně tak je asi debílek, jelikož postoj trolla tohoto seriálu je evidentní. Asi proto je z toho dneska Meme...(10.2.2018)

• pugs

Tak toto je úžasný seriál, kde hlavný hrdina skáče zo vzducholode a chce tým dokázať, aby sa malé obézne deti (samozrejme ako ja) začali hýbať, čo ma prinúti vstať a ísť sa napiť Coca-Coly. Príšerná nuda, príšerne trápne, príšerní herci, príšerné rúžové dievčatko a jej dom. -54/10... PS: Nemám rád pedofilného Sportakusa!(26.3.2009)

• ivishka

Vesele si přepínám kanály s domněním,že objevím něco na co se dá dívat. Opak byl pravdou...nejenže jsem nenašla nic inteligentního, ale zahlédla jsem tohle. Viděla jsem tuto pytlovinu pouze pět minut a chci zpátky svých pět minut života...Nehorázná ptákovina!!!!Nejhorší věc co jsem kdy viděla.To se raději podívám na jeden díl Hanny Montany, než se dívat na tuhle neintelgentní sračku.(11.5.2012)

• - První volbou do role Stephanie byla herečka Shelby Young, ale kvůli určitým omezením musela odmítnout. (Cheeker)