LazyTown (TV seriál)

Latibær

LazyTown

Komedie / Rodinný / Hudební / Sportovní

USA / Island, 2004, 30 min

Možná vám přijdu jako blázen, ale já opravdu musím dát plné hodnocení .. Abych se přiznal, celkem mě šokuje, jak je tento seriál zde na ČSFD zkritizovaný .. Silně mě to překvapuje a taky irituje .. já jsem tento seriál sledoval, když jsem byl menší a strašně jsem ho miloval .. Není to klasická pohádka pro děti, ale obsahuje ve směs všechno, co má správný dětský pořad mít. Prostředí je parádní, mix loutek a skutečných herců pro mě naprosto originální, superhrdina = atlet, záporák úžasně prohnaný a různé písničky, které příběhy doprovází jsou nanejvýš příjemné a skvěle seriál "povznáší". To všechno jsou ohromné plusy a každopádně tomu celému dám přednost než před nějakými Legendy Chima.(12.10.2014)

• pugs

Tak toto je úžasný seriál, kde hlavný hrdina skáče zo vzducholode a chce tým dokázať, aby sa malé obézne deti (samozrejme ako ja) začali hýbať, čo ma prinúti vstať a ísť sa napiť Coca-Coly. Príšerná nuda, príšerne trápne, príšerní herci, príšerné rúžové dievčatko a jej dom. -54/10... PS: Nemám rád pedofilného Sportakusa!(26.3.2009)

• aa12

Nebylo co dělat tak jsem jen projížděl kanály a narazil jsem na tohle a byl to šok jak prase. Jsem zastáncem že člověk se musí občas podívat na nějakou blbost aby se odreagoval, ale tohle je tak dementní, úchylný a nechutný že ani nevim na jakou věkovou skupinu je to zacílené, jestli pro děti do jednoho roku nebo pro úchyly v důchodu. SRAČKA EXTRA UNION!(21.6.2012)

4 len na vylepšenie skóre.... Určite to nemá čo hľadať medzi 200 najhoršími. Ľudia preboha TO JE PRE DETI !!!!!! Tu čítam hodnotenia o príbehu a scenári a réžii - HRABE VÁM??? To budete porovnávať aj Maťka a Kubka s Obchodom na korze??????? Ďeťom sa to fakt páči a ako tu už bolo spomenuté radšej toto ako nejakí pokemoni. Dobro a zlo jasne odlíšené, zdravá výživa veselé a melodické pesničky, veľa farieb - čo ešte chcete. Pustíte dieťatku toto alebo matrix? Ja hovorím jedno aj druhé ale s odstupom 15 rokov.....(24.9.2010)

• Boudyy

Zrovna před pár dny jsem znovu narazil na tento seriál, který jsem před dlouhými lety sledovával jako dítě. A narazil jsem zrovna na díl "Falešný Sportacus"! Tedy první mnou viděný a zároveň můj kdysi nejoblíbenější díl. Chápete to? No, už tehdy mi to připadalo značně trapné, ale když jste dítě, tak sledujete ze zvědavosti cokoli. Teď už jsem úplně někde jinde, ale ohodnotím to, protože to byl jaksi kus mého života. Jednu hvězdu tedy za docela sympatického Sportacuse (i když občas se předvádí až běda) a druhou za Stephanie, celkem šukézní lolitku, která mě neomrzí ani v tomto věku! Pardon, že jsem se tak rozohnil, ale jsem divnej.(12.6.2013)

• - První volbou do role Stephanie byla herečka Shelby Young, ale kvůli určitým omezením musela odmítnout. (Cheeker)