Nechápu, proč to má tak negativní hodnocení. Při hodnocení filmů a seriálů pro děti na to nemůžete koukat jako dospělí . Tohle je přehnaně barevné , je tam protiklad dobra a zla, tancuje a zpívá se tam. Další obrovský klad je v tom, že to nutí vyžrané malé američánky (ale i jiné obézní děti) před obrazovkou zvednout zadek a hejbat se, nejlépe jít rovnou ven a jíst zdravé věci. Copak tohle není v dnešní době potřeba ??(27.8.2011)

• Wishkah

Když sem to poprvé viděl, tak sem se lekl, že mám na televizi proštelované barvy. Ale ne. On je ten seriál opravdu tak barevný...a taky neskutečně hloupý a divný. Přijde mi to jakoby to nebylo směřované na děti ale na pedofily a homosexuály. První skupinu bude zajímat dětinský vzhled Julianny Rose Mauriello a tu druhou vysportované tělo s debilním knírkem Magnuse Schevinga, který bůhvíproč pořád skáče jako dementní opice, aby tím ukázal jaký je sportovec. Myslel sem si, že níž než Teletubbies se nedá zajít. Ale ono to jde. A jímá mě hrůza co se stane, až se klesne i pod úroveň tohohle pořadu(14.10.2010)

• AllShallFall

Tohle je jedna z těch, přesně řečených, volovin. A ještě to vysílají pro děti. Takové pořady bych hned zakázal. protože, to je absolutní výplach hlavy. Jestli tohle vysílají ve Spojených státech, tak se nedivím inteligenci jejich dětí. No zkrátka televizní vysílání je maškaráda, nic objektivního, nic normálního. tohle nemá s filmovým uměním nic společného. Hotový vzor pro pedofily.(14.10.2010)

• boni

Bože, co to je? Jakýmsi omylem jsem jednoho studeného březnového rána viděl jeden díl a dodnes jsem se z toho nedokázal plně duševně vzpamatovat. Napůl animovaný a napůl hraný seriál pro děti mě konsternoval na dlouhou dobu dopředu. Holčička se zářivě růžovými vlasy, režisér jako Sportacus umící s míčem větší kouzla než Ronaldinho a další, jistě na drogách jedoucí obyvatelé města, které je rájem uživatelů LSD. Opravdu nevím, co jiného k tomuto seriálu říct a absolutně nechápu, že tohle může být světový hit v dětské kinematografii, bud´ já jsem byl divné dítě, nebo dnešní svět je zvrácený.(23.3.2013)

• KHkomiks

Něco tak odporného a nechutně zvráceného jsem si nedokázal ani představit v mé nejzvrácenější fantazii. No myslím, že by se z toho i Disney poblil. Radši bych sledoval Německé fekalporno o sněhurce a sedmi kolících než sledoval tuhle topořivou úchylárnu pro pedofilní nekrofily. Myslím, že Saló 120 dní Sodomy a Gomory by člověka poznamenalo míň.(23.2.2013)

• - První volbou do role Stephanie byla herečka Shelby Young, ale kvůli určitým omezením musela odmítnout. (Cheeker)