LazyTown (TV seriál)

Latibær

LazyTown

Komedie / Rodinný / Hudební / Sportovní

USA / Island, 2004, 30 min

Magnús Scheving - producent, spisovatel a profesionální sportovec (gymnastika) zabývající se zdravou výživou ve vztahu k dětem. Vzheledem k tomu, že Lazytown není primárně určen zde hodnotícím uživatelům (pokud hodnotilo a psalo komentář pětileté dítě pak se mu omlouvám), lze pochopit tak negativní hodnocení. Mně osobně se to líbí i jako oficiálně dospělému a věřím že malí skřítci tuto barevnou islandskou skákanici ocení dvakrát tolik. Nicméně, mé hodnocení je čistě subjektivně infantilní takže ho berte s rezervou(10.3.2009)

• aa12

Nebylo co dělat tak jsem jen projížděl kanály a narazil jsem na tohle a byl to šok jak prase. Jsem zastáncem že člověk se musí občas podívat na nějakou blbost aby se odreagoval, ale tohle je tak dementní, úchylný a nechutný že ani nevim na jakou věkovou skupinu je to zacílené, jestli pro děti do jednoho roku nebo pro úchyly v důchodu. SRAČKA EXTRA UNION!(21.6.2012)

• ivishka

Vesele si přepínám kanály s domněním,že objevím něco na co se dá dívat. Opak byl pravdou...nejenže jsem nenašla nic inteligentního, ale zahlédla jsem tohle. Viděla jsem tuto pytlovinu pouze pět minut a chci zpátky svých pět minut života...Nehorázná ptákovina!!!!Nejhorší věc co jsem kdy viděla.To se raději podívám na jeden díl Hanny Montany, než se dívat na tuhle neintelgentní sračku.(11.5.2012)

Okay, uklidníme se. V první řadě nechápu, proč se proboha dospělí chlapi koukají na pořad pro malé děti, pokud tedy ne s vlastními ratolestmi, a proč pak mají potřebu takový pořad hodnotit a co víc, urážet? Já se na tohle koukal jako škvrně a popravdě se mi to celkem líbilo. Písničky jsou chytlavé (např. You are a pirate v podání např. Alestormu má co říct i dospělejšímu publiku) a chuť k pohybu probudily i v rozeném odpůrci všeho sportu a pohybových aktivit, jako jsem byl (a jsem) Já. Tenhle seriál si nezaslouží tak špatné hodnocení, jakého se mu tady dostává, proto přidávám k dosavadním třem hvězdám ještě jednu a až se někdy zase bude bumbat, tak si nemyslete, že Bing Bang nezazní mým bytem :D(11.12.2016)

Počkat, 176. nejhorší seriál? To myslíte vážně? Vždyť je to proboha pro malé děti a podle mě to má naprosto všechno, co by správný dětský pořad měl mít. Je to ukrutně barevné, zpívají se tam veselé písničky a má to ultrakladného sportovního hrdinu, který bojuje proti "ne až tak zlému" Robbiemu Rottenovi. Nabádá to děti k pohybu a zdravé výživě, je to poměrně kreativní a myslím, že je to stoprocentně lepší, než kdejací pokemoni, robotí superopice a podobné šílenosti. Dávám poctivé 4.(8.7.2009)

• - První volbou do role Stephanie byla herečka Shelby Young, ale kvůli určitým omezením musela odmítnout. (Cheeker)