LazyTown (TV seriál)

LazyTown

Komedie / Rodinný / Hudební / Sportovní

USA / Island, 2004, 30 min

• ivishka

Vesele si přepínám kanály s domněním,že objevím něco na co se dá dívat. Opak byl pravdou...nejenže jsem nenašla nic inteligentního, ale zahlédla jsem tohle. Viděla jsem tuto pytlovinu pouze pět minut a chci zpátky svých pět minut života...Nehorázná ptákovina!!!!Nejhorší věc co jsem kdy viděla.To se raději podívám na jeden díl Hanny Montany, než se dívat na tuhle neintelgentní sračku.(11.5.2012)

• Brinkley

Kdo neviděl, neuvěří. Na LazyTown jsem narazila náhodou a celých 10 minut nevěřícně zírala, možná i s otevřenou pusou. Už vidím děti, jak se po shlédnutí této psychedelické trapárny vrhnou na sport a začnou chroupat mrkev (což asi bylo hlavním cílem tvůrců). Já měla naopak chuť vrhnout se na obrazovku a rozmlátit ji.(5.11.2012)

• aa12

Nebylo co dělat tak jsem jen projížděl kanály a narazil jsem na tohle a byl to šok jak prase. Jsem zastáncem že člověk se musí občas podívat na nějakou blbost aby se odreagoval, ale tohle je tak dementní, úchylný a nechutný že ani nevim na jakou věkovou skupinu je to zacílené, jestli pro děti do jednoho roku nebo pro úchyly v důchodu. SRAČKA EXTRA UNION!(21.6.2012)

• Martin00x

No ty vole ! Já opravdu nechápu, že do Jetix jenom svolil, aby se tam vysílala taková kravina, na rozdíl od tohoto skvostu jsou Teletabuies božský seriál. Tadyto opravdu nemá hlavu ani patu, žádný děj, ŽÁDNÝ DĚJ ! Všichni si v tom seriálu hrajou na paka, hlavně ta růžová p*** ! Z Jetixu se stává, vlastně již stal kanál, na kterém vysílají samé hovadiny ! Já, já vážně nechápu jak to může mít 23 procent. Tadytomu bych tipoval maximálně 0.5 procenta, opravdu víc ne !!! U mě 0%. Konec mého komentáře, ve kterém bych napsal spousty sprostých slov, naštěstí jsem to vydžel a sprostý jsem nebyl ! Ale co, je to jen plejtvání drahocennými slovy !!!(17.3.2009)

• pugs

Tak toto je úžasný seriál, kde hlavný hrdina skáče zo vzducholode a chce tým dokázať, aby sa malé obézne deti (samozrejme ako ja) začali hýbať, čo ma prinúti vstať a ísť sa napiť Coca-Coly. Príšerná nuda, príšerne trápne, príšerní herci, príšerné rúžové dievčatko a jej dom. -54/10... PS: Nemám rád pedofilného Sportakusa!(26.3.2009)

• - První volbou do role Stephanie byla herečka Shelby Young, ale kvůli určitým omezením musela odmítnout. (Cheeker)