• Bebacek

Ukázkový příklad toho, jak lze na filmu pokazit úplně všechno. Od námětu, přes scénář, herce, kameru, střih, zvuk, hudbu až po diletantskou režii. Tohle mi vzalo tak pět let života.(8.3.2011)

• NinadeL

Takový čistý mindfuck s upřímnými hereckými výkony, vykonstruovanou snahou zaznamenat přelom tisíciletí a velmi naivním vztahovým propletencem. Souhrnně jde o film z kolekce Krysařů, kdy účel neposvětil prostředky, nicméně v sérii Plyšových lvů působí jako pěst na oko.(9.6.2015)

• gouryella

Vzdycky me zklame kdyz vidim nepovedeby cesky film a tento je hodne spatny – od scenare, rezisery i herecke vykony.(27.7.2002)

• honajz

Hvězdička snad jen za krásu samotné Telče. V níž se díky neschopnému režisérovi potácejí neschopné a podivné postavy, o nichž vlastně nic moc zajímavého nezjistíme, nezajímají mne jako diváka, a vlastně ani nějaké napětí se nekoná, něco, čím by film měl být zajímavý, vše je tak nějak odfláknuté a nijaké.(28.12.2014)

• zputnik

Vždy se snažím v jakémkoliv filmu najít alespoň něco zajímavého, netradičního či nového. U tohoto filmu mi to však skutečně nešlo. Pro mě osobně obsahoval tolik „filmařských hříchů“ (od špatně odvedené práce všech tří tvůrců, amatérských hereckých výkonů, nevydařených scénářů atd.), že zde již není místo na jakoukoliv shovívavost. Ač nerad, není pro mě jiné cesty - odpad! Shrnuto a podtrženo: jde o snímek, který pro mě definuje nejnižší stupeň hodnocení filmů.(6.9.2003)