Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Alex North dluží peníze svému starému příteli Walterovi, který je chce okamžitě zpět. Násilím vpíchne Alexovi jedovatou látku, která jej zabije, nebude-li mu do 80 minut podán protijed... Alex má vymezený čas, během kterého musí získat peníze na splacení. Začíná nervy drásající závod s časem, na jehož konci čeká velké překvapení... (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (18)

Vojťas 

všechny recenze uživatele

Po Klepání na nebeskou bránu jsem doufal, že T. Jahn předvede něco podobně kvalitního. Režijně to sice špatné nebylo, ale ten scénář... Pozor, drobný spoiler: Prach(s)prosté spojení Zastav a nepřežiješ s J. Stathamem a Hry s M. Douglasem - to myslím mluví za vše. Nebyl to sice nejhorší pokus od našich německých sousedů, přesto si raději pusťte zmiňovanou Hru. ()

davidek 

všechny recenze uživatele

Vydržel jsem se dívat do konce, protože jsem chtěl vidět jak to dopadne a co to je za herce. Německo. . . Mluví to za vše. Občas nějaká dobrá scéna, ale nic moc. Konec je tak rochu nedomyšlenej. Když se člověk jen trochu zamyslí, tak přijde minimálně na dvě věci, které nezapadají. Podruhé už se na tenhle film nepodívám. ()

Reklama

honajz 

všechny recenze uživatele

Něco málo pozitivního by se na tom najít dalo... Hmmm... Třeba ty nepovedené scény pod závěrečnými titulky, ano! Jinak hrozný film o chlápkovi, co utíká o život, neb má v žilách sajrajt, a celé to skončí tak, že máte chuť tvůrce akorát tak nakopnout za ten veletoč v žánru. ----- Představte si, že by někdo natočil film, který je křížencem Cranka a Hry. Těžké, viďte? A teď si ještě představte, že jde o německý film. Nic proti německým filmům, ale dokud se to celé motá kolem Vražd v zahradách nebo Derricka, či dejme tomu Případ pro dva, to ještě dá tolerovat. Ale jak se vrhnou na vlastní verze čehokoliv, jako třeba jistý Uwe Boll, smrdí to propadákem na všechny strany. Producent Volker Hahn se také snaží. A režisér Thomas Jahn jakbysmet. Hrají si s obrazem tak hodně, až netušíte, která bije. A namísto displejů s hodinami nechají běžet odpočet přímo v obraze. Všichni strašně přehrávají, asi se to teď nosí. A celá ta historka je o chlápkovi, který dluží prachy, něco mu stříknou do žil, on má jen určitou dobu, aby ty prachy sehnal zpět, a tak běží o život, aby na konci filmu se to zvrtlo natolik nečekaně, že byste nejraději filmové tvůrce zabili. Ale to už bych musel těžce spoilerovat. Úvod disku zařídí nezbytný protipirát, trailery na filmy Asterix a olympijské hry, Vůně dámy v černém, V Bruggách, Blond a blondatější, jedna reklama,a to je všechno, žádné další bonusy. Pořiďte si DiVx. Mimochodem, pod závěrečnými titulky filmu běží nepovedené záběry z natáčení, vskutku veselé - ostatně jako celý film. Publikováno: 14.10.2008 ()

blackrain 

všechny recenze uživatele

Alex běží o život. Dluží velké peníze a Walter je chce zpět. Píchne do žil Alexovi nějaké svinstvo. Alexovi zbývá 80 minut života, aby sehnal peníze a dostal protijed. Nesplácet svoje dluhy je velká chyba. Měla by začít nervy drásající hra o život, nezačne. Film je chvílemi dost nudný. Němci se o něco pokusili. Zřejmě se učí točit filmy způsobem pokus omyl. Tady je to spíše omyl. ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

Skoro by se zdálo, že tohle má být celkem napínavý snímek, ale nakonec se ukázalo, že to až takový dril nebude, a to i přesto, že je zde jasně vymezený časový interval. Myslím, že z látky se dalo vykřesat rozhodně mnohem více, ale to se tvůrcům "80 Minutes" prostě nepodařilo a nakonec i celkem nudí. ()

Galerie (13)

Reklama

Reklama