poster

Nulová šance

 • Německo

  80 Minutes

Akční / Thriller

Německo, 2008, 92 min

Režie:

Thomas Jahn

Scénář:

Thomas Jahn

Hudba:

Boris Salchow

Scénografie:

Jens Ove Sparig
(další profese)
 • Vojťas
  ***

  Po Klepání na nebeskou bránu jsem doufal, že T. Jahn předvede něco podobně kvalitního. Režijně to sice špatné nebylo, ale ten scénář... Pozor, drobný spoiler: Prach(s)prosté spojení Zastav a nepřežiješ s J. Stathamem a Hry s M. Douglasem - to myslím mluví za vše. Nebyl to sice nejhorší pokus od našich německých sousedů, přesto si raději pusťte zmiňovanou Hru.(15.9.2008)

 • Aceboris
  **

  Keby to bola parodia na filmy tak to by som pochopil, no vykradat niekoho napady a spravit s toho film, sorry, toto sa nerobi. Zial nemci opat nicim novym neprekvapili aj ked sa urcite snazili. Akcia striedala akciu, no aka to nahoda, pocas celeho deja narazaju ti isty ludia opat a znova do seba ako keby nik iny neexistoval, dej vo velkom pripomina omnoho lepsiu snimku Zastav a neprezijes a na zaver Hru. No na pozretie myslim si, ze staci ved tie ksichtiky hercov pri trpeni, prezivani a prekvapeni stoja za pozretie.(25.1.2009)

 • MickeyStuma
  **

  Boj s časem pod hrozbou smrti v německé režii zůstal ve vyznění někde na půli cesty. O akci tu sice nouze není, ale je to všechno hodně takové rozvláčné. Děj jakoby tu nebyl vůbec. Vynechat v příběhu zbytečnosti, zůstala by stopáž vhodná tak akorát k nějakému TV seriálu. Námět zřejmě inspirovaný americkým snímkem 'Hra' není špatný, avšak zasloužil by si daleko lepší zpracování. Snaha o napětí sice je, ale když se vše staví hlavně na slaboduché akci bez náležitého dějového akcentu, nemohlo to dopadnout jinak.(21.4.2015)

 • kaylin
  **

  Skoro by se zdálo, že tohle má být celkem napínavý snímek, ale nakonec se ukázalo, že to až takový dril nebude, a to i přesto, že je zde jasně vymezený časový interval. Myslím, že z látky se dalo vykřesat rozhodně mnohem více, ale to se tvůrcům "80 Minutes" prostě nepodařilo a nakonec i celkem nudí.(5.4.2018)

 • davidek
  **

  Vydržel jsem se dívat do konce, protože jsem chtěl vidět jak to dopadne a co to je za herce. Německo. . . Mluví to za vše. Občas nějaká dobrá scéna, ale nic moc. Konec je tak rochu nedomyšlenej. Když se člověk jen trochu zamyslí, tak přijde minimálně na dvě věci, které nezapadají. Podruhé už se na tenhle film nepodívám.(3.1.2009)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace