Hills, The (TV pořad)

Hills, The

Reality-TV / Drama

USA, 2006

Přemýšlím, že své hodnocení změním na pět hvězd, poslední série je plná afér a skandálů a já to prostě to miluji. Seriál je velmi emoční a má skrytou a poetickou myšlenku, velmi intelektuální a nesmírně obohacující, kterou lidé kteří dávají odpad nejspíše nepochopili :) + Audrina Patridge je super sexy kost..(16.9.2010)

• kingik

Lidé, kteří hrají v tomhle seriálu jsou tak chytří, že všechno znají a všude byli. Jejich starosti bych chtěl opravdu mít. Oni ani nemají starosti v pravém slova smyslu. Jejich jediným problémem je zda se zůčastní té či oné párty, jestli na ní bude ten či ona a jestli budou vypadat atraktivně pro tu nebo onoho. Takže jeden díl a ty "moudré" lidi s "moudrými" řečmi si víc do svého obýváku nepustíte. Jasný úpadek MTV když dokáže vysílat tuhle příšernost.(12.12.2009)

• Anderton

Ahoj, jaká je párty? Je to supr, jsou tu všichni....Hlavne, že je tady Joe...bože, on je tak krásnej, chodí teď s nekým? Jo, s Johannou. To je ale mrcha, já jí ho přeberu, vždyť jsem hezčí. Jo, jasne, jdi do toho....Já se zatím pokusím o toho svalnáče u bazénu, prí je to kapitán futbalového týmu. Mená a postavy sú vymyslené, ale situácia je klasická pre tento seriál.(23.9.2012)

• chef

Keby ste nevedeli čo je dôležité v živote človeka, tak tento seriál vám dá zaručenú odpoveď. V zásade musíte byť stále cool. A kto vás môže naučiť byť viac cool ako pokrytecké modelky z LA ? Seriál je o životných rozhodnutiach a životných pravdách. Seriál vám dá odpoveď na otázku prečo je dôležité celý deň nakupovať, prečo sa ten červený volánik nehodí k tým modrým topánkam a prečo treba dobre vychádzať s ľuďmi, ktorých neznášate. No proste škola života :)(1.1.2009)

The Hills: 1.sezóna ▐ Tržby za predaj DVD v USA $3,951,166 //počet predaných kusov 140,411 (18.1.2011)