Krvavý sníh

Blood Snow

Horor / Thriller

USA, 2009, 74 min

• Campbell

Vole to byla zase jednou sračka. Čekal jsem překvapení protože sníh a horor k sobě dobře pasujou. Nicméně tenhle film začal jako sračka a skončil jako sračka, nejenom že postavy jsou strašné klišé, ale příběh celkově nedává moc smysl a navíc děsně nudí. Herci jsou příšerní a jejich neustálé utíkání sem tam je nuda o ničem. Film postrádá cokoliv co by měl pořádnej horor mít. Atmosféra nulová, gore nulové sem tam jenom kapka krve. Chudák Berryman, proč chodí do tíhlech filmů?(27.3.2014)

• Vyrida

Další z řady neuvěřitelně hloupých nízko rozpočtových filmů, jejichž obaly na nás nic netušící kolemjdoucí mrkají z trafikové vitrínky. Už od úvodních minut jde rozpoznat, jakou pak šokující pohádkou nás pan scenárista nakrmí tentokrát. Nic překvapujícího se nekoná ba co víc je to jedna velká bída. Celý film na mě působí totiž děsně odbytě a je jedno jestli za to může práce s kamerou či amatérismus všech herců ( nejspíše obojí ), ale dramatické scény byly tím to na silném bodu mrazu. Jinde se to aspoň snaží jakžtakž zachránit vraždícími scénkami, které aspoň na chvíli odvedou vaši pozornost od těch nesmyslných dialogů a hloupých nelogických situací. Zde si můžete i tuto jindy pestrou kategorii přihodit do stejného pytle k ostatním už zmíněným podmětům, protože vše je natočeno stereotypně bez nějakého nápadu a hlavně nudně s velkým N. Do toho si musím ještě přičíst osobní negativní pocity z prostředí, protože mě vážně nikdo na lyže někam do hor dobrovolně nedostane a tak hodnotím jednou hvězdičkou i když mi teď vážně není pořádně jasné, proč ten odpad zase po čase nevybalit...(5.7.2011)

• uprchlice

Neskutečně trapná pí*ovina, která si hraje na velký hollywoodský trhák. Jak toto mohl někdo vymyslet?! Režisér musel mít asi hodně upito, když se pustil do natáčení takové hov*diny jakou je "Krvavý snih". Herci jako z po*na. Netalentovaní, nesympatičtí a hloupoučcí. Sr*l mě uz od začátku. Film je bez akce, bez krve, bez čehokoliv, co by mohlo zaujmout. Suché, hořké dialogy, které divákovi akorát způsobily vyrážku a vrásky. Skupina kamarádů si jede užít volníčko na odlehlou chatu v horách. Z luxusního pobytu, kde se pije, žere a š*ká se nakonec stane krvavý masakr. Těm vymytým mladým mozkům nejspíš z toho chlastu hráblo a začali vidět duchy osadníků, které ve stejné chatce uvízli a začali se navzájem žrát. Otázka zní: Bude se historie opakovat? "Krvavý snih" je jen kus shnilého masa, ze kterého chtěli tvůrci udělat chutný steak, ale bohužel něco se pos*alo a vznikl jen blaf na talíři.(21.12.2016)

• lennyd

Měla to být báječnej oddych, daleko od civilizace, v dřevěné chatě uprostřed panenské přírody, plný lyžování, alkoholu a žhavého sexu. S touto představou vyráží šestice odrůstajících teenagerů na chatu jednoho z nich, kterou nedávno koupil. Nikdo z nich ale netuší, že chata stojí na místě, kde před několika staletími došlo k velké tragédii, kdy skupina osadníků uvězněna sněhovou bouří z nedostatku potravy začala bláznit, a poté se pojídat navzájem. Sotva se šestice ubytuje, přichází sněhová bouře... bude se historie opakovat? ... Když jsem si četl text distributora, začal jsem se tetelit blahem (zvlášť při vzpomínce na mé oblíbené Dravce). Myslím že ale můžu všechny směle uklidnit, z výše zmíněným filmem nemá Krvavý sníh lautr vůbec nic společného. O tom že se naši teenageři začnou postupně likvidovat nepochybuje nikdo, ale i to dokázali autoři tohoto filmu pěkně zpackat (již zpočátku malé osazenstvo se ještě zmenší když dvojice odjede pro pomoc a vzápětí se objeví u chaty zmrzlá). Atmosféra veškerá žádná (a už vůbec ne hororová), a jediný vizuální efekt, na kterém se autoři mohli vyřádit, a to sněhová bouře, mi svoji kvalitou velmi připomínala jeden postarší český film o nebeském představiteli na dovolené ...(1.3.2010)

• zdenny

Upozornění: Tento komentář bude shodný i k filmu "Mrtvý sníh". Věci společné: Parta zamilovaných párů se vydá na chatu do hor. Hned po příjezdu začínají prohánět sněhové skútry. Lokace chaty je opředena děsivou legendou. Rozdíly: V "Mrtvém sněhu" jde o klasickou vyvražďovačku, která je ale ke konci vyvedena ad absurdum. V "Krvavém sněhu" se spíš jedná o psychologický horror, kde zešílí jediný člen party. V "Mrtvém sněhu" jsou zombie německých vojáků slušně vyvedeny. V "Krvavém sněhu" je celkem strašidelná monotónní hudba protkaná hlasy dětí. Oba filmy mají slibné úvody, závěry ale slušné dojmy jen pokazí. Co se týče prostředků filmů (hlavních nosných linií), dech dochází dříve "Krvavému sněhu".(29.12.2009)

• - Krvavý sníh byl nominován v 10 z celkových 16 kategorií na festivalu: Los Angeles Reel Film Festival 2009. (Pumiiix)