Na cestě po Sydney (S04E34) (epizoda)

Na ceste po Sydney

Dokumentární

Česko, 2008, 25 min

Otto Kallus

Martin Čech

Miroslav Donutil (vyp.), Jiří Bartoška (vyp.)

Do Sydney se asi nikdy nepodívám, proto jsem vděčný za tento vydařený dokument. Tentokrát se mě to moc líbilo, někdy je Na cestě po... o dost slabší.(6.2.2014)

• Marek1991

Chápem, že Sydney nemá históriu ako napríklad New York, či už vôbec nie ako európske mestá Rím, Paríž, Berlín, Moskva, či Belehrad, ale žeby bola až tak nezaujímavá, aby museli ukazovať umývačov okien, tak to veru nie. Podľa mňa slabý dokument, aj keď som sa dozvedel, že obľubujú zdravý životný štýl, že tam jazdí takzvaný monorail, no inak povinná jazda ohľadom známeho mosta a opery, vlastne aj tých ich pláží a potom tie nezmysly ako to, že tam nejakí indickí filmári zrazu točili na ulici, toto nemôžem považovať za dobrý cestopisný dokument, znova skôr trapas.(4.8.2013)

Australské Sydney je taková oáza v poušti. Stačí vyjez padesát kilometrů mimo a poznáte, že tomu tak skutečně je, tedy hlavně směrem od pobřeží.(15.2.2013)