Program na ochranu princezen (TV film)

Princess Protection Program

Ako chrániť princezné

Komedie / Rodinný

USA, 2009, 85 min

Další disneyovka pro děti. Selena Gomez a Demi Lovato se sem přesně hodí a hrajou ty princezničky dokonale. Je to klasický příběh holky na střední co je opomíjená a kluk, do kterého se zakoukala je namyšlený pako. Pak je z ní hrdinka a on má najednou zájem. No prostě klasika. A do toho se tam vecpe princezna, co dělá, že je normální :D.Jako oddychovka dobrý.(8.5.2017)

• njuska

Tak já nevím. Jak tohle může mít na ČSFD 63%??? Leda, že by hlasovaly jenom dívky ve věku 7-11 let. Tady nemá cenu cokoliv psát, film je prolezlý takovými klišé, že to snad ani nemá obdoby. Myslím, že i poloimbecilní divák by dokázal tak 70% všech scén dopředu odhadnout... Kavlitou se tento film (pohádka?) řadí někam mezi "céčkovou" provenienci. Takovéhle škváry, dávají na Nově někdy ve 3/4 na 8 v sobotu ráno.(4.10.2009)

Čo čakať od televízneho filmu z Disneyho produkcie? Asi nič moc :) Ale z tohto filmíku sa vykľulo milé, nenáročné pozeranie. Niektoré vtipy mi prišli zábavné, iné nevtipné, či trápne. Avšak na moje prekvapenie hlavné predstaviteľky neboli otravné, čo bolo celkom plus. A čo filmu rozhodne nechýbalo? Predsa tradične predvídateľný príbeh, morálne ponaučenie a happy-end :) Proste ak nemáte radi sladké americké filmy pre teenagerky, tak sa tomuto vyhnite. Ja som mala asi dáku slabšiu chvíľku, preto 3* :)(26.7.2011)

• Tsuki

Trochu přemrštěné a dětinsky šílené ve stylu Spy Kids, což kapánek kazilo dojem. Přiznám se však, že jediný důvod zhlédnutí pro mě byla Selena Gomez, takže jsem nic víc neočekávala. Na jedno podívání to ale nebylo nejhorší a kupodivu jsem se i docela bavila. Myslím, že je však důležité poznamenat, že například Monte Carlo (taktéž se Selenou Gomez) dělá jako film mnohem lepší dojem, přestože má tady na csfd téměř stejné hodnocení jako tohle. Myslím, že by se mělo rozlišovat mezi lepšími filmy pro mladé (které, ač v nich jde hlavně o zábavu a případně romantiku, mají pěknou atmosféru a možná i nějakou tu myšlenku) a filmy jako je tenhle, které jsou už přece jenom blíže nějaké vyumělkované slátanině. Škoda, že většina lidí hází tento typ filmů do stejného pytle a dále nerozlišuje. ~(2,2)~(7.2.2012)

Net/// Obsazení 6/10 Děj 5/10 Hudba 6/10 Efekty 6/10/// +zaujala Selena Gomez, a trochu i Demi Lovato, příběh, nálada snímku -na můj vkus už moc přepálené, přeplácané, moderní a trapné (aspoň v některých momentech)/// Tento film je na té pomyslné hranici kdy se na něj ještě dá dívat, aniž by jste museli studem strkat hlavu do písku, za to že se na něj díváte. Je ale taky fakt, že jsem se na to díval sám a před nikým jiným bych si to nelajznul. Tohle je film, který vyběhl z Disneyho stáje a je určen převážně a především holkám cca do 15ti let. Myslím si, že pro ně to bude hezký film, takový na jaké jsme před lety koukali i mi, když nám bylo míň. Je ovšem škoda, že autoři úplně pozapoměli na starší publkum. Protože jak víme jsou pohádky na které se může divat celá rodina včetně babičky. V tomto případě to neplatí a je to škoda./// Celkem 56%///(5.10.2009)

• - Selena Gomez bola pôvodne obsadená do úlohy Rosie a Demi Lovato do úlohy Carter. Neskôr sa rozhodlo o prehodení rolí, čo obe dievčatá ocenili. (ThomasCrown)

• - Natáčelo se od 14. března do 18. dubna 2008 v Portoriku. (griph)

• - Keď sa Rosie snaží zapadnúť za pomoci grgania, pije malinovku s názvom "D&M! Cola". Názov sa vďaka typu písma a výslovnosti číta ako "DEMI Cola". (ThomasCrown)