Program na ochranu princezen (TV film)

Princess Protection Program

Ako chrániť princezné

Komedie / Rodinný

USA, 2009, 85 min

• Aljak

Rád si občas pozriem aj rozprávky takéhoto princeznovského typu, ale táto ma zrovna až tak nezaujala. Je mi jasné, že od takéhoto typu rozprávok nemôžem žiadať nejaký komplikovanejší dej a posolstvo ako to, že dobro a pravda napokon zvíťazia (kiežby to tak fungovalo aj v reálnom svete). Neviem prečo, ale Selena Gomez na mňa nepôsobí absolútne sympaticky (ani tu, ani v iných jej filomoch), no s Demi Lovato je to o kúsok lepšie - u nej je aspoň tá sympatia.(28.12.2012)

Čo čakať od televízneho filmu z Disneyho produkcie? Asi nič moc :) Ale z tohto filmíku sa vykľulo milé, nenáročné pozeranie. Niektoré vtipy mi prišli zábavné, iné nevtipné, či trápne. Avšak na moje prekvapenie hlavné predstaviteľky neboli otravné, čo bolo celkom plus. A čo filmu rozhodne nechýbalo? Predsa tradične predvídateľný príbeh, morálne ponaučenie a happy-end :) Proste ak nemáte radi sladké americké filmy pre teenagerky, tak sa tomuto vyhnite. Ja som mala asi dáku slabšiu chvíľku, preto 3* :)(26.7.2011)

Další disneyovka pro děti. Selena Gomez a Demi Lovato se sem přesně hodí a hrajou ty princezničky dokonale. Je to klasický příběh holky na střední co je opomíjená a kluk, do kterého se zakoukala je namyšlený pako. Pak je z ní hrdinka a on má najednou zájem. No prostě klasika. A do toho se tam vecpe princezna, co dělá, že je normální :D.Jako oddychovka dobrý.(8.5.2017)

• nash.

Vezmi Bravíčko, MTV, Disneyho, Bodyguarda, Protivný sprostý holky, zamíchej protřepej a nalij do formy standardní televizní středoškolské teen komedie. Výsledkem je naivní pohádka určená primárně princeznám školou povinným, která si nedělá si hlavu s realitou ani reáliemi, občas pobaví nějakým jednoduchým vtípkem, občas pobaví nechtěnou komikou, ale se spokojenými dcerami po boku se dá přežít bez újmy na dobré náladě.(23.10.2013)

• njuska

Tak já nevím. Jak tohle může mít na ČSFD 63%??? Leda, že by hlasovaly jenom dívky ve věku 7-11 let. Tady nemá cenu cokoliv psát, film je prolezlý takovými klišé, že to snad ani nemá obdoby. Myslím, že i poloimbecilní divák by dokázal tak 70% všech scén dopředu odhadnout... Kavlitou se tento film (pohádka?) řadí někam mezi "céčkovou" provenienci. Takovéhle škváry, dávají na Nově někdy ve 3/4 na 8 v sobotu ráno.(4.10.2009)

• - Natáčelo se od 14. března do 18. dubna 2008 v Portoriku. (griph)

• - Keď sa Rosie snaží zapadnúť za pomoci grgania, pije malinovku s názvom "D&M! Cola". Názov sa vďaka typu písma a výslovnosti číta ako "DEMI Cola". (ThomasCrown)

• - Väčšina filmov, v ktorých Selena Gomez hrá, obsahuje nejaký odkaz na jej úlohu v seriáli Kúzelníci z Waverly. Aj v ňom, aj vo filme Ako chrániť princezné, jej postava zachraňuje kamarátku pracujúcu v obchode s mrazenými jogurtmi po tom, čo ho stroj na výrobu jogurtu začne nekontroľovateľne dávkovať. (ThomasCrown)