Program na ochranu princezen (TV film)

Princess Protection Program

Ako chrániť princezné

Komedie / Rodinný

USA, 2009, 85 min

Od tohohle filmu sem čekala vážně víc. Když sem si přečetla kdo tam hraje tak sem si myslela že to bude vážně dobrý film, ale když sem se na něj koukla byla sem docela zklamaná. Nápad byl sice dobrý, ale režisér to asi moc nedomyslel. A také mě docela zarazilo to že Selena Gomez hrála normální holku a Demi Lovato princeznu, já ososbně bych to otočila, ale tak to je jenom můj názor.Ale stejně myslím že když tam hráli řekněme hvězdy jako jsou Selena Gomez a Demi Lovato tak by to mohl být mnohem lepší film.(20.4.2011)

• njuska

Tak já nevím. Jak tohle může mít na ČSFD 63%??? Leda, že by hlasovaly jenom dívky ve věku 7-11 let. Tady nemá cenu cokoliv psát, film je prolezlý takovými klišé, že to snad ani nemá obdoby. Myslím, že i poloimbecilní divák by dokázal tak 70% všech scén dopředu odhadnout... Kavlitou se tento film (pohádka?) řadí někam mezi "céčkovou" provenienci. Takovéhle škváry, dávají na Nově někdy ve 3/4 na 8 v sobotu ráno.(4.10.2009)

Jednoduchý film, nic pro náročného diváka, zařadila bych to do skupiny mladších diváků, děj byl a já mu nemám co vytknout, možná to, že se některé scény moc táhly, ale jinak příjemný film, určitě bych doporučila těm divákům, kteří podobné filmy vyhledávají a pro ty, kteří je moc v lásce nemají, se na ně ani nedívejte, nemá cenu ztrácet nad nimi Váš drahocenný čas.(27.10.2015)

Příjemná podívaná od Disney'e pro celou rodinu i jejich ratolesti, Selena Gomez ve spojení s Demi Lovato do svých rolí dali úplně všechno a ani film o princezně v "obyčejném" světě nebyl vůbec k zahození, mě osobně se to celkem líbilo. Podle mého názoru je to nejlepší film, co kdy byl na Disney Channelu odvysílán (kromě tří dílů HSM), proto hodnotím průměrně.(30.9.2011)

• nash.

Vezmi Bravíčko, MTV, Disneyho, Bodyguarda, Protivný sprostý holky, zamíchej protřepej a nalij do formy standardní televizní středoškolské teen komedie. Výsledkem je naivní pohádka určená primárně princeznám školou povinným, která si nedělá si hlavu s realitou ani reáliemi, občas pobaví nějakým jednoduchým vtípkem, občas pobaví nechtěnou komikou, ale se spokojenými dcerami po boku se dá přežít bez újmy na dobré náladě.(23.10.2013)

• - Keď sa Rosie snaží zapadnúť za pomoci grgania, pije malinovku s názvom "D&M! Cola". Názov sa vďaka typu písma a výslovnosti číta ako "DEMI Cola". (ThomasCrown)

• - Selena Gomez bola pôvodne obsadená do úlohy Rosie a Demi Lovato do úlohy Carter. Neskôr sa rozhodlo o prehodení rolí, čo obe dievčatá ocenili. (ThomasCrown)

• - Väčšina filmov, v ktorých Selena Gomez hrá, obsahuje nejaký odkaz na jej úlohu v seriáli Kúzelníci z Waverly. Aj v ňom, aj vo filme Ako chrániť princezné, jej postava zachraňuje kamarátku pracujúcu v obchode s mrazenými jogurtmi po tom, čo ho stroj na výrobu jogurtu začne nekontroľovateľne dávkovať. (ThomasCrown)