Když je malá pohádková země napadena zlým diktátorem, je princezna Rosalinda převezena do ochranného programu na Zemi ve Wisconsinu kde se pod svým novým jménem Rosie (Danni Lovato) musí za pomoci Carter (Selena Gomez) naučit chovat jako obyčejný teenager. Rosie na oplátku pomůže Carter s královským chováním a s láskou... (chmíří)

viperDavid

Ani pořádně nevím proč dávám 2 hvězdy. Možná proto, že jsem se dokázal dodívat do konce. Selena Gomez se mi vždy líbila jako holka i když hrát moc neumí. Nevím jsem z toho takovej všeljakej unavenej. Hrozná trapárna, ale bohužel i takové se točí ()

MiGi87

Na první pohled se to tváří hrozně, ale nebyla to až taková pitomost, za jakou se to samo dobrovolně vydává. 50% ()

Ivusha

Disney Chanell je vymývárna dětských mozků... ale tohle nebylo až tak šílené jako jiné počiny:-) Koukala jsem na to se svou šestiletou neteří, která to žrala... takže pro někoho to asi přecijen bude;-) ()

Adramelech

Hrozný slaďák určený dospívajícím děvčátkům. Ta jedna hvězdička je za "holku od návnad".  Trefný komentář: Deimos. ()

Ondis

Příjemná, milá pohádka. Sympatické herečky. Děj je jednoduchý, přesně víme, jak to celé skončí. Lepší 3* ()

ThomasCrown

Ide o TV film, vlastne rozprávku a veľmi príjemnú. Nie vždy sa podarí natočiť ju tak dobre. Filmové prostredie (juh USA) vybraté podľa môjho gusta a Selena Gomez? Kam ten Disney chodí na tie baby?:) Nuž, určite si ju pozriem aj v nejakom ďaľšom filme. ()

suzanne1997

Jednoduchý film, nic pro náročného diváka, zařadila bych to do skupiny mladších diváků, děj byl a já mu nemám co vytknout, možná to, že se některé scény moc táhly, ale jinak příjemný film, určitě bych doporučila těm divákům, kteří podobné filmy vyhledávají a pro ty, kteří je moc v lásce nemají, se na ně ani nedívejte, nemá cenu ztrácet nad nimi Váš drahocenný čas. ()

mala_kea

Opět se nejedná o klasickou komedii, ale spíše o novodobou pohádku, neboť takové paskvily se jen tak nevidí. Nemám nic proti pohádkám, ale tohle bylo až příliš dětské pro dospělého člověka. Nápad to byl zajímavý a určitě je to mnohem lepší než třeba Harry Potter nebo podobné nesmysly. Mě to však stále nenadchlo tak, jak bych si představoval ()

xavierr13

Po smrti svôjho otca sa má princezná Rosalina (Demi Lovato) stat kráľovnou. Skôr než dôjde ku korunovaní, tak jej postavenie ohrožuje diktátor susednej zeme. Agentúra pre ochranu princezien začne rýchlo jednat a princezny sa ujímá tajný agent Manson, ktorý za pomocou svojej dcéry Carter (Selena Gomez) sa z Rosaliny snaží urobyt úplne normálne dievča zo stredním menom Rosie. Presto všetko ako sa Rosie snaží zapadnút, svojim chovaním na seba stále upozorňuje. S blížiacim sa plesom sa vo škole stává rýchlo oblúbená a to Carter nesie zpočiatku trochu tažko. Medzi obomi dievčatami je veľmi silné kamarádské puto a postupne na to prichádza aj Carter. Obe dievčatá si dajú navzájom čo preto. Z jednej sa stáva silná budúca kráľovna a zachrání svoju zem a druhá konečne objaví svoje pravé já a prebudí v sebe trochu tej princezny. . ()

alambert odpad!

Mám dojem, že rozpočet natáčení tohoto kousku byl asi tak 1000$ a scénář napsala 16-ti letá dívka za to, že za ní producent zaplatí kauci. :-D Asi bych filmu dal hvězdičku za Selenu Gomez, kdyby tam nehrála taky Demi Lovato. V tomhle případě ale krása Seleny akorát tak vyváží hnusnost Demi Lovato, takže zvracet jsem nešel, ale honocení zůstane na Odpad! :-D ()

nikushaa

Čo čakať od televízneho filmu z Disneyho produkcie? Asi nič moc :) Ale z tohto filmíku sa vykľulo milé, nenáročné pozeranie. Niektoré vtipy mi prišli zábavné, iné nevtipné, či trápne. Avšak na moje prekvapenie hlavné predstaviteľky neboli otravné, čo bolo celkom plus. A čo filmu rozhodne nechýbalo? Predsa tradične predvídateľný príbeh, morálne ponaučenie a happy-end :) Proste ak nemáte radi sladké americké filmy pre teenagerky, tak sa tomuto vyhnite. Ja som mala asi dáku slabšiu chvíľku, preto 3* :) ()

Cheeker

Jedna z největších stupidit, co jsem kdy viděl. Ale na druhou stranu, někdy to bylo tak hloupé, že jsem se musel smát. Jedna hvězda. ()

cheonsacz

Příjemná oddechová komedie pro teenagery. Ničím nepřekvapí, hudba nijak neoslní (nejvíce mě zaujala závěrečná píseň, jinak jsem hudbu nevnímala vůbec) a nedá se čekat, že z toho padnete na zadek. Přesto je tu pár vtipných momentů a na strávení nedělního odpoledne s hrnkem čaje, úplně ideální. ()

sWONDER

Na tuto "špecialitku" (vlastne ono to nemusí byt, až také zle pokiaľ ste 12 ročná puberťáčka ) som náhodou narazil v TV a dopozeral som to iba kvôli Selene :) ()