Když je malá pohádková země napadena zlým diktátorem, je princezna Rosalinda převezena do ochranného programu na Zemi ve Wisconsinu kde se pod svým novým jménem Rosie (Danni Lovato) musí za pomoci Carter (Selena Gomez) naučit chovat jako obyčejný teenager. Rosie na oplátku pomůže Carter s královským chováním a s láskou... (chmíří)

Scraffy

Príbeh nie je nič prevratného, ale má to celkom príjemnú atmosféru. Sami tvorcovia vedeli, že nerobia vec, ktorá bude zbierať ocenenia jedno za druhým, ale predovšetkým chceli urobiť teen vec a to sa im podarilo. Takže to cením. ()

Renie42

Takový disneyovský průměr, nenadchne, neurazí, ale díru do světa to neudělá. Taková kýčovitá zápletka, která se dala tak nějak očekávat. ()

zuzzuli

Přiznávám není to úchvatné, ale pěkný to bylo. Selenu mám navíc celkem ráda hlavně ze seriálu Kouzelníci z wawerly, kde hodně zazářila. Jo je to, o něco horší než 4 hvězdy, ale co, tento film je hezký, teenagerský takže já jsem spokojená :-) ()

TheBrain

To je taka sracka ze moj pes sere lepsie filmy, ale 1 za to ze som sa raz zamial. Ale je to stupidna americka teenagerska blbost. Ziadny zmysel, idea, alebo vlastne cokolvek ()

dadoool

Další disneyovka pro děti. Selena Gomez a Demi Lovato se sem přesně hodí a hrajou ty princezničky dokonale. Je to klasický příběh holky na střední co je opomíjená a kluk, do kterého se zakoukala je namyšlený pako. Pak je z ní hrdinka a on má najednou zájem. No prostě klasika. A do toho se tam vecpe princezna, co dělá, že je normální :D.Jako oddychovka dobrý. ()

Teachman

Námět a zápletka: 4/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 3/10 ... Celkový dojem: 4/10. ()

njuska

Tak já nevím. Jak tohle může mít na ČSFD 63%??? Leda, že by hlasovaly jenom dívky ve věku 7-11 let. Tady nemá cenu cokoliv psát, film je prolezlý takovými klišé, že to snad ani nemá obdoby. Myslím, že i poloimbecilní divák by dokázal tak 70% všech scén dopředu odhadnout... Kavlitou se tento film (pohádka?) řadí někam mezi "céčkovou" provenienci. Takovéhle škváry, dávají na Nově někdy ve 3/4 na 8 v sobotu ráno. ()

AmunRa

Kdyby si tvůrci odpustili organizaci "Program na ochranu princezen", mohl to být koukatelný film pro dívky do 14 let. ()

valhallach

Rozumiem že tento skvost mohol dopadnúť aj horšie (avšak nie oveľa horšie). Dve hviezdičky, pre ktoré som sa rozhodol ja, je ale maximum čo príčetný divák môže tomuto dielu udeliť. Za normálnych okolností by som sa rozhodoval medzi 1 hviezdičkou alebo "odpadom" avšak moje milosrdné hodnotenie odôvodňuje moja viera že herci ktorí v tomto filme "hrali" zaň dostali zaplatené iba jedlom (t.j. verím že úbohá kvalita filmu je dôsledkom najmä nízkeho budgetu, ktorý neumožnil réžii zaplatiť reálnych hercov alebo natáčať scény viac ako na 1. pokus.) ()

Fareo

Hezká a vcelku příjemná Disney rodinná komedie. Na Demi se koukat dá, ikdyž to pokaždé pravidlem není..:-) ()

ladymarmelad

Od tohohle filmu sem čekala vážně víc. Když sem si přečetla kdo tam hraje tak sem si myslela že to bude vážně dobrý film, ale když sem se na něj koukla byla sem docela zklamaná. Nápad byl sice dobrý, ale režisér to asi moc nedomyslel. A také mě docela zarazilo to že Selena Gomez hrála normální holku a Demi Lovato princeznu, já ososbně bych to otočila, ale tak to je jenom můj názor.Ale stejně myslím že když tam hráli řekněme hvězdy jako jsou Selena Gomez a Demi Lovato tak by to mohl být mnohem lepší film. ()

Tomasek.

Obsazení ? 8/10 , děj průměrný , efekty skvělé a hudba též . Selena Gomez má prostě kouzlo , které mě tak do ní vtáhlo , že jsem nevěděl jak ven , omlouvám se , ale já nemůžu jinak než 4* ()

lucika999

Ďalší teenagerský film s Demi Lovato a Selenou Gomez v hlavných úlohách. Celkový dojem super. Teenagerský film ako vyšitý! ()