Jediná dívka čelí apokalyptické budoucnosti lidstva.
Je tomu již dvacet let co jaderné exploze málem vyhladily lidstvo. Ti co se zachránili žijí v podzemí a nad pokračováním lidského rodu visí velký otazník. Sarah je obyčejná dívka, která otěhotní – po patnácti letech je tak prvním člověkem, který by mohl počít další pokolení. Ale dříve než Sarah porodí svého potomka, musí cestovat za hranice Jižního koridoru, přes zakázané pustiny a zdecimovaná města.
Pomocí radiostanice se spojí s dalšími co přežili. Bohužel ne všichni mají dobré úmysly. Skupina tak musí nejen stanovit nové hranice, ale také čelit nečekanému zlu a zachránit tak budoucnost lidstva. (oficiální text distributora)

Snakefinger odpad!

20 let natvrdo, nebo spíše doživotní těžký žalář vydavatelům z žumpy DVD edice za tenhle výměšek nejnižších kalných vod. ()

Machaut odpad!

U filmu jsem 2x usnul. Dodíval jsem se na něj s přetáčením. Hrůza a děs, snad nejnudnější film s naprosto nulovým dějem, co jsem kdy viděl. Nedoporučuji - odpad! ()

lukke87

Čekal jsem postapokalyptickou atmošku jako je ve Falloutu, Šíleným Maxovi nebo Vodním světě, ale to bych chtěl zřejmě příliš... Chcete zaručeně usnout? Stačí 10minut. ()

Hrobař odpad!

S odpadem šetřím, ale tady je plně zasloužený. Lituji i té desetikoruny co jsem za film dal. Vydržel jsem bez přetáčení prvních 40 minut a jsem na sebe svým způsobem hrdý. Totální nelogickej marast, plenej nesmyslů, nechutnejch dialogů, absolutně retardovanejch postav ..... Už hodně dlouho jsem neviděl nic tak hrozného. ()

zanvalzans odpad!

Ludia chodia ako blbečkovia trúchliaci za peknou minulosťou.Sem tam niaka amaterska prestrelka a efekty skazeného mesta tu neboli žiadne.Radšej ich tu nedali,lebo by to nepochodilo dobre.Len dva zábery na bordel rozhádzaný po ulici s ktorého sa ešte dymilo.No proste hovadina! ()

Ajfist odpad!

Už to,že si tvůrci myslí,že by jedna těhotná vytrhla vymírající lidské rase trn z paty,je dost úsměvné.Připadá mi jako by film točili školáci páté třídy na ZŠ.Film je hloupoučký už od samého začátku.Tohle je naprosté dno odpadu. ()

Molerat

žádná výrazná pointa, nic moc děj, jediné co se mi líbilo byla závěrečná scéna kdy pod pozadím pěkné country písničky sejmou Michaela.Jinak nuda. ()

Igwar

Príbuzný názov zvádza k očakávaniu niečoho podobného ako 28 dní potom alebo 28 týždňov potom a to je hlavný dôvod veľkého sklamania, ktoré sa pri pozeraní tohoto filmu dostaví. Titulky prezrádzajú, že film vznikol podľa divadelnej (pravdepodobne, ak nie rozhlasovej) hry a to je dôvod prečo je taký aký je. Téma, ktorá plnohodnotne vydá pre divadelné spracovanie, už nemusí byť dosť dobrá pre film a toto je výsledok. ()

JARDAHONDA odpad!

Apokalyptické žánry jsou cool... Tento film je jeden velký průser.. Znuděná slátanina, která v podstatě trvala po celou dobu filmu.. Čekal jsem aspon malý rozjezd, ale " ani obraz ani zvuk " Ps : original dvd jsem ihned po zhlédnutí vyhodil..Tento film je opravdu odpad a ztráta času !! ()

Tomrou odpad!

Představte si, že já si to koupil. Na to sedá ani dodívat, poprvé co jsem rozstřihal DVD a nepoužil ho ani jako podložku pod čaj. Prostě sračka. [0%] ()