Jediná dívka čelí apokalyptické budoucnosti lidstva.
Je tomu již dvacet let co jaderné exploze málem vyhladily lidstvo. Ti co se zachránili žijí v podzemí a nad pokračováním lidského rodu visí velký otazník. Sarah je obyčejná dívka, která otěhotní – po patnácti letech je tak prvním člověkem, který by mohl počít další pokolení. Ale dříve než Sarah porodí svého potomka, musí cestovat za hranice Jižního koridoru, přes zakázané pustiny a zdecimovaná města.
Pomocí radiostanice se spojí s dalšími co přežili. Bohužel ne všichni mají dobré úmysly. Skupina tak musí nejen stanovit nové hranice, ale také čelit nečekanému zlu a zachránit tak budoucnost lidstva. (oficiální text distributora)

PanPes odpad!

Tenhle film bych si nepustil ani 20 let po prvním shlédnutí - neskutečná sračka... Měl sem vůli dát tomu šanci jelikož mám rád postapokalyptickou fikci, ovšem tohle je obrovská ztráta času. ()

waska odpad!

Film úplně o nočem, mizerní herci a víc k tomu snad ani nemusím dodávat. Ještě snad, že celý film provází příšerná hudba. Silně nedoporučuji, ztráta času. ()

Banehallow odpad!

Tomuto "filmu" chybí úplně všechny atributy k tomu, aby se filmem mohl nazývat. Příběh, napětí, psychologie postav, ničeho takového se v tomto komorním snímku nedočkáme. Jediným kladem je, že si Jim Torres uvědomil, že režírování nebude tou správnou cestou. Ani tím si však jednu hvězdičku nevysloužil. ()

Dubron odpad!

O co tady sakra jde? Na tomto snímku NENÍ jediná věc, která by se dala vyzdvihnout. Zajímavý komentář: T2 (║Rozpočet $1milión║). Prosím příšte ty peníze dejte radši na charitu, ať jsou alespoň trochu prospěšné. ()

Likan7 odpad!

Co to doprdele bylo? Teď budu několik dní přemýšlet co jsem to vlastně viděl, protože vím jen že tam hrála country hudba. V postapo filmu. Slovy mého bývalého kolegy: " ó dió"... ()

wOOzIe

krávovina na ntou, udělal sem děsnou chybu, sppletl sem si to s ´´trošičkuku´´ kvalitnější britskou tvorbou... no nicméně začátek vypadá docela slušně, ač absolutně neoriginálně a přebytečně....pak jedna neoriginalita za druhou splácaná dohromady a vysledek...... blbost.. prominte mi ale režisér je naprostý amatér, a všichni kolem něj včetně herců.... Je to naprosto o ničem ilm , který se nemůže vyplatit točit, protože na to jít do kin nemá a na dvd si to nikdo nekoupí..... ()

Doomer odpad!

Postapokalypticke fantazy to me melo varovat. Postavy tezko uveritelne a kazdej pomalu mluvi jakoby nedelal nic jineho nez cetl straznou vez. Za takovy film by se reziser mel asi ukrizovat (nejlepe sam dobrovolne aby nemusel snaset dal takovou ostudu) ()

Bossi123

Musím říct, že navzdory špatnému hodnocení spousty lidí se mi tento film moc líbil. Jasně, není to žádný áčkový superfilm, celý příběh je jedno velké klišé a není to nic supr napínavého, nicméně musím ocenit hudbu, ta byla podle mě povedená a herecké výkony musím vyzdvihnout především u Azura Skye a Reg E. Cathey, které považuji za kvalitní. ()

Berilac

Podstandardne bcko, ktore je na moj vkus velmi vlekle, bez akejkolvek zapletky, zanroveho zaradenia - prechadza od akcnej sci-fi az po 20 sekundove road movie. Snazi sa filozofovat bez toho, aby to filozofanie malo nejaky zmysel. Jedinym svetlym bodom tohoto filmu je vyborna hudba, ktora tak nejak patri k post apo a tak nejak cakam, ze raz hudba v buducnosti bez zdrojov hravat bude. ()

Ponocnej odpad!

Dalsi film co je naprostej odpad. Nuda od zacatku az do konce, moralizovani,Buh,atomovky,doktorove mystiky,hodne nudne prestrelky, hodne ocividne pasti a neuveritelne hloupy hrdinove dej i film..... doporucuji se obloukem vyhnout ()

pmultimix odpad!

Tak takový film je synonymum pro slovo ODPAD. Něco tak hloupého, nudného, zdlouhavého jsem ještě neviděl. Já jsem tušil (a je to opravdu hodně poznat), že to bude brak už po deseti vteřinách. Žádný úvod, žádný komentář před filmem, co se stalo, jaký druh tragédie. Jedná se o poválečné období po použití jaderných zbraní, přesto jsem lidé venku, chodí se tam neustále bez obleku, nosí se předměty do chýší/krytů (většinou obyčejný sklep domu, nechápu, co je to za ochranu). Z nějakého nespecifikovaného důvodu (možná mi v té nudě utekl, rptoože jsem marně čekal, až se něco stane, ale nestalo se, film začal a začátek pokračoval až do konce, nic se nestalo) jsem nepostřehl, proč se hrdinové chtějí dostat tam, kam chtějí, rpoč je někdo z nějaké pevnosti chce zničit a získat dítě, které má porodit jedna žena, která s hlavními hrdiny jde tam, kam se všichni snaží dostat :-)) Podotýkám, že se všichni pohybují pěšky nebo polorozpadlým Fordem Ranger bez obleků (ta těhotná také) po povrchu zasaženém radiací. Stačí se podívat na Černobyl po dvaceti letech, jak skvěle se tam všude prochází bez obleků, to by se vám dozimetr nedozvonil. Takhel si představuji doslova brak a myslím, že směle může konkurovat nejhoršímu filmu všech dob, co jsem kdy viděl: duch podzemí. Stojí za shlédnutí, abyste viděli, co je možné natočit ... ale varuji, bude to nudný večer ()