Dwight Terry přijíždí do Nového Mexika, aby v malém městečku Santa Paula pracoval jako zástupce šerifa. Ve městě je vysoký počet pohřešovaných dívek. Přijíždí také Diana Kelperová, která chce pracovat v restauraci. Ukáže se však, že nejde o restauraci, ale striptýzový bar. Diana touží po lepším životě a musí vydělat víc peněz, proto se rozhodne, že bude nabízet své mladé tělo klientům z podřadných barů. V blízkosti je však sériový vrah, který loví mladé prostitutky zastřelením z kuše. Nahá dívka uprostřed lesů a vražedný maniak v jejich patách. Dokáže zástupce šerifa Dwight zastavit smrtelně nebezpečného psychopata? (CS Film)

Fallen_One

Podobný námět jako v Rovdyr/Manhunt s tou výjimkou, že tady je naháněna vždy jen jedna dívka a to uprostřed...něčeho jako lesostep. Z tohohle scénáře šlo vytřískat mnohem víc, první polovina se táhla a některé scény mohly nabídnout víc detailů. Druhá polovina už byla o trochu lepší a průměr zachraňuje překvapivý masakr. Je možná zajímavé sledovat běhající nahou holku, ale chyběla tomu pořádná atmosféra. Trochu mi to připomínalo MacGyverovský nádech...tím míněno, že film by mohl být natočený na začátku devadesátých let (a nikdo by si toho nevšiml) a ne před dvěma lety. ()

Khumbac

Příjemný thiller...Hlavně mužové se ve druhé čtvrtině filmu nasytí ladnými křivkami, vystrašené a šokem poháněné, hlavní představitelky utíkající Mojavskou pouští. Ve filmu prvně spatřujeme příjezd hrdinky do města za novou prací a v druhé linii totéž u nějakého policajta. Mezi těmito událostmi se seznamujeme s lovci a dalšími obyvateli města. Samotný thiller začíná, když vyznamenaný lovec unese hrdinku autem a pak ji letadlem transportuje do pouště - tam začíná hon. Stane se z lovce kořist? ()

farmnf

Je to celkem nářez. Tvůrci využili toho, že je-li člověk nahý a vystrašený, že ho někdo zabíjí, je ještě vystrašenější než kdyby byl oblečený. Myslím, že je to průměrný thriller, avšak velmi dobře zahraný. Představitelka ústřední postavy je velice krásná, nelze si toho nevšimnout, většinu času na place absolvuje nahá. Závěr je poněkud optimistický, dá-li se to o mučené oběti v kontextu děje prohlásit. Já se u tohoto filmu nenudil, uznávajíce, že o umění se nejedná. ()

PetrPan2

Děj tohoto snímku byl pravděpodobně inspirován skutečným sériovým vrahem Robertem Hansenem. Ten v první polovině osmdesátých let dvacátého století unášel na Aljašce převážně prostitutky, které pak vysadil v divočině, aby je mohl lovit jak zvěř. Snímek Naked Fear se namísto Aljašky odehrává v Novém Mexiku, avšak děj je podobný. Pochvalu si zaslouží především představitelka hlavní role Dannielle De Luca, která polovinu filmu musí běhat nahá po lese, což není žádný med. Děj tohoto snímku není nijak zvlášť strhující a ani herecké výkony nejsou bůhví jak skvělé, jedno pozitivum však přece jen má. Zatímco ve většině amerických filmů, můžete zobrazit mučení oběti co hrdlo ráčí, nahota (mám na mysli tu ženskou) je kolikrát tabu nebo se s ní šetří, aby film byl přístupný alespoň od šestnácti (je-li jeho ambicí jít do kin). Tady je to naopak. Násilí tu není prakticky vůbec explicitně zobrazeno, za to nahotou se nešetří :o) ()

zdenny

Tomuto filmu by slušelo datum vzniku o deset, lépe však o dvacet let dřívější. Potom by i mé hodnocení bylo vyšší. Takhle se jedná jen o čerpání z již vyschlé studny. Film byl velice jednoduchý, na druhou stranu pro jedno podívání neurazí. PS: Zajímalo by mě, kolik diváků si neuvědomilo tři mrtvé (otec a dva synové) jen proto, že „fandilo“ lovené dívce. Filmy nám někdy přinesou takovéto zvláštní paradoxy. Je jedno, kolik zemře nevinných lidí, důležité je, že přežije hlavní postava. Jenže pro ženu (která ve filmu neexistovala) byly těmi hlavními postavami manžel a synové. ()

Dethecus odpad!

Čekal jsem jestli toho amatérsky namalovaného hada sežere nebo jestli odletí tím trapným digitálním letadlem xD ()

Holina

Zvláštností tohoto kousku je, že tu takřka po celou dobu stopáže běhá nahá děvucha po stepi. A je to celkem nuda ()

Adramelech

Je škoda, že podobné snímky neběžely v kinech za socialismu. Jednak by občanům nenásilnou formou přiblížily, zač je toho v kapitalismu loket, jednak by měly rekordní návštěvnost, neboť tam po velkou část filmu běhala přírodou úplně nahá pěkná ženská. Komunistický režim se však vyznačoval zvláštním puritánstvím a nahotou se ve filmech i jinde v kultuře velmi šetřilo. Není bez zajímavosti, že v roce 1968, kdy u nás probíhal obrodný proces, někdy též nazývaný plíživá kontrarevoluce, bylo jedním z prvních projevů relativní svobody, jež tehdy panovala, povolování striptýzových představení. Říkalo se tomu „krása bez závoje“. Soudruzi z odborů kultury národních výborů striptýzová vystoupení celkem ochotně povolovali, aby ukázali, že nejsou konzervativní, nýbrž že jdou s dobou; jinak by totiž jejich minulé zásluhy, zvláště ty z padesátých let, mohly přestat být zásluhami a stát se něčím úplně jiným. Ostatně leckdy se jich na souhlas ani nikdo neptal. Po zasedání pléna ÚV KSČ v dubnu 1969 se striptýz coby buržoazní přežitek zase zakázal. Když u nás v roce 1989 socialismus skončil, stal se striptýz téměř symbolem nově nabyté svobody. Nadšené amatérky jej předváděly nejen v luxusních barech, ale i zakouřených putykách. Ještě v době předkovidové byla v některých restauracích běžná obsluha nahoře bez, někdy i dole bez. Potom se časy změnily. Nucená lockdownová izolace ruku v ruce s postupující digitalizací vedly k tomu, že se sex zčásti přesunul do virtuálu a začal se praktikovat přes webové kamery. Kromě toho vynalezení celé řady nových pohlaví zkomplikovalo mladé generaci orientaci v sexuální problematice. Dnes, kdy v ČR podle oficiálních statistik tři miliony domácností žijí pod hranicí chudoby a další jeden milion domácností na hranici chudoby, mají lidé jiné starosti než okukovat nahé ženské. – Tohle všechno se mi honilo hlavou při sledování tohoto veskrze zdařilého a až do konce napínavého filmu. ()

Garch

Krutější než bych čekal. Tak úchylné, až je to částečně dle skutečnosti ( Robert Hansen zavraždil na Aljašce as 21 žen, které unášel, aby je mohl nahé pronásledovat a lovit). Na natáčení asi moc peněz nebylo, ale režisér nevyřešeného případu (1988) si i ve zcela jiném žánru poradil. ..PS: jen ta poslední minuta je už přidaná jaksi navíc.. ()

Illy

Nebylo to špatné, kratší stopáž by ale filmu svědčila. Respekt herečce která v buši opravdu pobíhá nahá:-) ()

Deratizer

První půlka filmu nuda, v druhé se už začalo něco dít, ale jakoby k té první půlce ani nepatřila, náhlá změna prostředí a atmosféry. No a ani ta druhá půlka nic extra. Kdyby se hned od začátku filmu rozjel pořádnej masakr, mohlo to být na lepší hodnocení, takhle zůstávám u dvou hvězdiček. ()

Hapretor

... bylo to fakt dobrý ... náhodou ... konec ovšem obvykle klišoidní a dost to shodil ... ale v podobném žánru dost dobré ... hlavně ta herečka byla odvážná ... určitě nepohodlná a nelehká role ... proč, sakra, neoceňují takové výkony a jim podobné ... ale daj Oskara debilovi jen proto, že se plazí vedle řeky v zimě, což byla celá hovadina ... ano ... mám na mysli revenant ... s kokotem di Kaprem ... ()

messi@h

Tenhle film se mi líbil z několika důvodů. Zaprvé asi nejvíc proto, že když dojde na hon hlavní hrdinky, tak se zní nevyklube žádná tupá oběť na odstřelení, ale naopak hlavnímu záporákovi zle zatápí a je mu rovnoceným soupeřem. Akční pasáž honu je natočená zajímavě a přestože vyplňuje prakticky celou druhou polovinu filmu, nedojde jí dech a nenudí. Zadruhé: všechno zůstává tak nějak realistické, ze slečny se nevyklube supermanka ovládající zničehonic bojová umění a zloduch nemá jednu nepěknou vlastnost zloduchů z jiných filmů - není všudypřítomný, tzn. neobjevuje se nelogicky na místech, kde ho scénáristi zrovna potřebují, a není ani nezničitelný. Zatřetí - mně se líbila i první polovina filmu, která je sice o něčem úplně jiném, ale sonda do tématiky nucené prostituce není taky úplně marná. Takže hodnotím kladně, pro mě veliké veliké překvapení. Škoda snad jen úplného závěru, který je tak trochu nadbytečný. Jinak klobouk dolů před představitelkou hlavní hrdinky - trochu jsem se bál cudného pojetí, které hrozilo ze začátku jejího útěku před pronásledovatelem. Když jsem psal, že je všechno pěkně realistické, tak naštěstí i tohle - hlavní hrdince je za chvíli úplně jedno, jestli jí někde něco nekouká a prostě jen běží o život. Zajímavé je, že ani tak není nic moc vidět - v rychlosti celé akce vidíte tak maximálně prsa a náznak klínu, ačkoliv si herečka nic cudně nezakrývá. ()

zberatel

Odhliadnuc konca, kde z hlavnej (obete) hrdinky, sa stane anjel pomsty, moze mi niekto povedat naco pouzil zaporak tie kombinacky a preco v jeho tmavej komorke nasli tolko krvi, ked obete len uspal a vyzliekol do naha predtym nez ich ... ? :-)) ()

nwx

Slabota. Amatérsky natočené. Dokonce zvuk okolních ruchů je v nedabovaném originále hlasitější, než samotné mluvení. Jakoby to celé bylo natočeno amatérskou kamerou jak zvuk, tak obraz. Trochu napětí v tom je, ale nic moc. Hvězdičku dám za to, že se nebáli nahoty. Dokonalý film na to samé téma je ovšem The Frozen Ground - podle skutečné události. Ten bych pro změnu doporučil všemi deseti. ()

dogma97

Jako téma beru, některé scény přitažené za vlasy, ale musím říct, že celkově mě to docela bavilo. Poznámka: horor to není ani náhodou. ()