Jeff Dunham's Very Special Christmas Special

Scénář:

Jeff Dunham

Účinkují:

Jeff Dunham, Brian Haner

Populární americký břichomluvec Jeff Dunham vydává své další dvd, které je již třetí v pořadí. Jak už z názvu vyplývá, jedná se o vánoční speciál, v němž samozřejmě nechybějí ani Jeffovy (a naše) oblíbené loutky Peanut, Walter, Jose Jalapeno, Bubba J a mrtvý terorista Achmed. A co by to bylo za Vánoce bez pořádných koled? Těšte se na ty nejznámější v podání našich kamarádů, byť v trochu upravených verzích, a na spoustu vtipů.. (Guzo)

Fat'Fatal

O něco horší než předchozí dvě vystoupení, ale stále obrovská zábava. Nejlepší ze záznamu bylo úvodní Jeffovo vyprávění o své dceři, která tankovala. To si můžu pouštět neustále a pořád se směju. Walter je skvělý jako vždy, ten nemá chybu nikdy. Achmed od minule hodně polevil, Bubba J. nemastný neslaný, José Jalapeňo moc prostoru nedostal a Peanut to zachránil až ke konci. Ale pořád kopec srandy, doporučuju. Seznam: Jeffova příhoda (5*), Walter (5*), Achmed (3*), Bubba J. (3*) a Peanut (5*). // Viděl jsem v originálním znění s titulky. ()

Rincewind

Když jsem na youtube poprvé viděl tohohle chlapíka, málem jsem smíchy spadl ze židle (byla to část s Ahmedem:-)) Pouštěl jsem si další a další kousky znovu a znovu a celé vystoupení Spark of Insanity je podle mě geniální. Takže od téhle novinky jsem očekával opravdu hodně. Bohužel se moje očekávání nenaplnilo. Pořád je to moc dobré a místy skvělé, ale už to prostě není ono. Ne vždycky se hodí sprosté vtipy a zvlášť můj favorit Peanut jich sype až moc. ()

mirak2

Jednoznačne zatiaľ najslabšie Jeffove DVD...hovorí sa koniec dobrý, všetko dobré, ale aj keď legenda Peanut zdvihol úroveň o 1* vyššie, aj tak viac ako za 4 dať nemôžem.. ()

ab.dul

Co tenhle člověk dokáže..to je neuvěřitelné. Být s ním v jednom sále, tak se asi počůrám smíchy. Vánoční speciál byla skvělá a zdařilá myšlenka. Nedivím se úspěchu, který tento chlapík sklízí... ()

The_God

Já vám nějak nevím. Předchozí vystoupení (Arguing with myself a The Spark of Insanity) byly mnohem vtipnější, takže ve srovnání s nima je tohle tak na 3*. Ale pokud jste ty zmíněné dva díly neviděli, tak na 4*. Ale to pak zase nepochopíte některé narážky právě na to, co Jeff probíral v předchozích dílech. Takže 3,5. Není to vyloženě ztráta času, to v žádném případě, ale ty předchozí díly jsou vážně mnohem lepší. ()

Jardys88

Bylo to dobré, zasmál jsem se a byl jsem moc rád, že vzal na jevište i The Guitar Guye protože tomu dodával přeci jen takovou jinou atmosféru. Nepřekonalo to samozřejmě Spark of Insanity nebo Arguing with Myself ale přesto si to určitě 4 hvězdičky zaslouží a těším se na další jeho vystoupení protože jeho humor mám rád a dokáže mě pobavit. ()

wrzec

Opět velmi dobře odvedená práce. Začiná být ale zřejmá nevyrovnanost mezi jednotlivými loutkami. Peanut mě tentokrát nebavil, naopak Achmed asi nejlepší. ()

miky222

To nejlepší břichomluvecké vystoupení všech dob!!! Hravě strčí do kapsy Spark of insanity a předčí i Arguing with myself. Geniální! Od historky jak Jeffova dcera tankovala až po Jeffu vánoční koledu jsem se nepřestal smát! Viděl jsem to už aspoň 50x a vždycky se válím smíchy po zemi. 200% ()

Tarsis

Moje první setkání s Jeffem Dunhamem a zbytkem party. Byla jsem nadšená a proto dávám plné hodnocení, i když uznávám, že třeba Spark of insanity byla větší prča. Doporučuji, všem zhlédnout a pak jistě uznáte, že Achmed v přestrojení za těch 5 * stojí. ()