Střepiny shrnují nejdůležitější kauzy uplynulého týdne a analyzují je v originálních reportážích. Poprvé byl pořad připravovaný redaktory zpravodajství vysílán v neděli 7. dubna 2002 a okamžitě se zařadil mezi nejsledovanější pořady TV NOVA. Úspěch je o to cennější, že nedělní prime time je opravdu „horkou půdou" z hlediska konkurenčního prostředí. (TV Nova)

pl4nt odpad!

Ty otravné nevtipné ironické poznámky během (a hlavně na konci) pořadu jsou jednudouše nesnesitelné ()

JP84 odpad!

„Nazýváme věci pravými jmény.“ No dobře,tak teď Střepiny nazvu jeho pravým jménem:Demagofie,lži,povrchnost,bulvár,tendenční kecy,propaganda.Joseph Goebbels se musí z tohoto pořadu tetelit blahem v hrobě.Strašně mě bere,jak se všichni ty moderátoři snaží tvářit,že tomu všemu rozumí a jen ta jejich „pravá jména“ jsou ta správná,všechno podpořené těmi jejich sarkastickými poznámkami,ostrou mluvou,ostrým pohledem atd atd. atd.Jenže když se podíváme na jejich „kvalifikaci“,zjistíme že tomu rozumí jak koza mrkvi (navíc Brunclík kdysi v jednom časopisu ze sebe udělat naprostýho vola).No škoda dalších slov. ()

unclejack

Pre každého, komu Správy jednoducho nestačia. Rozbor, miestami dohady a konšpirácie, ale väčšinou zaujímavo podané a ukážkovo odmoderované. Z môjho pohľadu ide o nadpriemer. ()

Yeah(c)

Áháá, toto je ten pořad na který, nalákán předchozí reklamou, jednou za čas mrknu doufajíc, že se dovím nějaké nové informace. Namísto toho však poslouchám pouze uplakané subjektivní dojmy oněch "redaktorů", nad nějakým žhavým tématem, jimiž provázejí celou reportáž a nakonec to rozsekne ta paní co to uvádí, jež si naprosto spontáně vylejvá srdíčko nad tím, jaké zrůdy mohli hodit miminko do popelnice, a jak ta matka co porodila a odešla vlastně ani není matka atp. Učebnicový příklad neprofesionality redaktorského sboru a zejména těch, kteří ty jejich sentimentální slinty kterými shazují reportáže v pořadu na opravdu nízkou úroveň pustí do vysílání. ()

Eisenmann

Poměrně slušný souhrn údálostí a zajímavostí za poslední týden převedený do celkem zajímavých reportáží. Přesto, že je ze Střepin pořád cítit odér Nováckých zpráv, tenhle pořad se prostě povedl. Myslím, že to nemůže nikoho naštvat nebo urazit. 60% ... ()

KREI

Návod: Zaujmu postoj většiny diváků at máme úspěšnost. Poté s maximální možnou zaujatostí natočím reportáž, pustím k ní vážnou hudbu. A hurá s tím na večerní novu! Pro mě naprosto neobjektivní pořad odporující všem novinářským pravidlum. ()

iveta234

Je dobré sledovat různé zpravodajství, člověk se dozví mnoho , mnoho...občas lepší, občas horší, ale sledovat se dá... ()

Georginek

Driv jsem na to koukal pravidelne, a celkem se i tesil, ale posledni 2 roky ma sestupnou tendenci.....Nicneme je to nejlepsi porad od TV HOVNO - a to uz ma neco do sebe, kdyz 99% jeji produkce je ODPAD! OD VYKOPNUTI Brunclika nekoukam - Svinstvo ()

iwee23

Občas se tam objeví zajímavé reportáže, ale úroveň pořadu rapidně klesá, nic, co by stálo za pravidelné sledování ()

trx2010 odpad!

Skvělá parodie na publicistický pořad. Reportáže od lidí, kteří obvykle neznají ani základní problematiku toho o čem natáčejí. Pokud nemáte vlastní názor, nezajímají vás fakta a neradi používáte mozek, je tento pořad ideální volbou. ()

Apofis28

Ze začátku byl pořad zajímavý, glosa politického a dalšího dění u nás i ve světě měla svou úroveň, bohužel poslední dobou je to jen taková maškara, kde plácají líbivá hesla k té či dané situaci. Nemohu se ubránit srovná reportáže o Americkém konvoji, mezi Střepinami a reportéry ČT, zatímco ve střepinách tam nějaká kr*va řešila, že si s ní neudělají ve službě selfí a nebo že mají naučené odpovědi, tak na ČT aspoň porovnali reakce zastánců a odpůrců. Už jen pro takovou debilní reportáž, která vznikla spíše z důvodu toho, že to byla povinnost a jejichž množství narůstá, snižuji na 3 hvězdy. ()

maara666 odpad!

Odpad jako vysity. TV Nova obecně nedokáže vyprodukovat nic pro člověka, který nepodstoupil lobotomii. Úroveň reportáží je tak na úrovni 7. třídy ZŠ. ()

P/\/EL odpad!

http://www.youtube.com/watch?v=DIl9xQw7Z5M&feature=related Jinak, jasně, že dávám přednost české televizi, není to ideální, ale oproti nově posledních let je to obrovský rozdíl, nemůžu si pomoct, pamatuje se, jak se kdysi nadávalo na Železnýho, jenže za něj ty pořady za něco ještě stály, sice asi Střepiny vznikly za něj, ale ztratila se celá řada zajmavejch pořadů a nastoupila opravdová masová tupost, no, prostě Střepiny jsou bulvár a určitě řada příspěvků uplně de**lní neni, ale spousta věcí je prostě otřesná, jak napsal třeba Angelopul odpad! - ve smyslu, že takhle by se žurnalistika dělat neměla, příspěvky jsou odbyté, povrchní, hloupé, manipulativní. Třeba Víkend je sice také těžkej mainstream (příliš lapidární), tak mi příde docela fajn, no, jinak 168 hodin je daleko vkusnější pořad s rozhodně sympatičtější moderátorkou a parádními kuriozitkami na konec. (tv nova moderátorskej styl to je něco, o čem se moc nepíše, ale je to prostě fuj, kdysi dávno začínali na nově vlastně profíci, lidi zkušení, postupem času nabírali čím dál tím více mladších a mladších a já chápu, že je nova zaměřená na průměr, takže nabírá takové všelijaké typy - trošku odbíhám, myslim všelijaký ty reportéry - kluci, holki a ta jejich příšerná rétorika, ale i tady prostě moderování a tito lidé jsou opravdu nesmírně nesympatičtí až protivní....no...jednička má myslim až na pár vyjímek zajmavější typy, tv prima zase nabírala takové suché...nebo nevim, jak to vyjádřit..ve světě jsou země, kde zase záleží na velikosti poprsí...tedy hodně velká.....preferují..) Djkoma jak píše, že Střepiny jsou přesně to, co naše země potřebuje, tak to mě celkem rozesmívá, nevěřim, že je nova nezávislý médium, který vedou ti nejlepší profesionálové, hlavně už dříve se ukázalo, že leze do pr. těm či těm, co jsou zrovna u moci, no a je fakt, že česká televize na tom nebyla a neni o nic lépe, takže jako určitě lepší než za min. režimu, ale jsou to prostě hodně velká média s příliš širokym záběrem, kdy za nitky tahá v pozadí bůhvíkdo a jaksi......prostě jsem asi předpojatej, páč tenhle pořad mě nikdy nebavil, ani ta pitomá znělka...____jinak nejzajmavější pořad na nově mi příde určitě 112 ohrožení života - velmi se hodící moderátor - jediná vyjímka a prostě dobře udělané, sice honba za senzací samozřejmě, ale zas až tak nevkusné a bulvární - vydělávání na cizím neštěstí to sice pořád je, ale tyhle věci se dějou... ()

Thorian

Zprvu velmi slušné a velmi koukatelné, postupem času bohužel Střepiny sklouzly do bulváru srovnatelného s hlavním nováckým zpravodajstvím. Je třeba ale říct, že v rámci této televize jde o jeden z lepších pořadů. Zůstávají tak průměrné tři hvězdičky plus dodatek: ČT zase vítězí díky svým 168 hodinám. ()