Střepiny shrnují nejdůležitější kauzy uplynulého týdne a analyzují je v originálních reportážích. Poprvé byl pořad připravovaný redaktory zpravodajství vysílán v neděli 7. dubna 2002 a okamžitě se zařadil mezi nejsledovanější pořady TV NOVA. Úspěch je o to cennější, že nedělní prime time je opravdu „horkou půdou" z hlediska konkurenčního prostředí. (TV Nova)

Lottr odpad!

Určitý druh zpravodajství, který nám ale do hlavy neustále tlačí jakýsi pošramocený názor TV Nova. Nemají být zprávy nestranné aby si každý vytvořil svůj vlastní názor?? Nemá to být jen zdroj informací bez nátlaku na rozhodnutí?? Nova určuje, kteří jsou ti dobří a kteří ti špatnín a půl národa jí to žere. Co tak následovat bílého králíka a vymanit se z nátlaku Novamatrixu? 51 procent???? Lidi, zamyslete se... ()

obivan568 odpad!

Tak, dámy a pánové, musím se přiznat. Včera jsem hrál Black Ops, po skončení jsem šel ven a kdesi v obchodě jsem ukradl P90ku. Munici jsem vzal také a hned prvního člověka, co jsem viděl, jsem bez milosti zastřelil. Nikdo nic neviděl. Mrtvolu jsem schoval. Tvářil jsem se šťastně, jako bych něco dokázal. Zahodil jsem P90ku někde venku. Šel jsem domů. Usedl k PC. Začal hrát. Nespal jsem. Další den ve škole jsem zmlátil jednu holku a kluka, co jí bránil. Poslali mě do ředitelny. Nasral jsem se. Než přijeli rodiče, umlátil jsem ředitele židlí. Šel jsem na policii. Přivolaný psycholog u mě zjistil tzv. netolismus. Dostal jsem 20 let v base. ........... Žádný strachy, to, co jsem napsal, je pouze narážkou na tuto debilní reportáž. Nova je prostě sračka. Neumím to popsat, ale toho, kdo tuhle reportáž vymyslel bych zmlátil, že by ho nepoznala ani vlastní žena/muž (i když takovej zmrd ani nemůže mít rodinu). Takže, neposlouchejte tyhle sračky a radši jděte ke svejm PC miláškům a spokojeně hrajte klidně 3 hodiny denně. Nic se vám totiž nestane!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ()

rozbris

Kauzy, které se staly a které Vám televize Nova objasní, vysvětlí, ukáže pravdu....atd. Docela zajimavý pořad a ještě lepší s Andreou Němcovou. ()

Paity

Od svého vzniku v roce 2002 se pořad postupně dost a dost zhoršoval až překonal snad i takové skvosty jako VIP zprávy na TV Prima a to už je co říci. Některé reportáže byly vyloženě stupidní, některé další obsahovaly dost zásadní gramatické a faktické chyby. ()

Schuldiner odpad!

Nejvíc se mi líbily ty názory a osobní poznámky uvádějících... Nejen, že mě opravdu moc moc zajímaly, ale zároveň sem si jich moc moc vážil a podle toho sem i jednal a žil... Děkuji! ()

MulaNula

Nechápu tak špatné hodnocení, když mě osobně to přijde jako jeden z mála inteligentních pořadů na nejmenované televizi ()

Bety88

Ze začátku měto bavilo, ale to politické nadržování jedné straně modrého ptáka už mě trochu sere. Zvláště když moderátorka nahodí takoyý ten výraz raněného štěněte a začne mluvit o tom jak je naše země díky politické situaci tak ztracená a ta čssd ji tak strašně ubližuje, tak mám chuť kopnout do televize. Myslím, že se z televize jaksi vytrácí ta objektivita a nenadržování. Kdepak je ta svoboda projevu? Asi tam kde slunce nesvítí. němcová plus Brunclík rovná se největší odsácký svině pod sluncem. ()

Prochy38

Ano, některé případy jsou zarážející a některé více drsné. Ale způsob, kterým je tento pořad veden, je pro mě iritující a doslova urážející. Pro mě těžce proti srsti. ** jen proto, že se snažím být fér. ()

Mo.

Konečně pořádná zpravodajská analýza na televizních obrazovkách nebo jen další publicistický bulvár? Tak se na to podívejme: Místo faktů spekulace, aféry často jednoduše vycucané z prstu, ani náznak snahy o objektivitu, zaručeně "nestranní" moderátoři, cool hollywoodská znělka vypadající jako z nějakého laciného thrileru, a typicky Novácký případ "investigativnosti", která si i tentokrát vzala dovolenou. -- Vhodné tak maximálně na zředění stolice. ()

spiritus

Tento pořad, je jeden z mála, který se na Nově dá opravdu bezproblémů sledovat. Dokonce se mi zdá místy celkem objektivní a témata jsou zajímavá... ()

Zyne

za Brunclíka a Němcové to jakž takž šlo, ty nové ksichty jsou úpně podivné a celkově formát pořadu akorát navazuje na už také blbé novácké hlavní zprávy. nově skutečné a kvalitní zpravodajství nikdy nepůjde ()

jarmik

Jednu hvězdu dávám za to, že občas to chce asi dost práce něco natočit, druhou za reportáž o "dávném" postupu Slavie do Ligy mistrů. Často to ale bývala jen ubohá hra na city (když jsem to ještě občas viděl). ()

hellequine

Zajímavý pořad, který poměrně dobře odhadne, kdy si může dovolit věc zesměšnit a kdy je to naopak nevhodné. Oceňuji rubriku "Mlýnek" a "Shrnutí týdne".. Slušné 4*. ()

andio

Viz Russellův komentář. Ta reportáž je teda ultimátní shit. A ta jejich angličtina -> "vert of verkreft" -.- ()