Střepiny (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2002, 25 min

Václav Svoboda
  • GilEstel

Přiznávám, že když pořad vzniknul, sledoval jsem ho opravdu pravidelně. Významné události a kauzy uplynulého týdne zde byly v rychlosti a uceleně analyzovány a komentovány. Pro mě jako mladého člověka to byl rychlý a snadný zdroj informací o světě kolem. Postupem času mi to ale přišlo stále slabší a rozsahově omezené. Některé věci jsem cítil potřebu znát podrobněji, jiné mě nezajímaly. Asi po roce jsem to přestal sledovat úplně. Rozhodně to ale špatný pořad nebyl. A jelikož běží jako jeden z mála celých 15let, asi nebude úplně špatný ani dnes.(20.9.2016)

A když už si chceme povídat o těch lepších pořadech, které TV Nova vyprodukovala, nesmíme v žádném případě opomenout publicistický pořad Střepiny, kde vám moderátoři za velmi krátkou časovou stopáž nabídnout velké množství informací z uplynulého týdne. To znamená, že nemusíte každý den vysedávat u "pikantních" televizních novin, ale ve své podstatě zapnete váš televizní přijímač jen jednou za týden a dozvíte se vše podstatné (samozřejmě tak trošku nadneseně).(27.9.2010)

Musím souhlasit s tím, že když to začínalo, rád jsem se na to díval. Dvojice Stanislav Brunclík a Andrea Němcová mi nikdy nějak závratně nevadili, na rozdíl od některých jejich kolegů. Rovněž kvalita reportáží byla v rámci možnosti slušná. Občas když byl celý pořad na dané téma, jsem se dozvěděl i několik celkem zajímavých faktů – takže já si stěžovat nemůžu. V mých očích jde prostě o klasický průměr – což je na NOVU velký úspěch.(27.6.2018)

• Bety88

Ze začátku měto bavilo, ale to politické nadržování jedné straně modrého ptáka už mě trochu sere. Zvláště když moderátorka nahodí takoyý ten výraz raněného štěněte a začne mluvit o tom jak je naše země díky politické situaci tak ztracená a ta čssd ji tak strašně ubližuje, tak mám chuť kopnout do televize. Myslím, že se z televize jaksi vytrácí ta objektivita a nenadržování. Kdepak je ta svoboda projevu? Asi tam kde slunce nesvítí. němcová plus Brunclík rovná se největší odsácký svině pod sluncem.(21.9.2009)

• obivan568

Tak, dámy a pánové, musím se přiznat. Včera jsem hrál Black Ops, po skončení jsem šel ven a kdesi v obchodě jsem ukradl P90ku. Munici jsem vzal také a hned prvního člověka, co jsem viděl, jsem bez milosti zastřelil. Nikdo nic neviděl. Mrtvolu jsem schoval. Tvářil jsem se šťastně, jako bych něco dokázal. Zahodil jsem P90ku někde venku. Šel jsem domů. Usedl k PC. Začal hrát. Nespal jsem. Další den ve škole jsem zmlátil jednu holku a kluka, co jí bránil. Poslali mě do ředitelny. Nasral jsem se. Než přijeli rodiče, umlátil jsem ředitele židlí. Šel jsem na policii. Přivolaný psycholog u mě zjistil tzv. netolismus. Dostal jsem 20 let v base. ........... Žádný strachy, to, co jsem napsal, je pouze narážkou na tuto debilní reportáž. Nova je prostě sračka. Neumím to popsat, ale toho, kdo tuhle reportáž vymyslel bych zmlátil, že by ho nepoznala ani vlastní žena/muž (i když takovej zmrd ani nemůže mít rodinu). Takže, neposlouchejte tyhle sračky a radši jděte ke svejm PC miláškům a spokojeně hrajte klidně 3 hodiny denně. Nic se vám totiž nestane!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(24.4.2013)