Střepiny shrnují nejdůležitější kauzy uplynulého týdne a analyzují je v originálních reportážích. Poprvé byl pořad připravovaný redaktory zpravodajství vysílán v neděli 7. dubna 2002 a okamžitě se zařadil mezi nejsledovanější pořady TV NOVA. Úspěch je o to cennější, že nedělní prime time je opravdu „horkou půdou" z hlediska konkurenčního prostředí. (TV Nova)

merlinovic odpad!

rekapitulace "nejdůležitěších zpráv" z televizních novin a jelikož materiál z kterého čerpají je žumpa nemůže ani tento pořad skončit jinde než v odpadu ()

Astrebleue

Nepřijdou mi jako špatný. Nemám produkci Novy ráda, ale zase neházim všechny věci do jednoho pytle. A tohle se tam spolu se stahovákem apod. hodit fakt nedá. ()

m0lL!sS

A když už si chceme povídat o těch lepších pořadech, které TV Nova vyprodukovala, nesmíme v žádném případě opomenout publicistický pořad Střepiny, kde vám moderátoři za velmi krátkou časovou stopáž nabídnout velké množství informací z uplynulého týdne. To znamená, že nemusíte každý den vysedávat u "pikantních" televizních novin, ale ve své podstatě zapnete váš televizní přijímač jen jednou za týden a dozvíte se vše podstatné (samozřejmě tak trošku nadneseně). ()

vozralec

Někdy dobré, často však velmi zaujaté a možná až manipulující. Ale proč si stěžovat - je to soukromá stanice, tak ať si vysílá, co chce. ()

Dlo'h-osh

Prvních 5 let byly střepiny výborný publicistický pořad, od té doby, co se ztačaly vysílat z nového studia TV Nova šly stejně jako Televizní Noviny dolů, teď je to jen šedý průměr. Shrnutí roku 2007 bylo zpracováno tak mizerně, že mě z grafických efektů rozbolela hlava. ()

LuNaj

Kvalitně odvedená práce. Pořad, který mě dodnes neomrzel a velmi rád se na něj podívám. Shrne vám vše podstatné za uplynulý týden, což nikdy není na škodu. Zvláště, když jste měli uprostřed týdne opici a nic si z něj nepamatujete:-)) ()

Havala

Když se dívám na střepiny mám pocit že se něco nového dozvím, vždycky to skončí u toho že prakticky jen rozvedou nějako skutečnost, nic nového, nic převratného. To jsem se ještě díval na TV. Dnes už ani nevím že to chodí. ()

kubilov

Zejména politicky zaměřený pořad, který sice občas uspokojí zvědavost, ale postupem času se jakákoliv objektivita vytrácí, stejně tak nenucené vtipy, nahrazené oklepanými rčeními a trapnými pokusy. ()

Beckett odpad!

Možná by "žurnalistům" z novy měl někdo připomenout, že jakékoliv zpravodajství má být v první řadě objektivní. Tohoto cíle nikdy žádné zpravodajství na světě docílit nemůže, je to prostě nedosažitelná idea. Vytvářet ale zpravodajský pořad se záměrem aby byl objektivní co nejméně? Ani po dlouhé době jsem nenašel žádné české slovo, kterým bych tento pořad vystihl, takže si musím vystačit s angličtinou: ABOMINATION! ()

gotham odpad!

Na tomhle pořadu mi vadí už jen ty upoutávky, kde je vidět, jak jsou tvůrci pořadu jednostranní a bulvární. Navíc jsem zaznamenal několikrát zjevné pochybení ve faktech či naprostou neodbornost komentáře, zejména co se týkalo sportovních témat. Bylo vidět, že zkrátka tvůrci o této oblasti nevědí prakticky vůbec nic. Je to, jako když si přečtete v časopise o módě filmovou recenci :-)) 0% ()

infernet

Jestli se něco v TELE TELE povedlo, tak právě parodování Střepin. Ti moderátoři jsou opravdu ze všeho tak vykulení, že se na to moc nedá koukat. A jejich shrnutí týdne, doplněné o rádoby vtipné komentáře, no to už je kategorie sama pro sebe. ()