Noční promítání hororu ze 70. let se promění v peklo, kdy vrah "vychází" z filmu a ke všemu s jedinou myšlenkou: "ZABÍT VŠECHNY DIVÁKY". (LIVINGDEAD)

aLPaC odpad!

Shodou okolností jsem teď viděl po sobě dva filmy, v nichž někdo vyleze z filmu v kině do skutečného světa. Tím předchozím byla "Purpurová růže z Káhiry". Komedie od Woodyho Allena potěšila. Tento horor přesně naopak. Je to totiž naprostá 3,14čovina, kde nikdo neumí hrát a nikomu to ani scénář a ty moudra co musí postavy vynášet nedovoluje. Chování postav i na slasher naprosto neskutečně trapný (jen ta doba, než jim došlo, že pokud mám v kině zavřené skleněné vchodové dveře, tak nejsem v pasti, jak tam někdo tvrdil, ale mohl bych zkusit okno prostřelit, když už tam mám fízla, nebo pokud by nebyl třeba prohodit jím židli, či cokoliv, co by bylo po ruce - to jen jako ochutnávku, podobných excesů tam skutečně není poskrovnu). Konec též trapnej. Jediným pozitivem byl výborně vypadající vrah, ale jeho jistá nadpřirozenost a to, jak to měl ulehčené mi ani tu jednu hvězdu nedovolí dát. P.S. Koukal jsem, že odpad, jsem dal naposledy někdy v květnu 2017, ale tady skutečně nemůžu jinak a naprosto nechápu lidi, kteří dávají čtyři hvězdy. ()

Ronaldo79

Všichni mluví o originalitě, to se upřít nedá, ale je to tak jediná pozitivní věc na tomto snímku. Zabiják, který vláčel jednu nohu za sebou(místo ruky má ještě vrták, aby vypadal mega cool), mi málem potrhal bránici, jak byl komický. Napětí žádné, atmosféra jak by smet a vraždy vrtákem what the fuck? Pro mě jeden z nejtrapnějších slasherů, s kterým jsem se setkal, bez omluvy že se jedná o režisérův první ''pokus''. ()

Teardown

Béčko jak hrom, jdoucí ve stopách starých, slasherových krváků. Podobně jako u Hatchet, nebude divák ochuzen o humor a moře klišé, které k tomu všemu ale neodmyslitelně patří. Paní logiku dnes též nechte vklidu odpočívat. Snažte se jen vypnout a v klidu si užívat plány šíleného záporáka s jeho nevšedním udělátkem, pronásledujíc bandu uječených lidiček, pobíhajících v uzavřeném komplexu kina sem a tam, jako malí, vyděšení zajíčci. ()

Vaiollet

Když přehlédnu tu nejdebilnější zbraň co jsem kdy viděla (i když oceňuji pokus o originalitu), oranžovou krev (a očividně malý rozpočet) a hlavně nerealistické a stupidní chování postav, tak mě to fakt bavilo. Líbil se mi nápad (ale jako horor to moc nefungovalo) a provedení (znova opakuji až na hloupé chování). A fakt netuším jak to ohodnotit. Asi za tři hvězdičky, protože ty čtyři už by byly nefér k jiným filmům. ()

Rathalos

Perfektny namet,to treba uznat a aj samotne spracovanie sa mi pacilo,ludia pozeraju v kine horor a zrazu sa stavaju sucastou filmu,vrah v maske totiz rad masakruje,zacina sa boj o holy zivot,sympaticke herecke obsadenie,zaporak bol odstrasujuci,vrazdy boli fajn,este mohli trosku pritvrdit s brutalitou a aj zaver bol super,ktory naznacuje pokracovanie,ktore by som rad prijal...:-) ()

Whannell

Ale jo, srandy si užijete hodně, celkově je to vlastně jeden z nejoriginálnějších a nejinteligentnějších slasherů, co jsem v poslední době viděl. Vizáž vraha je skvělá, postavy i scénárista mají mozek (konec by mohl být lepší, ale tady to můžu odpustit) a aspoň já jsem se celou dobu hodně bavil. Pro mě ideální - 80%. ()

Alexandre

Nádhera! Dostalo se mi toho, co od každého slasheru očekávám, a to je zábava po celý film. Nejvíce si cením již několikrát zmiňované originality, prostředí bylo jako stvořené, zkrátka milovníci vyvražďovaček by měli být spokojeni. Maskovaného vrahouna podle komentářů vnímá každý jinak, podle mě z něj šel strach a být tohle jeden z mých prvních shlédnutých hororů, asi bych si na něj ještě pár nocí po shlédnutí snímku vzpomněl. Vraždy jsou uspokojivé, napětí hraje ve filmu taky svou roli, nějaké logické vysvětlení není třeba hledat, vše spočívá v jednoduchosti, dominuje tu fantazie, což mi u sledování samozřejmě nevadilo. Opravdu jedinečný slasher! ()

Wann

Neni to příliž inteligentní ani originální ale je to zaručená zábava. Film si na nic nehraje a postavy maj celkem rozum. Messitt nám tady sice servíruje něco, co jsme už dávno viděli v roce 1985 ale u Slasherů jde originalita stranou. Některý scény jsou slabší (třeba probodnutí dvou lidi naráz je tak debilní a nemožný, že jsem se málem posral smíchy) ale tyhle pýčovinky tomu dodávaj určitý kouzlo. 3* za zábavu a buznu. (pochopí jen fanda South Parku) ()

habertek

Shrnul bych to do čtyř slov: Výborný zábavný béčkový horůrek! Je to přesně ten typ hororu, od kterého sice nemůžete čekat žádné zázraky, ale svůj účel plní na 110%... ()

ac1976

Občas zábavné, občas vtipné, zabijak s vývrtkou podarený... Škoda len, že najkrajšia baba zomrie tak skoro a že nápad s príšerkou, ktorá vylezie z plátna tu už bol viackrát. Neublížilo, ale ani nenadchlo. Poznámka pre diváčky: Ten motorkár je ozaj tvrďas, navyše má krásne vlasy a vymakanú postavu. :-) ()

Mamlas odpad!

Nezajímavá skupina amatérů pobíhá chaoticky po kině a likviduje je chlap v masce, co vylezl z filmu. Trapná, monotónní vyvražďovačka, nezaujalo ničím. Ani gore skoro žádné, skoro vše je mimo záběr a co je v záběru, tak je odbyté a evidentně laciné, jako celý tenhle výtvor. (6%) ()

Cechyno4

Nic moc. Klasická vyvražďovačka s nápadem oživit filmovou bytost a dostat ji buď do dnešní reality či naopak a to dostat hrdiny do filmu. Jinak ten obyčejný a trapný nástroj s kterým zabíjel, to bylo o ničem. Chtělo by to něco originálnějšího než takový bezvýznamný vrták. ()

WeeLass

Na béčko tedy hodně slušné. Většinou mě na podobných filmech od dokoukání odradí herecké výkony, ať je příběh jakýkoliv, ale tady naopak herci vytáhli kvalitu o něco výš. Slashery nemám vůbec rád, takže bylo milé překvapení, že film měl celkem originální nápad. Hodnotím průměrně, znovu bych se u toho už nudil. ()

spawnxp

Pohodovej filmeček a autoři zřetelně znají (a ctí) žánr. Trochu retro, ale masakr kvalitní a nápaditej (sklad přimrtvělejch ve stáji fakt dobrej). Za málo peněz dost muziky. ()

redalert21

Opravdu obrovská ztráta času, plná blbosti a nelogičnosti. S napínavostí nula. Šílenost, lidi neztrácejte tím svůj čas...a konec? no opravdu !!! ()

MFZB

Nebol tento slasher ničím nejak extra výnimočný, ale konečne aspoň troška zaujímavejší ako tie ostatné. Nápad, takto spraviť film to nebol zlý, len škoda, že to bolo tak trocha už potom dokurvené a to tým, že išlo o nejakú vymyslenú sprostosť, skrátka nepôsobil reálne tento slasher oproti ostatným, keď si ho tak porovnávam s podobným kúsakom Hills Run Red, tak jednoznačne ten mi prišiel lepší po každej stránke. Ale tento filmík stojí za pozretie to sa musí nechať, krváčik to je vcelku... ()